“Rubene” zaudē “Pārgaujas” florbolistiem

Stalbes “Pārgauja”, kas savā iepriekšējā mačā uzvarēja turnīra tabulas 3.vietas īpašnieci “Rīgu”, 17.decembrī viesos to pašu izdarīja ar 4.vietu ieņemošo “Rubeni” – 6:3, portāls  “Valmieras Ziņas” uzzināja Latvijas Florbola savienībā.

Stalbes “Pārgauja”, kam Kocēnu “Rubene” nekad nav bijusi īpaši parocīga pretiniece, spēli pretinieku laukumā sāka ļoti pārliecinoši, jau pirmā perioda laikā izvirzoties vadībā ar 3:0.

Otrās trešdaļas vidū pēc stalbieša Laura Ābola veiksmes uzbrukumā rezultāts kļuva jau pagalam nepatīkams kocēniešiem – 0:5. Tikai pirms otrā pārtraukuma “Rubenei” izdevās atgūt divus vārtus – 2:5.

Pēdējā trešdaļā tika gūti tikai divi vārti. Vispirms vienīgais Kocēnu komandas pārstāvis Latvijas izlases rindās Atis Stepāns vēl nedaudz samazināja rezultāta starpību (3:5), bet punktu mačam pielika viņa kolēģis izlases rindās no Stalbes komandas Ivo Balodis – 6:3.

Stalbes “Pārgauja” pēc šīs uzvaras turnīra tabulā joprojām ieņem 7.vietu, taču ar 21 punktu panākusi 6.vietas īpašnieci “Ulbroku/FS Masters”.

Labākā spēlētāja balvu uzvarētāju rindās saņēma vārtsargs Renārs Arājs, kurš atvairīja 33 pretinieku metienus. Rezultatīvākie viņa komandā ar trim punktiem katram bija Olafs Zvīnis, Lauris Ābols un Ivo Balodis. Par labāko starp kocēniešiem atzina Ritvaru Bērziņu, kurš guva vienus vārtus, bet rezultatīvākais ar 2 (1+1) punktiem bija Atis Stepāns.

“Rubene” – SK “Pārgauja” 3:6 (0:3, 2:2, 1:1)

Metienu attiecība: 36:29 (7:14, 14:8, 15:7)

Rezultatīvākie:

“Rubene” – Atis Stepāns 2 (1+1), Ritvars Bērziņš 1 (1+0), Andris Jēkabsons 1 (1+0), Mārtiņš Zelčs 1 (0+1), Kaspars Grundšteins 1 (0+1).

SK “Pārgauja” – Olafs Zvīnis 3 (3+0), Lauris Ābols 3 (2+1), Ivo Balodis 3 (1+2), Ingus Balodis 1 (0+1).

SIA „Firma Madara 89” - viens no lielākajiem mazumtirdzniecības uzņēmumiem, kas veiksmīgi darbojas pārtikas mazumtirdzniecībā un ēdināšanā, piedāvā darbu  PAVĀRAM (-EI) ēdināšanas uzņēmumā “Pasēdnīca”,Rīgas ielā 64, Valmierā. Prasības kandidātiem: • vēlama atbilstoša izglītība vai darba pieredze pavāra amatā; • godīgums un augsta atbildības sajūta; • pozitīva attieksme pret darbu; • spēja strādāt komandā un maiņu darbā. Galvenie darba pienākumi: • garšīga un kvalitatīva ēdiena gatavošana saskaņā ar kalkulācijām; • tehnoloģisko procesu pārzināšana un ievērošana; • sekot produkcijas kvalitātei, produktu glabāšanas un gatavās produkcijas realizācijas termiņiem. Piedāvājam: • veselības apdrošināšanu; • mūsdienīgu darba vidi; • papildus sociālās garantijas pēc nostrādāta gada; • atmaksātus papildatvaļinājumus; • svētku dāvanas; • profesionālās un personīgās izaugsmes iespējas; • darba alga no EUR 1000 – 1050 (bruto)/6.00 - 6.50 EUR/h. CV lūdzam sūtīt uz e-pastu: cv@madara89.lv ar norādi - Pavārs Valmierā,vai pieteikties personīgi WhatsApp vai zvanot pa mob.tel.nr. +371 26167218. Profesija: PAVĀRS Darba vietas adrese: LATVIJA, Rīgas iela 64, Valmiera, Valmieras nov. Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Ēdināšana / Pārtikas rūpniecība Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2024-05-16 Kontaktpersona: CV lūdzam sūtīt uz e-pastu: cv@madara89.lv Vai pieteikties WhatsApp: +371 26167218