“Cēsu alus/Lekrings” gūst uzvaru pār “Latvija U19”

Šodien, 24.janvārī, Latvijas Florbola čempionāta vīriešu Virslīgā Kocēnu sporta namā “Cēsu alus/Lekrings” guva uzvaru pār “Latvija U19” ar rezultātu 4:1, informē Latvijas Florbola savienība.

Jau pirmajā periodā cēsnieki izvirzījās vadībā ar 3:0, bet visā spēlē uzvarēja ar 4:1.

Kocēnu sporta namā, kur spēkojās “Latvija U19” un “Cēsu alus/Lekrings”, nebija nospēlētas vēl ne 10 minūtes, kad Cēsu komanda bija paspējusi gūt trīs vārtus – 3:0. Turpinājumā gan nekāda rezultatīvā cīņa nesekoja – otrā trešdaļa pagāja bez vārtu guvumiem, bet pēdējā periodā abas komandas iemeta pa vienam golam. “Cēsu alus/Lekrings” uzvarēja ar 4:1, turnīra tabulā ar 48 punktiem nostiprinoties 2.vietā. Tā kā cēsniekiem zaudēto punktu joprojām ir par diviem mazāk nekā līderei “Mogo-RTU/Rockets”, tieši viņi pagaidām ir galvenie pretendenti uz uzvaru regulārajā sezonā.

Par labāko spēlētāju uzvarētāju rindās atzina pirmo vārtu autoru Emīlu Dzalbu, bet junioru komandā tāds pats gods tika goda vārtu guvējam Krišam Treimanim.

“Latvija U19” – “Cēsu alus/Lekrings” 1:4 (0:3, 0:0, 1:1)

Metienu attiecība:

18:24 (3:12, 4:4, 11:8)

Rezultatīvākie:

“Latvija U19” – Krišs Treimanis 1 (1+0), Krišs Lužinskis 1 (0+1).

“Cēsu alus/Lekrings” – Emīls Dzalbs 1 (1+0), Toms Rīsmanis 1 (1+0), Mārtiņš Rajeckis 1 (1+0), Artūrs Jurševskis 1 (1+0), Dāvis Vilders 1 (0+1), Aleksandrs Abramovs 1 (0+1), Edgars Balodis 1 (0+1), Kārlis Bulmeistars 1 (0+1).

SIA „Firma Madara 89” - viens no lielākajiem mazumtirdzniecības uzņēmumiem, kas veiksmīgi darbojas pārtikas mazumtirdzniecībā un ēdināšanā, piedāvā darbu  PAVĀRAM (-EI) ēdināšanas uzņēmumā “Pasēdnīca”,Rīgas ielā 64, Valmierā. Prasības kandidātiem: • vēlama atbilstoša izglītība vai darba pieredze pavāra amatā; • godīgums un augsta atbildības sajūta; • pozitīva attieksme pret darbu; • spēja strādāt komandā un maiņu darbā. Galvenie darba pienākumi: • garšīga un kvalitatīva ēdiena gatavošana saskaņā ar kalkulācijām; • tehnoloģisko procesu pārzināšana un ievērošana; • sekot produkcijas kvalitātei, produktu glabāšanas un gatavās produkcijas realizācijas termiņiem. Piedāvājam: • veselības apdrošināšanu; • mūsdienīgu darba vidi; • papildus sociālās garantijas pēc nostrādāta gada; • atmaksātus papildatvaļinājumus; • svētku dāvanas; • profesionālās un personīgās izaugsmes iespējas; • darba alga no EUR 1000 – 1050 (bruto)/6.00 - 6.50 EUR/h. CV lūdzam sūtīt uz e-pastu: cv@madara89.lv ar norādi - Pavārs Valmierā,vai pieteikties personīgi WhatsApp vai zvanot pa mob.tel.nr. +371 26167218. Profesija: PAVĀRS Darba vietas adrese: LATVIJA, Rīgas iela 64, Valmiera, Valmieras nov. Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Ēdināšana / Pārtikas rūpniecība Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2024-05-16 Kontaktpersona: CV lūdzam sūtīt uz e-pastu: cv@madara89.lv Vai pieteikties WhatsApp: +371 26167218