Valmieras Ziņas

Rekordliels andelētāju skaits piektdien pulcēsies Dāmu štātēs Vaidavas ezera krastā (1)

Lasīšanas laiks: < 1 min

Piektdien, 30. augustā, no plkst. 18.00 Vaidavas ezera krastā būs iespējams sastapt vairākus desmitus andelētājas, kuras iztirgos savus drēbju skapjus, ļaujot saposties  rudenim un iegādāties kvalitatīvas un krāšņas lietas, kuras kāda skapī kļuvušas liekas, bet kādam citam tās sagādās to īsto prieku.  Darbīgo vakaru noslēgs mūziķa Mikusa Frišfelda akustiskais koncerts, portālu “Valmieras Ziņas” informēja Kocēnu novada domes sabiedrisko attiecību speciāliste Elīna Upīte.

Iecienītās Dāmu štātes Vaidavas pludmalē norisināsies jau piekto gadu. Pasākuma galvenais moto: kas vienam skapī lieks, tas citam nenovērtējams dārgums. Andelē būs iespējams iegādāt dāmu, kungu, bērnu drēbes un aksesuārus.

Pasākums būs Valmiermuižas vasarnīcas pie Vaidavas ezera atvadu sveiciens vasarai, tāpēc pirkšanu un pārdošanu pavadīs iedvesmojošs muzikālais fons – DJ DĀMU PRIEKS un Mikusa Frišfelda akustiskais koncerts vakara izskaņā. Līdztekus andelei sanākušie varēs sevi palutināt dažādos veidos: izveidot krāšņus hennas zīmējumus, uzkost sātīgās Vīnkalnu picas un baudīt Valmiermuižas alus darītavā brūvētos spirdzinājumus.

Savukārt Vaidaveži būs parūpējušies, lai uz krastmalas ēverģēlībām varētu noskatīties no malas, iebraucot Vaidavas ezerā ar supu vai laivu.

Vakara plānā

Plkst. 17.00 sāks muzicēt DJ DĀMU PRIEKS

No plkst. 18.00 andele pilnās burās

Īsi pirms plkst. 21.00 Mikus Frišfelds

    Kristīne - 28.08.2019

    Kurā krastā notiks andelēšanas?

Mūsu partneri