Valmieras Ziņas

“Valmiera Glass”/ViA un LU basketbolistu duelī LBL ceturtdaļfināla sērijā būs nepieciešama piektā spēle

Lasīšanas laiks: 3 min

“Latvijas Universitātes” (LU) komanda ceturtdien Rīgā Latvijas Basketbola līgas (LBL) ceturtdaļfināla sērijas ceturtajā spēlē svinēja uzvaru, panākot neizšķirtu sērijā un nodrošinot  piekto cīņu.

Mazrezultatīvā mačā LU svinēja uzvaru pār “Valmiera Glass”/”Vidzemes Augstskola” vienību ar 62:55 (18:16, 15:10, 16:7, 13:22). Sērijā līdz trim uzvarām rezultāts kļuva 2-2.

Valmierieši tikai trīsreiz šajā spēlē pabija vadībā. Pirmajās divās reizēs tas bija pirmajā ceturtdaļā – 12:11 pēc Jāņa Kaufmaņa divpunktu metiena un 16:15 pēc diviem precīziem Andreja Voinaloviča soda metieniem. Savukārt šetru punktu izrāviens otrās ceturtdaļas sākumā pēc Deriosa Klārka divpunktu metiena ļāva viesiem panākt viņu lielāko pārsvaru šajā mačā – 20:18.

Pēc 28:26 81 sekundi pirms puslaika beigām mājinieki guva 12 bezatbildes punktus, pēc Dāvida Vīksnes realizēta viena no diviem soda metieniem panākot 40:26.

Lielāko pārsvaru LU panāca 33.minūtē, kad trīs punktus guva Pauls Miglinieks, – 56:38.

Valmierieši pārgāja uz zonas aizsardzību, samazināja rezultāta starpību, tomēr par uzvaru pacīnīties nespēja. pēc 44:61 Valmieras klubs guva deviņus punktus pēc kārtas, līdz Ričards Vitoļskis 15 sekundes līdz mača beigām mājinieku labā realizēja vienu no diviem soda metieniem.

Mājinieki realizēja trīs no 21 trīspunktu metiena, kamēr valmierieši pirmo tālmetienu iemeta vien pēc ceturtajā ceturtdaļā spēlētām 34 sekundēm, izceļoties Valteram Liepiņam, viesiem spēlē realizējot divus no 26 trīspunktu mēģinājumiem.

Mājinieku rindās 20 punktus un desmit atlēkušās bumbas sakrāja Vīksne, 12 punktus guva Norberts Strautiņš, desmit – Vitoļskis.

Valmieras komandā Voinalovičs sakrāja 12 punktus, sešas atlēkušās bumbas un sešas kļūdas, desmit punktus guva Jānis Kaufmanis, bet septiņi punkti un astoņas atlēkušās bumbas Apsīša kontā.

Piektais mačs notiks sestdien Valmierā. Šī pāra uzvarētāju pusfinālā gaida “VEF Rīga” basketbolisti.

Sērija sākās iepriekšējā trešdienā, kad valmierieši mājās uzvarēja ar rezultātu 75:68. Sestdien LU Rīgā revanšējās ar 79:66, savukārt otrdien ar 85:67 savā laukumā vidzemnieki pieveica studentu komandu, nonākot uzvaras attālumā no iekļūšanas pusfinālā.

LIBL pamatturnīrā abas komandas savstarpējās spēlēs uzvarēja savā laukumā – LU Rīgā ar 68:60 un vidzemnieki Valmierā ar 76:70.

Valmieras komanda LIBL ar astoņām uzvarām 26 spēlēs ieņēma desmito vietu, bet pēc jaunā gada bilance bija labāka – sešas uzvaras un seši zaudējumi. LU sezonas ievadā bija viena no augšgala komandā, taču finišēja pozīciju zemāk par vidzemniekiem ar sešām uzvarām un ļoti sliktu bilanci 2022.gadā (1-14).

Valmiera LBL čempionāta ceturtdaļfinālā līdz šim bijusi pārstāvēta 17 reizes, un piecos gadījumos ir izdevies pārvarēt šo barjeru. Pēdējo reizi tas notika 2017.gadā, kad “Valmiera” ar 3-2 uzvarēja “Liepāju”. Kopš 2018.gada sezonas šo pilsētu pārstāv “Valmiera Glass”/ViA, kas iepriekšējās divas reizes nepārvarēja ceturtdaļfinālu (2019.gadā 0-3 pret “Ogri” un 2021.gadā 2-3 pret “Liepāju”).

LU Latvijas čempionāta izslēgšanas turnīrā piedalās sesto reizi, bet uzvarēt sērijā līdz šim izdevies tikai vienreiz, kad pašā pirmajā reizē 2012.gadā tika pārspēta “Valmiera“, kas nākamajā sezonā revanšējās studentiem. 2018.gadā LU atgriezās “play-off”, taču ir zaudējusi visās trīs turpmākajās sērijās, pērn ar 1-3 atzīstot “Ogres” pārākumu.

Trešdien pusfināla dueli pret “Ventspili” nodrošināja “Ogre”, kas sērijā ar 3-0 pārspēja “Liepāju”.

Latvijas – Igaunijas līgā par čempioni tika kronēta “VEF Rīga”.

Pērn Latvijas meistarsacīkstēs uzvarēja “VEF Rīga”, kas finālsērijā ar 4-0 pieveica “Ventspili”.

Aktuālais jautājums

Vai plānojat šogad svētkos izmantot pirotehnikas izstrādājumus/šaut salūtu?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

Aicinām darbā TELPU UN TERITORIJU UZKOPĒJU ĒKĀS BRANDEĻOS (uz nenoteiktu laiku) DARBA PIENĀKUMI: · ikdienas biroja un autoservisa telpu uzkopšana PRASĪBAS PRETENDENTIEM: · vēlama iepriekšēja darba pieredze uzkopšanas un tīrīšanas darbos · iemaņas darbā ar sadzīves tehniku · vēlamas zināšanas telpaugu kopšanā UZŅĒMUMS PIEDĀVĀ: · darbu stabilā uzņēmumā · sociālās garantijas · darba samaksu valstī noteiktā minimālā stundas tarifa likmes apmērā, papildus piemaksa par kvalitatīvi veiktu darbu CV ar norādi vakancei „Telpu un teritoriju uzkopējs” līdz š.g. 29. decembrim iesniegt: · sūtot elektroniski uz info@vtu-valmiera.lv · personīgi SIA „VTU Valmiera” personāla daļā darba dienās no plkst.13:00 līdz 16:00 („Brandeļi”, Brandeļi, Kocēnu pagasts, Valmieras novads) Sazināsimies ar pretendentiem, kuri būs izvirzīti nākamajai atlases kārtai. * Iesniegtos personas datus SIA “VTU VALMIERA” izmantos, lai konkursa kārtībā noteiktu vakancei atbilstošāko kandidātu. Ja kandidāts vēlas, lai viņa personas dati tiktu saglabāti SIA “VTU VALMIERA” iekšējā datu bāzē ar mērķi tos apstrādāt citos SIA “VTU VALMIERA” personāla atlases konkursos. Profesija: APKOPĒJS Algas izmaksas veids: Stundas tarifa likme Darba vietas adrese: LATVIJA, Brandeļi, Brandeļi, Kocēnu pag., Valmieras nov. Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Transports / Loģistika Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2025-12-29 Darba sākšanas datums: 2026-01-02 Kontaktpersona: CV lūdzam sūtīt uz e-pastu: info@vtu-valmiera.lv, mob.t.29231565

Pievienojies mūsu komandai! Valmieras novada pašvaldības (turpmāk – Pašvaldība) Rūjienas apvienības pārvalde aicina darbā traktora vadītāju uz nenoteiktu laiku. Ja Tev ir vēlme: • vadīt traktortehniku un kravas automašīnu ievērojot ekspluatācijas un apkopes noteikumus; • veikt dažāda rakstura saimnieciskos darbus Pašvaldībai piederošā teritorijā (infrastruktūras uzturēšanas, kopšanas, transportēšanas un citus ar amata pienākumiem saistītus darbus); • uzturēt traktortehniku, automašīnu un tā aprīkojumu tehniskā kārtībā; un ja Tev ir: • vismaz pamata izglītība; • traktortehnikas vadīšanas apliecība TR1, TR2 vai B kategorijas autovadītāja apliecība; • labas latviešu valodas zināšanas; • spēja pastāvīgi veikt darbu un uzņemties atbildību par noteikto uzdevumu izpildi; mēs piedāvājam: • pamatalgu pārbaudes laikā 783 EUR pirms nodokļu nomaksas, pēc pārbaudes laika 824 EUR pirms nodokļu nomaksas; • iespēju saņemt atvaļinājuma pabalstu darba un dzīves līdzsvaram par labu darba sniegumu; • darba devēja līdzfinansētu veselības apdrošināšanu pēc pārbaudes laika beigām, kā arī citas sociālās garantijas/labumus atbilstoši darba rezultātam un normatīvajos aktos noteiktajam. CV lūdzam iesniegt elektroniski, nosūtot uz rujienasapvieniba@valmierasnovads.lv vai personīgi Rūjienas apvienības valsts un pašvaldības vienotajā klientu apkalpošanas centrā, adrese: Raiņa iela 3, Rūjiena, Valmieras novads, ar norādi „Pieteikums traktora vadītāja/-s amatam”, līdz 2026.gada 14.janvārim plkst.12.00. Tālrunis papildu informācijai: 25662217. Informējam, ka pieteikuma dokumentā norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu šī atlases konkursa norisi atbilstoši fizisko personu datu aizsardzības regulējuma prasībām. Profesija: TRAKTORA VADĪTĀJS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Raiņa iela 3, Rūjiena, Valmieras nov. Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Valsts pārvalde Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2026-01-14 Kontaktpersona: rujienasapvieniba@valmierasnovads.lv 25662217

Mūsu partneri