Valmieras Ziņas

Vasaras nodarbinātības programmā iesaistījās 320 skolēni

Lasīšanas laiks: 6 min

Šajā vasarā Valmieras pilsētas pašvaldības nodarbinātības programmā piedalījās 320 skolēni. Skolēni tika nodarbināti visdažādākajos darbos, ne vien labiekārtošanas un sakopšanas darbos, bet tika uzticēti arī atbildīgāki pienākumi, kas iespēju robežā piemeklēti viņu prasmēm un interesēm, pietuvinot mērķtiecīgai nākotnes karjeras izvēlei.

Skolēnu vasaras nodarbinātībā tika aicināti pieteikties jaunieši no 13 līdz 19 gadu vecumam, kuri mācās vispārējās vai profesionālās izglītības iestādēs un kuru dzīvesvieta deklarēta Valmierā. Skolēni strādāja piecpadsmit darba dienas. Bērniem vecumā no 13 līdz 14 gadiem bija iespēja strādāt četras stundas dienā (līdz 20 h nedēļā). Jaunieši vecumā no 15 līdz 17 gadiem varēja strādāt līdz septiņām stundām dienā (līdz 35 h nedēļā), savukārt pilngadīgajiem jauniešiem bija iespēja strādāt līdz astoņām stundām dienā (ne vairāk kā 40 h nedēļā). Darbs tika organizēts trīs periodos no 29.jūnija līdz 28.augustam.

Lai paplašinātu skolēnu darba iespējas, šogad vasaras nodarbinātības programma tika īstenota divās apakšprogrammās. Pirmajā programmā darbu bērniem vecumā no 13 līdz 19 gadiem, kuru dzīvesvieta deklarēta Valmieras pilsētas pašvaldības administratīvajā teritorijā ne vēlāk kā no 2020. gada 1.janvāra, darbu piedāvāja Valmieras pilsētas pašvaldības iestādes, piemēram, Valmieras pilsētas pašvaldības pansionāts “Valmiera”, Valmieras izglītības iestādes, Valmieras muzejs, Valmieras integrētā bibliotēka, Valmieras pilsētas pašvaldības Nekustamā īpašuma apsaimniekošanas pārvalde un citas.

Savukārt otrā programmā piedalījās jaunieši vecumā no 15 līdz 19 gadiem, kuri mācās Valmieras vispārējās vai profesionālās ievirzes izglītības iestādēs. Šajā programmā darba vietas nodrošināja dažādi Valmieras uzņēmumi un nevalstiskās organizācijas. Jauniešiem tika dota iespēja ne vien iepazīt darba vidi, bet arī gūt pieredzi viņiem interesējošā sfērā, kas vairāk saistīta ar tādām jomām kā zinātne, tehnoloģijas, inženierzinātnes un matemātika (STEM mācību priekšmeti), piemēram, SIA “Izglītības un attīstības centrs Universum”, SIA “Valmiermuižas pils”, SIA “4 mīļas ķepas”, restorāns “Delizia”, SIA “Gimi”, SIA “Valpro”, SIA “Vidzemes Olimpiskais centrs”, Gaujas Stāvo krastu Sajūtu parks, SIA “Tirdzniecības nams Kurši”, Valmieras novada fonds, AS “Valmieras piens”, basketbola biedrība “Valmiera Summer Cup”, SIA “Vidzemes slimnīca”, SIA “Ej un arr”, SIA “Jaunlaimītes”, SIA “Vidzemes televīzija”, zvērinātas tiesu izpildītājas Līgas Kavītes birojs, “iDEA HOUSE event”, SIA “Blank design”, SIA“Citur” un citi.

Skolēnu vasaras nodarbinātības programmā iesaistījās Valmiera tehnikuma 2.kursa audzēkne Ance Biša un Valmieras Dizaina un mākslas vidusskolas 2.kursa audzēkne Samanta Čepule. “Valmieras Dizaina un mākslas vidusskolā apgūstu interjera dizainu. Skolēnu vasaras nodarbinātības laikā skolā iegūtās zināšanas varēju pielietot praksē. Veidoju afišām un sociālo tīklu ierakstiem dizainu, pielāgoju vizuāļus dažādiem izmēriem un formātiem, izstrādāju logo, bet vislabāk man patika palīdzēt iekārtot bērnu stūrīti pasākumu ciklam ģimenēm ar bērniem ietvaros,” par darbu “iDEA HOUSE event” stāsta Samanta. “Lai gan Valmieras tehnikumā apgūstu grāmatveža profesiju, darbs “iDEA HOUSE event” nebija tieši saistīts ar grāmatvedību, tur strādāju ar datu ievadi, informācijas meklēšanu un apkopošanu, kā arī palīdzēju iekārtot bērnu stūrīti pasākumam. Tomēr sev uzticētos pienākumus vērtēju ļoti pozitīvi, arī grāmatvežiem ir jāprot strādāt ar lielu datu apjomu. Vasaras nodarbinātības programma ļāva izkāpt no komforta zonas un izaicināt sevi,” stāsta Ance, kura šajā vasarā praksē darbojās arī grāmatvedības pakalpojumu uzņēmumā SIA “Gimi”. Abas meitenes pastāstīja, ka vasaras nodarbinātības programma ir neatsverama iespēja, lai gūtu pieredzi un iemācītos ko jaunu. Ja būs iespējams labprāt vasaras nodarbinātības programmā iesaistīsies arī nākamajā gadā un iesaka to darīt arī saviem vienaudžiem.

Valmieras novada fonds vasarā nodarbināja 6 jauniešus. “Sākotnēji jaunieši iepazinās ar Valmieras novada fonda darbību, lai rastos izpratne par organizācijas mērķiem un struktūru, saredzētu kopsakarības veicamajos darbos, kā arī saprastu komandas nozīmi darba veikšanā. Jaunieši tika piesaistīti pie dažādiem projektiem, gatavoja prezentācijas un veidoja vizuālo noformējumu fonda organizētajiem pasākumiem. Priecājamies par pozitīvām atsauksmēm no skolēnu puses par Valmieras novada fondā pavadīto laiku. Daļa no skolēniem izrādīja interesi arī turpmāk iesaistīties Valmieras novada fondā kā brīvprātīgie un darboties Valmieras novada fonda Jauniešu ideju laboratorijā,” stāsta Valmieras novada fonda sabiedrisko attiecību vadītāja Dace Dēnava.

Arī SIA “Valpro” pozitīvi vērtē skolēnu nodarbinātības programmas dalībnieku darbu un attieksmi. “Jaunības prieks un pozitīvā dzīves uztvere ļauj ātri un viegli apmācīt darba specifikai un darba izpilde ir ļoti atzinīgi vērtējama. Skolēni, izvēloties vasaras nodarbinātības programmu, vēlas ne vien iepazīt profesiju, bet arī, piemēram, sakrāt naudu kādam savam sapnim, ir jaunieši, kas strādā, lai palīdzētu ģimenes kopējam budžetam. Esam gandarīti, ka varam sniegt jauniešiem iespēju apgūt pirmās darba prasmes, mācīt darba tikumu, kā arī gūt izpratni par naudas vērtību un izglītības nozīmi,” pauž SIA “Valpro” ražošanas meistare Vija Magone.

Šogad SIA “Vidzemes slimnīca” skolēni darbojās Klientu apkalpošanas nodaļā un Uzkopšanas nodaļā. “Ar skolēnu palīdzību galvenokārt sakopām slimnīcas apkārtni. 90% skolēnu, kuri strādāja slimnīcā ir strādīgi un ar augstu atbildības sajūtu pret darbu,” pastāstīja SIA “Vidzemes slimnīca” Uzkopšanas nodaļas vadītāja Aija Bille-Ļeščova. Klientu apkalpošanas nodaļā šovasar aktīvi darbojās 3 skolnieces. “Viņu galvenie darba pienākumi bija katru dienu salasīt pēc ārstu pieņemšanas sarakstiem pacientu ambulatorās kartiņas. Vēlāk no pieņemšanām atnestās kartes atreģistrēja slimnīcas informācijas sistēmā un kārtoja kartes ambulatoro karšu arhīvā. Skolnieces ļoti čakli un aktīvi piedalījās arī citos reģistratūras darbos, kas tika uzticēti. Skolēnu darbs vasaras nodarbinātības programmā vērtējams kā ļoti noderīgs,” stāsta SIA “Vidzemes slimnīca” Klientu apkalpošanas nodaļas vadītāja Inese Jurdže.

“Šogad SIA “Vidzemes Olimpiskais centrs” skolēnu nodarbinātības programmā spēra soli tālāk par ierastajiem tehniskās palīdzības darbiem un iesaistīja vecākos jauniešus bērnu nometņu organizēšanā. Ļoti priecājamies par motivētajiem jauniešiem, kuri bija neatsverams palīgs gan praktiski nometnes darba organizēšanā, gan arī saturiski, ļaujot jauniešiem ģenerēt idejas un tās īstenot. Pārsvarā skolēni veica sporta darbu organizēšanu, nedaudz sanāca darboties un gūt ieskatu arī kultūras sfērā un fizioterapijā. Ar jauniešiem noslēgumā tika pārrunāta darbu gaita, viņi atzina, ka šāds darbu formāts ir ļoti vērtīgs un noteikti jāturpina. Jaunieši jutās novērtēti un gandarīti, ka viņiem tika uzticēta atbildība un dota iespēja sevi pierādīt,” pauž SIA “Vidzemes Olimpiskā centra” projektu vadītāja Jolanta Dukure

Vasaras nodarbinātības programmā lielākā daļa iesaistīto skolēnu apmeklēja arī individuālās karjeras konsultācijas, kas ļāva padziļināti izprast nākotnes karjeras virzienu un mērķtiecīgi strādāt, lai to sasniegtu.

Šis gads vasaras nodarbinātības programmā 181 bērnu atlīdzība tika finansēta no “Urban Innovative Actions” programmas inovāciju projekta “Eiropas nākamās paaudzes mazās pilsētas” (Next Generation Micro Cities of Europe, Nr. UIA03-250, NextGen), piesaistot vairāk nekā 80 515 EUR no projekta līdzekļiem. 139 skolēnu atlīdzības tika finansētas no Valmieras pilsētas pašvaldības līdzekļiem – 41 804 EUR.

Skolēnu vasaras nodarbinātības programmas mērķis ir radīt jauniešiem iespēju apgūt nepieciešamās darba prasmes un iemaņas, iegūt darba pieredzi, saņemot atalgojumu un lietderīgi pavadīt vasaras brīvlaiku.

Vasaras nodarbinātības programmu skolēniem Valmieras pilsētas pašvaldība organizē jau septīto gadu pēc kārtas. To līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds iniciatīvas “Pilsētu inovatīvās darbības” ietvaros. Šī informācija atspoguļo vienīgi autora viedokli, un iniciatīvas “Pilsētu inovatīvās darbības” iestādes neatbild par šīs informācijas potenciālajiem izmantošanas veidiem.

Aktuālais jautājums

Vai Jūs šķirojat bioloģiskos atkritumus

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

Adrese: Stabu iela 89, Rīga, LV-1009Tālrunis: 67290612e-pasts: pasts@ievp.gov.lvtīmekļa vietne: http://www.ievp.gov.lv/ Ieslodzījuma vietu pārvalde ir Tieslietu ministrijas padotībā esoša valsts pārvaldes iestāde, kas īsteno valsts politiku apcietinājuma kā drošības līdzekļa un brīvības atņemšanas kā kriminālsoda izpildes jomā. Amatpersona ir persona ar atbilstošu profesionālo izglītību, kvalifikāciju un speciālo dienesta pakāpi, kura devusi zvērestu un dienē Pārvaldē. Amatpersonas tiesības un pienākumus nosaka Ieslodzījuma vietu pārvaldes likums un Iekšlietu ministrijas sistēmas iestāžu un Ieslodzījuma vietu pārvaldes amatpersonu ar speciālajām dienesta pakāpēm dienesta gaitas likums. Vakance: Valmieras cietuma Drošības un tiesu nolēmumu izpildes daļas inspektors (drošības jomā), 5413 04Slodze: pilna Atalgojums: no 1750 EUR līdz 1945 EUR Darbavieta: Ieslodzījuma vietu pārvaldes Valmieras cietums – Dzirnavu iela 32, Valmiermuiža, Valmieras pag., Burtnieku nov., LV-4219 Kontaktinformācija: 64123906; 67290148, pasts@ievp.gov.lv CV un motivācijas vēstuli sūtīt: pasts@ievp.gov.lv; valmieras.cietums@ievp.gov.lv Prasības kandidātam: Atbilstība Iekšlietu ministrijas sistēmas iestāžu un Ieslodzījuma vietu pārvaldes amatpersonu ar speciālajām dienesta pakāpēm dienesta gaitas likumā noteiktajām prasībām:ir Latvijas pilsonis; vecums no 18 līdz 40 gadiem; pirmā līmeņa profesionālā augstākā izglītība tiesību zinātnēs, civilajā un militārajā aizsardzībā, sociālajās un cilvēkrīcības zinātnēs, pedagogu izglītībā un izglītības zinātnēs, sociālajā labklājībā vai humanitārajās zinātnēs, komerczinībās un administrēšanā, datorikā, inženierzinātnēs un tehnoloģijās; latviešu valodas zināšanas C līmeņa 2.pakāpē; fiziskā sagatavotība atbilst Ministru kabineta noteiktajām prasībām (Ministru kabineta 28.05.2013. noteikumi Nr.288 "Fiziskās sagatavotības prasības Iekšlietu ministrijas sistēmas iestāžu un Ieslodzījuma vietu pārvaldes amatpersonām ar speciālajām dienesta pakāpēm"); veselības stāvoklis un psiholoģiskās īpašības atbilst Ministru kabineta noteiktajām prasībām (Ministru kabineta 21.11.2006. noteikumi Nr.970 "Noteikumi par Iekšlietu ministrijas sistēmas iestāžu un Ieslodzījuma vietu pārvaldes amatpersonām ar speciālajām dienesta pakāpēm un amatpersonu amata kandidātiem nepieciešamo veselības stāvokli un psiholoģiskajām īpašībām un veselības stāvokļa un psiholoģisko īpašību pārbaudes kārtību"); nepieciešama 2. kategorijas pieeja valsts noslēpuma objektiem; nav sodīts par tīšu noziedzīgu nodarījumu – neatkarīgi no sodāmības dzēšanas vai noņemšanas; nav notiesāts par tīšu noziedzīgu nodarījumu, atbrīvojot no soda; nav saukts pie kriminālatbildības par tīša noziedzīga nodarījuma izdarīšanu, izņemot gadījumu, kad amatpersona ir saukta pie kriminālatbildības, bet kriminālprocess pret to izbeigts uz reabilitējoša pamata; nav atzīts par rīcībnespējīgu likumā noteiktajā kārtībā; nav atvaļinātas no dienesta Iekšlietu ministrijas sistēmā vai Ieslodzījuma vietu pārvaldē sakarā ar to, ka tām piemērots disciplinārsods – atvaļināšana no dienesta; teicamas iemaņas darbā ar datoru (MS Word, MS Excel, MS PowerPoint); spēja plānot un organizēt savu darbu, veicamos uzdevumus izpildīt prioritārā secībā; labas komunikācijas prasmes, augsta psiholoģiskā noturība; spēja strādāt kā komandā, tā arī individuāli; augsta atbildības sajūta, analītiska domāšana, prasme strādāt paaugstinātas intensitātes apstākļos. Pienākumi:apkopot un analizēt informāciju par drošības stāvokli ieslodzījuma vietā, sniegt daļas priekšniekam priekšlikumus drošības risku novēršanai; veikt operatīvās darbības pasākumus atbilstoši Operatīvās darbības likumam; sniegt ieslodzījuma vietas izmeklētājiem un citām tiesībaizsardzības iestādēm palīdzību tādu noziedzīgu nodarījumu izmeklēšanā, ko izdarījuši ieslodzītie un ieslodzījuma vietas amatpersonas ar speciālajām dienesta pakāpēm un darbinieki; atbilstoši daļas kompetencei sniegt operatīvās darbības pasākumu veicējiem atbalstu noziedzīgu nodarījumu atklāšanā un novēršanā, kā arī citu drošības pasākumu īstenošanā; atbilstoši daļas kompetencei ievadīt informāciju informācijas sistēmās; izskatīt iesniegumus, priekšlikumus, sūdzības un ziņojumus un sagatavot atbilžu projektus. Iestāde piedāvā:Stabilu atalgojumu; Profesionālās izaugsmes un attīstības iespējas; Apmācības profesionālās kvalifikācijas pilnveidei; Sociālās garantijas: ikgadējais apmaksātais atvaļinājums 30 kalendāra dienas, pēc katriem pieciem izdienas gadiem ikgadējo apmaksāto atvaļinājumu pagarina par trim kalendāra dienām; papildatvaļinājums viena darba diena, ja personas aprūpē ir viens bērns vecumā līdz 14 gadiem; papildatvaļinājums divas darba dienas, ja personas aprūpē ir divi bērni vecumā līdz 14 gadiem; papildatvaļinājums trīs darba dienas, ja personas aprūpē ir trīs vai vairāki bērni vecumā līdz 18 gadiem vai bērns ar invaliditāti; apmaksāti veselības aprūpes pakalpojumi; pabalsts sakarā ar ģimenes locekļa vai apgādājamā nāvi; pabalsts līdz 50 procentiem no mēnešalgas vienu reizi kalendāra gadā, aizejot ikgadējā apmaksātajā atvaļinājumā; nelaimes gadījuma pabalsts; speciālo medicīniski optisko redzes korekcijas līdzekļu (briļļu lēcu un briļļu ietvaru, darba briļļu) iegādes izdevumu atlīdzināšana līdz 100 EUR apmērā. Saskaņā ar Eiropas Parlamenta un Padomes regulas (ES) 2016/679 par fizisko personu aizsardzību attiecībā uz personas datu apstrādi un šādu datu brīvu apriti un ar ko atceļ Direktīvu 95/46 EK 13. pantu Pārvalde informē, ka Pārvalde apstrādās Jūsu personas datus, lai nodrošinātu šīs atlases konkursa norisi. Pārvalde ir pārzinis Jūsu personas datu apstrādei (adrese: Stabu iela 89, Rīga, LV-1009, e-pasta adrese: pasts@ievp.gov.lv, personas datu aizsardzības speciālista kontaktinformācija: datu.specialists@ievp.gov.lv. Plašāka informācija par personas datu apstrādi ir pieejama: https://www.ievp.gov.lv/lv/datu-aizsardziba Profesija: IESLODZĪJUMA VIETAS INSPEKTORS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Dzirnavu iela 32, Valmiermuiža, Valmieras pag., Valmieras nov. Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Drošība / Glābšanas dienesti / Aizsardzība Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2025-07-31 Kontaktpersona: CV un motivācijas vēstuli sūtīt uz pasts@ievp.gov.lv Izglītības līmenis: 1.līmeņa profesionālā augstākā izglītība

Adrese: Stabu iela 89, Rīga, LV-1009Tālrunis: 67208325e-pasts: pasts@ievp.gov.lvtīmekļa vietne: http://www.ievp.gov.lv/ Ieslodzījuma vietu pārvalde ir Tieslietu ministrijas padotībā esoša valsts pārvaldes iestāde, kas īsteno valsts politiku apcietinājuma kā drošības līdzekļa un brīvības atņemšanas kā kriminālsoda izpildes jomā. Amatpersona ir persona ar atbilstošu profesionālo izglītību, kvalifikāciju un speciālo dienesta pakāpi, kura devusi zvērestu un dienē Pārvaldē. Amatpersonas tiesības un pienākumus nosaka Ieslodzījuma vietu pārvaldes likums un Iekšlietu ministrijas sistēmas iestāžu un Ieslodzījuma vietu pārvaldes amatpersonu ar speciālajām dienesta pakāpēm dienesta gaitas likums. Vakance: vecākais inspektors (psihologs), 5413 02 Slodze: pilna Atalgojums: no 1800 EUR līdz 2040 EUR Darbavieta: Ieslodzījuma vietu pārvaldes Valmieras cietums – Dzirnavu iela 32, Valmiermuiža, Valmieras pag., Burtnieku nov., LV-4219 Kontaktinformācija: 64123906; 67290148, pasts@ievp.gov.lv CV un motivācijas vēstuli sūtīt: pasts@ievp.gov.lv; valmieras.cietums@ievp.gov.lv Prasības kandidātam: Atbilstība Iekšlietu ministrijas sistēmas iestāžu un Ieslodzījuma vietu pārvaldes amatpersonu ar speciālajām dienesta pakāpēm dienesta gaitas likumā noteiktajām prasībām: ir Latvijas pilsonis; vecums no 18 līdz 40 gadiem; amata pienākumu pildīšanai nepieciešama profesionālā augstākā izglītība – maģistra grāds psiholoģijā; atbilstība Psihologu likumā noteiktajām prasībām un praktiskā pieredze; apliecinājums, ka psihologs ir reģistrēts Psihologu reģistrā; līgums par pārraudzību noslēgts ar sertificēto psihologu-pārraugu (juridiskās psiholoģijas vai klīniskās psiholoģijas jomā) vai psihologa sertifikāts; latviešu valodas zināšanas vismaz C līmeņa 2.pakāpē; fiziskā sagatavotība atbilst Ministru kabineta noteiktajām prasībām (Ministru kabineta 28.05.2013. noteikumi Nr.288 "Fiziskās sagatavotības prasības Iekšlietu ministrijas sistēmas iestāžu un Ieslodzījuma vietu pārvaldes amatpersonām ar speciālajām dienesta pakāpēm"); veselības stāvoklis un psiholoģiskās īpašības atbilst Ministru kabineta noteiktajām prasībām (Ministru kabineta 21.11.2006. noteikumi Nr.970 "Noteikumi par Iekšlietu ministrijas sistēmas iestāžu un Ieslodzījuma vietu pārvaldes amatpersonām ar speciālajām dienesta pakāpēm un amatpersonu amata kandidātiem nepieciešamo veselības stāvokli un psiholoģiskajām īpašībām un veselības stāvokļa un psiholoģisko īpašību pārbaudes kārtību"); nav sodīts par tīšu noziedzīgu nodarījumu – neatkarīgi no sodāmības dzēšanas vai noņemšanas; nav notiesāts par tīšu noziedzīgu nodarījumu, atbrīvojot no soda; nav saukts pie kriminālatbildības par tīša noziedzīga nodarījuma izdarīšanu, izņemot gadījumu, kad amatpersona ir saukta pie kriminālatbildības, bet kriminālprocess pret to izbeigts uz reabilitējoša pamata; nav atzīts par rīcībnespējīgu likumā noteiktajā kārtībā; nav atvaļinātas no dienesta Iekšlietu ministrijas sistēmā vai Ieslodzījuma vietu pārvaldē sakarā ar to, ka tām piemērots disciplinārsods – atvaļināšana no dienesta; teicamas iemaņas darbā ar datoru (MS Word, MS Excel, MS PowerPoint); spēja plānot un organizēt savu darbu, veicamos uzdevumus izpildīt prioritārā secībā; labas komunikācijas prasmes, augsta psiholoģiskā noturība; spēja strādāt kā komandā, tā arī individuāli; augsta atbildības sajūta, analītiska domāšana, prasme strādāt paaugstinātas intensitātes apstākļos. Pienākumi:Sniegt individuālās psiholoģiskās konsultācijas ieslodzītajiem; Sniegt psiholoģisko palīdzību ieslodzītajiem grupās; Savas kompetences ietvaros piedalīties ieslodzīto risku un vajadzību izvērtējumā; Sadarboties ar citām daļas amatpersonām un darbiniekiem – piedalīties ieslodzīto personu resocializācijas (soda izpildes pasākumu) plānu sastādīšanā, plānu īstenošanas novērtēšanā un plānu korekcijas veikšanā psiholoģiskās aprūpes jomā; Veikt ieslodzīto psiholoģisko izpēti, tai skaitā suicidālas uzvedības riska novērtēšanu; Sniegt pirmo psiholoģisko palīdzību suicīda mēģinājuma un krīžu gadījumos; Veikt ieslodzīto psiholoģiskā stāvokļa novērtējumu, sniegt nepieciešamās rekomendācijas pēc Ieslodzījuma vietas administrācijas pieprasījuma; Sagatavot psihologa atzinumus; Atbilstoši normatīvo aktu prasībām veidot un uzturēt psiholoģisko dokumentāciju. Iestāde piedāvā:Stabilu atalgojumu; Profesionālās izaugsmes un attīstības iespējas; Apmācības profesionālās kvalifikācijas pilnveidei; Sociālās garantijas: ikgadējais apmaksātais atvaļinājums – 30 kalendāra dienas, pēc katriem pieciem izdienas gadiem ikgadējo apmaksāto atvaļinājumu pagarina par trim kalendāra dienām; papildatvaļinājums viena darba diena, ja personas aprūpē ir viens bērns vecumā līdz 14 gadiem; papildatvaļinājums divas darba dienas, ja personas aprūpē ir divi bērni vecumā līdz 14 gadiem; papildatvaļinājums trīs darba dienas, ja personas aprūpē ir trīs vai vairāki bērni vecumā līdz 18 gadiem vai bērns ar invaliditāti; apmaksāti veselības aprūpes pakalpojumi; pabalsts sakarā ar ģimenes locekļa vai apgādājamā nāvi; pabalsts līdz 50 procentiem no mēnešalgas vienu reizi kalendāra gadā, aizejot ikgadējā apmaksātajā atvaļinājumā; nelaimes gadījuma pabalsts; speciālo medicīniski optisko redzes korekcijas līdzekļu (briļļu lēcu un briļļu ietvaru, darba briļļu) iegādes izdevumu atlīdzināšana līdz 100 EUR apmērā. Saskaņā ar Eiropas Parlamenta un Padomes regulas (ES) 2016/679 par fizisko personu aizsardzību attiecībā uz personas datu apstrādi un šādu datu brīvu apriti un ar ko atceļ Direktīvu 95/46 EK 13. pantu Pārvalde informē, ka Pārvalde apstrādās Jūsu personas datus, lai nodrošinātu šīs atlases konkursa norisi. Pārvalde ir pārzinis Jūsu personas datu apstrādei (adrese: Stabu iela 89, Rīga, LV-1009, e-pasta adrese: pasts@ievp.gov.lv, personas datu aizsardzības speciālista kontaktinformācija: datu.specialists@ievp.gov.lv. Plašāka informācija par personas datu apstrādi ir pieejama: https://www.ievp.gov.lv/lv/datu-aizsardziba Profesija: PSIHOLOGS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Dzirnavu iela 32, Valmiermuiža, Valmieras pag., Valmieras nov. Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Valsts pārvalde Pieteikto vietu skaits: 4 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2025-07-31 Kontaktpersona: CV un motivācijas vēstuli sūtīt uz pasts@ievp.gov.lv Izglītības līmenis: Augstākā izglītība (maģistra grāds)

Mūsu partneri