Valmieras Ziņas

Gada laikā Valmierā izbūvēti 16,5 kilometri komunikāciju tīklu

Lasīšanas laiks: 2 min

Pagājušā gada laikā, īstenojot Kohēzijas fonda līdzfinansēto projektu “Ūdenssaimniecības pakalpojumu attīstība Valmieras pilsētā II kārtā”, jau izbūvēti 16,5 kilometri komunikāciju tīklu, tostarp 9,5 kilometru ūdensvada un septiņi kilometri kanalizācijas cauruļvadu, portālu “Valmieras Ziņas” informēja SIA “Valmieras ūdens” sabiedrisko attiecību speciāliste Ingrīda Kraukle.

Darbus projektā veicis SIA “Ostas celtnieks” un SIA “Binders”, pamatojoties uz noslēgtajiem līgumiem ar pasūtītāju – SIA “Valmieras ūdens”.

Kā norādīja I.Kraukle, pēc ziemas aktīvo darbu sezonu būvuzņēmēji sāka pavasarī, un līdz jūnija beigām SIA “Ostas celtnieks” brigādēm izdevies pabeigt darbus Pleskavas, Marijas, Gaides, Vadu, Akmens un Loku ielās, kā arī Āra ielas posmā no J.Ziemeļnieka ielas līdz Lazdu ielai. Tikmēr SIA “Binders” veikusi komunikāciju tīklu rekonstrukciju un izbūvi J.Cimzes, Brēžas, Viršu un Pureņu ielās.

Patlaban būvnieki strādā Burkānciema un Jāņparka rajonos – Dāliju, Mazā Šķūņu, Šķūņu, Jaunzemju, J. Ziemeļnieka un Ruģēnu ielās, kā arī Kārlienas, Lodes, Straupes un Smilšu ielās. Prognozēts, ka jūlija sākumā būvdarbus sāks arī Purva, Semināra, Mūrmuižas un Cempu ielās. Minētajās ielās pēc būvdarbu pabeigšanas iedzīvotāji varēs pievienot savus nekustamos īpašumus Valmieras pilsētas centralizētajiem komunikāciju tīkliem.

SIA “Valmieras ūdens” parakstījusi divus līgumus par ūdenssaimniecības pakalpojumu attīstību Valmieras pilsētā ar realizācijas termiņu – 22 mēnešiem. SIA “Ostas celtnieks” rekonstruēs un izbūvēs komunikācijas kopumā 17 kilometru garumā un radīs 220 jaunas pieslēguma vietas maģistrālajam ūdensvadam un 183 pieslēguma vietas centralizētai notekūdeņu savākšanai sistēmai, savukārt SIA “Binders”, kas strādā Jāņparka un Putriņu meža rajonā, Mūrmuižas un Kaugurmuižas rajonā, rekonstruēs un izbūvēs komunikācijas 12,9 kilometru garumā un radīs 160 jaunas pieslēguma vietas maģistrālajam ūdensvadam un 280 pieslēguma vietas centralizētai notekūdeņu savākšanai sistēmai. Būvuzraudzību abu uzņēmumu būvdarbiem veic SIA “Geo Consultants”.

Savukārt jūlijā plānots darbus sākt arī trešajai būvkompānijai – SIA “Siltums Jums”, ar kuru vienošanos SIA “Valmieras ūdens” noslēdza šī gada maijā. Līgums paredz komunikāciju izbūvi un rekonstrukciju 6,7 kilometru garumā, tajā skaitā – ūdensapgādes tīklus 2,6 kilometru garumā, kanalizācijas tīklus 4,1 kilometra garumā, kā arī kanalizācijas sūkņu stacijas izbūvi par būvdarbu kopējo cenu 1 999 373 eiro bez pievienotās vērtības nodokļa.

 

Aktuālais jautājums

Vai esi iepazinies ar jauno Valmieras novada teritoriālo plānojumu?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

SIA “VALMIERAS NAMSAIMNIEKS”  aicina savā komandā kolēģi uz nenoteiktu laiku  DZĪVNIEKU KOPĒJU Galvenie amata pienākumi: Veikt dzīvnieku kopšanas darbus Valmieras novada dzīvnieku patversmē: kopt un uzraudzīt dzīvnieku mītnes; apkopt un barot dzīvniekus; nodrošināt labturības prasības dzīvniekiem; veikt citus ar dzīvnieku aprūpi saistītus pienākumus; veikt klaiņojošu vai bezpalīdzības stāvoklī nonākušu mājas dzīvnieku ķeršanu. Prasības kandidātiem: Vismaz vispārējā vidējā izglītība; B kategorijas auto vadītāja apliecība; Darba pieredze ar dzīvniekiem tiks uzskatīta par priekšrocību; Dzīvnieku ķērāja apliecība tiks uzskatīta par priekšrocību; Labas komunikācijas un sadarbības prasmes. Piedāvājam: Atbildīgu darbu Valmieras novada dzīvnieku patversmē; Normālo darba laiku ar summētā darba laika uzskaiti; Atalgojumu no EUR 780.00 un piemaksu līdz 30% pirms nodokļu nomaksas; Veselības apdrošināšanu pēc nostrādātiem 6 mēnešiem; Nelaimes gadījumu apdrošināšanu pēc nostrādātiem 3 mēnešiem; Labumu grozu atbilstoši koplīgumam; Līdzmaksājumu sporta aktivitātēm. Pieteikties līdz 12.06.2026., sūtot CV elektroniski uz namsaimnieks@v-nami.lv vai uz adresi: SIA “VALMIERAS NAMSAIMNIEKS”, Semināra iela 2a, Valmiera, Valmieras novads, LV-4201. Sazināsimies tikai ar tiem pretendentiem, kurus aicināsim uz pārrunām. Tālrunis informācijai: 64207300. Informējam, ka Jūsu pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti šīs atlases konkursa ietvaros. Datu pārzinis ir SIA “VALMIERAS NAMSAIMNIEKS”, Semināra iela 2a, Valmiera, Valmieras novads, LV-4201. Profesija: DZĪVNIEKU PĀRRAUGS Darba vietas adrese: LATVIJA, Mālu iela 5, Valmiera, Valmieras nov. Darbības joma: Pakalpojumi Pieteikto vietu skaits: 1 Aktuāla līdz: 2026-06-12 Kontaktpersona: VALMIERAS NAMSAIMNIEKS VALMIERAS NAMSAIMNIEKS

Mūsu partneri