Valmieras Ziņas

FOTO: Ūdens līmenis Gaujā pakāpies līdz augstākajai atzīmei pusotra gada laikā

Lasīšanas laiks: < 1 min

Vairākās upēs turpinās ūdens līmeņa paaugstināšanās, liecina Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra dati.

Gaujā pie Siguldas un Valmieras ūdens līmenis pēdējā nedēļā cēlies par vairāk nekā metru – līdz augstākajai atzīmei kopš 2019.gada novembra. 28.maijā plkst.11:30 Gaujā pie Valmieras ūdens līmenis sasniedza 1,74 m virs novērojumu stacijas nulles atzīmes. Pēdējos lielajos palos 2010. un 2013.gadā ūdens līmenis bija vēl par diviem, trim metriem augstāks.

Augsts ūdens līmenis piektdien saglabājas Gaujas pietekā Amatā – pie Melturiem tas ir 1,28 metrus virs novērojumu stacijas nulles punkta, līdz ar to upe ir laivojama.

Tuvākajās dienās būs maz nokrišņu, nākamnedēļ visā Latvijā gaidāma ūdens līmeņa pazemināšanās.

Aktuālais jautājums

Kā vērtē Valmieras apzaļumošanu, puķu dobes, rotācijas apļu stādījumus vasaras sezonā?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

SIA „Firma Madara’89”, Reģ.Nr.40003115846 - viens no lielākajiem mazumtirdzniecības uzņēmumiem, kas veiksmīgi darbojas pārtikas mazumtirdzniecībā, piedāvā darbu pārdevējam (-ai) veikalā “top!”  Valkas 1, Valmiera, Valmieras novads. Galvenie darba pienākumi: Pārtikas un nepārtikas preču tirdzniecība; Pircēju apkalpošana pie kases; Preču pieņemšana, pasūtīšana, uzskaite, izvietošana tirdzniecības zālē; Preču realizācijas termiņu, marķējuma, kvalitātes, uzglabāšanas apstākļu un atbilstošas temperatūras kontrole; Darba laiku maiņās no 8.00-22.00. Prasības kandidātiem: Vēlama pieredze pārtikas tirdzniecībā; Precizitāte, atbildības sajūta. Piedāvājam: Darba algu no EUR 1000-1050 (bruto); top! Labumu karti pusdienu un pārtikas preču iegādei summā līdz 700 EUR gadā (pēc 3 mēnešiem); Īpaši labumi pirkumiem mūsu veikalos; Veselības apdrošināšanu un papildus bonusus pēc nostrādāta gada; Kompensāciju redzes korekcijas līdzekļiem 100 EUR; Svētku dāvanas un pasākumus; Apmaksātus papildatvaļinājumus. CV lūdzam sūtīt uz e-pastu: cv@madara89.lv, ar norādi – pārdevējs VALMIERĀ vai pieteikties personīgi vai WhatsApp tel.nr. +371 27290347 Profesija: MAZUMTIRDZNIECĪBAS VEIKALA PĀRDEVĒJS Darba vietas adrese: LATVIJA, Valkas iela 1, Valmiera, Valmieras nov. Darba laika veids: Maiņu darbs Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Tirdzniecība / Mārketings Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2026-09-09 Kontaktpersona: top! VALMIERA, VALKAS IELA 1 sūtīt uz e-pastu Vai pieteikties WhatsApp

Mūsu partneri