“Valmiera” izbraukumā revanšējas “Jūrmalai/Fēniksam”

Latvijas Basketbola līgas (LBL) ceturtdaļfināla otrajā spēlē “Valmiera” viesos ar 71:64 uzveica “Jūrmalu/Fēniksu”, izlīdzinot rezultātu sērijā līdz trim uzvarām – 1:1.

“Jūrmalas/Fēniksa” un “Valmieras” cīņa par LBL pusfinālu sākās ļoti intriģējoši. Valmierieši pirmo ceturtdaļu savā laukumā prata noslēgt ar vērā ņemamu pārsvaru (22:13), bet atlikušajā laikā cīņa ritēja krietni sīvāk, un viesu basketbolista Jāņa Dilevkas precīzais tālmetiens spēles pēdējās sekundēs sarūgtināja sanākušos “Valmieras” līdzjutējus (67:65 Jūrmalas kluba labā).

Pēc zaudētās spēles atlaists tika valmieriešu galvenais treneris Varis Krūmiņš, un šī vakara spēle “Taurenītī” ir kārtīgs pārbaudījums jaunajam komandas vadītājam Gatim Melderim un viņa palīgam treneru korpusā Artūram Štālbergam.

Pirmais puslaiks šodienas mačā solīja daudzsološu dueli arī sērijas turpinājumā. Pateicoties Raimonda Gabrāna tālmetienam pašā puslaika izskaņā, valmierieši spēja panākt neizšķirtu pirms puslaika pārtraukuma (37:37), bet jau pirmajās 20 minūtēs pie četriem noteikumu pārkāpumiem tika viens no viesu līderiem Ernests Kalve. Mājiniekiem tikmēr iniciatīvu uzņēmās Aigars Šķēle, kurš jau pirmajā puslaikā guva 15 no 37 mājinieku punktiem.

Otrajā puslaikā spraigais duelis turpinājās. Lielāko trešās ceturtdaļas daļu mačs ritēja punkts punktā, tomēr bijušā valmierieša Kalvja Krūmiņa trīspunktu gājiens un “Valmieras” trenera Gata Meldera tehniskā piezīme ļāva jūrmalniekiem izšķirošās 10 minūtes sākt ar nelielu pārsvaru (53:49).

Ceturtā ceturtdaļa startēja ar Andreja Gražuļa plosīšanos abos laukuma galos, bet valmierieši prata izlīdzināt rezultātu. Praktiski uzreiz “Valmiera” gan saņēma triecienu – piekto piezīmi nopelnīja Ernests Kalve. Mārča Vītola un Gražuļa rokām vidzemnieki tomēr prata uzturēt stabilāku punktu gūšanas tempu kā viņu pretinieki, un puslaika vidū ieguva četru punktu pārsvaru (64:60), Ainaram Zvirgzdiņam pieprasot minūtes pārtraukumu.

Valmierieši spēja vēl nedaudz palielināt pārsvaru, bet Jūrmalas klubam uzbrukumā neizdevās praktiski nekas – ar ātriem metieniem “Valmieras” grozu uzlauzt neizdevās, un mača galotnē viesi nostiprināja uzvaru ar precīziem soda metieniem (71:64).

Rezultāts sērijā līdz trim uzvarām kļuvis neizšķirts (1:1). Nākamais mačs notiks parīt Vidzemes Olimpiskajā centrā.

LBL, 17.aprīlis

“Jūrmala/Fēnikss” – “Valmiera” 64:71 (16:19, 21:18, 16:12, 11:22)
“Jūrmala/Fēnikss”: Šķēle 26 (6ab), Mediss 8, Dilevka 7, Pinete 6 (6ab), Krūmiņš 6, Gromovs 6, Rozenbergs 5, Ozols, Stumbris, Hokinss.
“Valmiera”: Kaufmanis 19 (9ab, 5rp), Gražulis 19, Dārgais 10 (10ab), Gabrāns 8 (6ab), Vītols 8, Kalve 5, Geks 2, Amoliņš, Cipruss, Elksnis.

Izmantotie resursi:
basket.lv

Aicinām darbā AUTOBUSA VADĪTĀJU VALMIERAS AUTOPARKĀ DARBA PIENĀKUMI: pasažieru pārvadāšana saskaņā ar darba grafiku biļešu pārdošana darbs ar elektronisko kases aparātu pasažieru kvalitatīva apkalpošana PRASĪBAS PRETENDENTIEM: D kategorijas transportlīdzekļa vadītāja apliecība, vēlams 95. kods vēlams D vai D 1 kategorijas transportlīdzekļa vadītāja stāžs vismaz divi gadi labas saskarsmes un komunikācijas prasmes latviešu valodas zināšanas UZŅĒMUMS PIEDĀVĀ: darbu stabilā uzņēmumā darba samaksu 1850 EUR (pirms nodokļu nomaksas) pilnas sociālās garantijas daļēju ceļa izdevumu apmaksu no dzīvesvietas uz darbavietu 95. koda apmācības apmācību pirms darba pienākumu uzsākšanas veselības apdrošināšanas iespējas iespēju savienot ar darbu citā uzņēmumā ikgadējās un 95. koda apmācības CV ar norādi vakancei „Autobusa vadītājs Valmieras autoparkā” iesniegt: sūtot elektroniski uz info@vtu-valmiera.lv personīgi SIA „VTU Valmiera” personāla daļā darba dienās no plkst.13:00 līdz 16:00 („Brandeļi”, Brandeļi, Kocēnu pagasts, Valmieras novads, Reģ.nr. 40003004220) Informācijai 29231565 * Iesniegtos personas datus SIA “VTU VALMIERA” izmantos, lai konkursa kārtībā noteiktu vakancei atbilstošāko kandidātu. Ja kandidāts vēlas, lai viņa personas dati tiktu saglabāti SIA “VTU VALMIERA” iekšējā datu bāzē ar mērķi tos apstrādāt citos SIA “VTU VALMIERA” personāla atlases konkursos, tad pieteikumā vakancei lūdzam kandidātam norādīt savu piekrišanu personas datu saglabāšanai. Profesija: AUTOBUSA VADĪTĀJS Darba vietas adrese: LATVIJA, Brandeļi, Kocēnu pag., Valmieras nov. Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Transports / Loģistika Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2024-05-31