Valmieras Ziņas

5. Latvijas čempionātā krosmintonā – Beverīnas novada pārstāvjiem divas zelta medaļas

1.decembrī Aizkrauklē tika aizvadīts jau 5.Latvijas čempionāts krosmintonā, uz kuru no STK Zaļā Pēda un Trikātas pamatskolas devās 8 krosmintonisti, piedaloties 5 dažādās kategorijās.

Diena sākās ar dubultspēļu turnīru, kurā piedalījās pieci STK Zaļā Pēda spēlētāji – Laura Luīze Kiļupe/Mareta Jurgensone, Santa Paegle/Kristiāna Anšmite un Matīss Cināts spēlēja kopā ar KK Krosmintons.lv pārstāvi Marku Gipteru. No mūsu spēlētājiem visaugstāk tika Paegle/Anšmite, kuras ceturtdaļfinālā piekāpās nākamajiem Latvijas čempioniem šajā kategorijā Andrejam Krūmiņam/Edgaram Petrovam (BK SMASH/KK Krosmintons.lv). Pārējie spēlētāji turnīru noslēdza astotdaļfinālā (9.vieta).

U12 kategorijā STK Zaļā Pēda tika pārstāvēts ar diviem spēlētājiem – Voldemāru Fūrmani un Ronaldu Jansonu. Katrs no viņiem apakšgrupu turnīrā piedzīvoja pa diviem zaudējumiem, kas liedza pacīnīties par medaļām. Spēlē par 5.vietu Fūrmanis divos setos bija pārāks par Jansonu (17:15; 16:9).

U14 kategorijā uzvarētājs tika noskaidrots apakšgrupu turnīrā, kurā spēlētāji spēles izspēlēja katrs ar katru. Zaudējot tikai vienu setu, pārliecinoši visās spēlēs uzvarēja un Latvijas čempiona titulu attiecīgajā kategorijā ieguva Rovilds Deduškevičs no Trikātas pamatskolas. Uzvarot divās spēlēs, 3.vietu ieguva Laura Luīze Kiļupe, zaudējot tikai Deduškevičam un 2.vietas ieguvējai Agatei Kristiānai Spārei (KK Krosmintons.lv). Savukārt Maretai Jurgensonei nedaudz pietrūka, lai kāptu uz goda pjedestāla un gala rezultātā 4.vieta.

Sieviešu kategorijā jau pirms čempionāta lielākā intriga bija, vai Santa Paegle spēs aizstāvēt savu čempiones titulu un pievienot jau piekto panākumu? Turnīra sākumā tika izspēlēts apakšgrupas turnīrs, no kura izkļuva abas STK Zaļā Pēda spēlētājas – Santa Paegle un Kristiāna Anšmite – kuras satikās pusfinālā. Taktiski izspēlējot spēli, Paegle iekļuva finālā un Anšmite – mazajā finālā jeb spēlē par 3.vietu. Mazajā finālā Anšmitei pietrūka spēka un piedzīvots zaudējums divos setos (17:19; 9:16) pret Vitu Zvaigzni (SK Sporta Punkts). Savukārt finālā tikās abas Latvijas vadošās krosmintona spēlētājas – Paegle ar Agnesi Logošu (KK.Krosmintons.lv). Gaidītā finālspēle izvērtās gana pārliecinoša Santai Paeglei, kura svinēja uzvaru divos setos (16:7; 16:9) un varēja pievienot jau piekto čempiones titulu.

Savukārt OPEN kategorijā STK Zaļā Pēda tika pārstāvēts ar vienu spēlētāju – Matīsu Cinātu. Apakšgrupu turnīrā piedzīvojot tikai vienu zaudējumu, Cināts spēja iekļūt finālturnīrā, kur pretim stājās Mārtiņš Žogots (KK Krosmintons.lv). Šajā spēlē tika piedzīvots zaudējums divos setos (14:16; 13:16), kas liedza iekļūt pusfinālā un gala rezultātā 5.vieta. Latvijas čempiona titulu ieguva pieminētais Žogots, aiz sevis atstājot Kasparu Sirmo (abi KK Krosmintons.lv), uz zemākā pakāpiena Edgars Petrovs (KK Krosmintons.lv) un Andrejs Krūmiņš (BK SMASH).

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

SIA “WOLTEC” ir viens no vadošajiembūvniecības uzņēmumiem Latvijā. Uzņēmums ir specializējiesenergobūvniecībā, ūdensvadu un kanalizācijas tīklu izbūvē, telekomunikācijutīklu izbūvē un vispārējā būvniecībā.     SIA “WOLTEC” izsludina konkursu uz vakanci BŪVNIECĪBAS DEPARTAMENTAVADĪTĀJS/-A Mūsu prasības:   Ø būvprakses sertifikāts būvdarbu vadīšanā (būvprakses sertifikāts būvuzraudzībā tiks uzskatīts par priekšrocību), Ø atbilstoša augstākā izglītība būvniecībā, Ø pieredze struktūrvienības vadīšanā, Ø prasmes darbā ar datoru (MS Office,AutoCAD, PROJECT), Ø B kategorijas autovadītājaapliecība, Ø spēja strādāt patstāvīgi unorganizēt darbu, Ø spēja uzņemties iniciatīvu un atbildību, Ø labas saskarsmes prasmes un vēlmestrādāt komandā. Mēs piedāvājam: stabilu atalgojumu no EUR 3000,- BRUTO, uz darba rezultātiem vērstu motivācijas sistēmu, veselības apdrošināšanu, sociālās garantijas, vērtīgu darba pieredzi uz attīstību vērstā uzņēmumā, darbam nepieciešamo tehnisko nodrošinājumu, atbildīgu un dinamisku darbu, profesionālo apmācību un attīstību. Motivācijas vēstuli, CV (profesionālās pieredzes aprakstu), augstāko izglītību apliecinošu dokumentu, pieredzi apliecinošus dokumentus (pēdējo trīs gadu) un sertifikātu kopijas lūdzam iesniegt līdz 2019.gada 15.novembrim personīgi vai pa pastu (adrese: Ausekļa iela 31, Valmiera, LV-4201), vai elektroniski uz e-pastu personals@woltec.lv. Par konkursa rezultātiem informēsim pretendentus, kuri tiks izvirzīti nākamajai atlases kārtai. Profesija: VADĪTĀJS/ DIREKTORS (būvniecības jomā) Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Valmiera Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Būvniecība / Nekustamais īpašums Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2019-11-15 Kontaktpersona: CV sūtīt uz e-pasta adresi: personals@woltec.lv

Mūsu partneri