Valmieras Ziņas

3 padomi, kā ērti un vienkārši nopirkt kontaktlēcas internetā

Pateicoties tehnoloģiju attīstībai, ir mainījusies mūsu ikdiena, tai skaitā veids, kā iepērkamies. Arvien biežāk cilvēki izvēlas sev nepieciešamās preces iegādāties ar interneta palīdzību neatkarīgi no tā, kur viņi atrodas. Tiešsaistē varam nopirkt gan pārtiku, gan apģērbu un arī medicīnas preces, piemēram, kontaktlēcas. Tā kā šī ir medicīnas prece, jāievēro zināma piesardzība, tāpēc ielūkojies kontaktlēcu interneta veikala Manaslecas.lv trīs padomos, kas ļaus lēcas internetā iegādāties droši, ērti un vienkārši.

1.   Dod priekšroku lēcām no uzticamiem un zināmiem zīmoliem

Ja vēlies būt pilnībā drošs, ka lēcas un to kvalitāte būs atbilstoša Tavām vajadzībām un vēlmēm, izvēlies pārbaudīta zīmola izstrādājumus. Internets nodrošina ikvienam iespēju ne tikai vieglāk iepirkties, bet arī vienkāršāk pārbaudīt preču atbilstību ES standartiem, tādēļ nebaidies to izdarīt, ja neesi pārliecināts par to, vai kontaktlēcas internetā ir atbilstošā kvalitātē. Manaslecas.lv kontaktlēcu e-veikals darbojās jau 10 gadus un piedāvā tikai labāko un uzticamāko ražotāju produkciju, tādēļ, iepērkoties pie mums, vari būt drošs par lēcu kvalitāti, kā arī mēs piedāvājam patiešām izcilu servisu un ātras piegādes!

2.   Pārliecinies, ka lēcas acīm pasūti ar īstajiem parametriem

Pirms sāc lietot lēcas, Tev jāapmeklē acu ārsts vai optometrists, kas veiks redzes pārbaudi un noteiks precīzus parametrus, kādiem jāatbilst tieši Tev piemērotām lēcām. Noteikti ņem vērā šos rādītājus, kad iegādāsies kontaktlēcas internetā, un pārbaudi, ka ievadi tos pareizi. Norādot kļūdainu informāciju, tiks nosūtītas lēcas, kas nav piemērotas Tavām acīm un redzes stāvoklim. Ja Tev radušās kādas neskaidrības, vari sazināties ar Manaslecas.lv speciālistiem, un mēs palīdzēsim atrast Tev piemērotākās lēcas.

3.   Neatliec lēcu iegādi uz pēdējo brīdi

Iegādājoties un lietojot lēcas, ir jāņem vērā vairākas svarīgas lietas, lai izmantotās medicīnas preces efektīvi un kvalitatīvi pildītu savu funkciju, kā arī netiktu radīti draudi lietotāja veselībai. Tas nozīmē, ka ir jāpievērš uzmanība tam, cik ilgi konkrētās lēcas acīm ļauts lietot. Šie periodi var būt dažādi, sākot no vienas dienas līdz pat divām nedēļām vai pat mēnesim. Tāpēc, vadoties pēc esošo lēcu lietošanas ilguma, atceries laikus pasūtīt jaunas lēcas internetā. Ienāc Manaslecas.lv, izvēlies sev interesējošā zīmola lēcas, ievadi atbilstošos parametrus un veic pirkumu! Atceries, ka, iegādājoties lielākā apjomā, kontaktlēcu cenas būs izdevīgākas.

"Valmieras ziņas" jautā

Vai ievēro prasību sabiedriskajā transportā lietot sejas masku?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

Valsts meža dienests (turpmāk – VMD) izsludina konkursu uz vakanto Ziemeļvidzemes virsmežniecības Rūjienas nodaļas Rūjienas apgaitas mežziņa ierēdņa amatu. Galvenie amata pienākumi: pārzināt noteikto teritoriju, darbam izmantojot GPS uztvērēju; praktiski uzraudzīt meža apsaimniekošanas, meža un vides aizsardzības, medības un ugunsapsardzību reglamentējošo normatīvo aktu ievērošanu noteiktā teritorijā, novērtēt to darbības efektivitāti; pārzināt meža īpašumu lietas noteiktajā teritorijā; sagatavot dokumentus, izskatīt administratīvās lietas un pieņemt lēmumus tajās; pārzināt VMD informācijas sistēmu (ĢIS), uzturēt un papildināt tajā esošo informāciju. Prasības pretendentiem: augstākā izglītība mežsaimniecībā; atbilstība Valsts civildienesta likuma 7.panta prasībām; vēlama darba pieredze mežsaimniecībā vai meža apsaimniekošanas normatīvo aktu ievērošanas uzraudzībā; augsta atbildības sajūta, prasme patstāvīgi organizēt savu darbu, kā arī sadarboties; labas prasmes darbā ar datoru (MS Office), vēlme apgūt specializētās VMD informācijas sistēmas, kā arī GPS uztvērēja izmantošanas iespējas. Piedāvājam: mēnešalgu, no 800.00 līdz 900.00 EUR (bruto alga); atbildīgu un stabilu darbu draudzīgā un profesionālā kolektīvā; sociālās garantijas. Motivētu pieteikuma vēstuli, profesionālās darbības un izglītības aprakstu (CV) un izglītību apliecinošu dokumentu kopijas lūdzam sūtīt uz e-pasta adresi personals@vmd.gov.lv, (tālrunis uzziņām 67211167). Pamatojoties uz Eiropas Parlamenta un Padomes regulas (ES) 2016/679 par fizisko personu aizsardzību attiecībā uz personas datu apstrādi un šādu datu brīvu apriti un ar ko atceļ Direktīvu 95/46 EK (Vispārīgā datu aizsardzības regula, turpmāk - VDAR) 13. pantu, Valsts meža dienests informē, ka pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu konkursa norisi. Pieteikuma dokumentos norādīto personas datu apstrādes pārzinis ir Valsts meža dienests, kontaktinformācija: 13.janvāra iela 15, Rīga, LV-1932. Profesija: MEŽZINIS Darba vietas adrese: LATVIJA, Ķoņu pag., Naukšēnu nov. Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Ierēdņa amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Valsts pārvalde Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Ierēdņa amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2020-11-01 Kontaktpersona: Motivētu piet.vēst., CV un izgl.apliec.dok. kopijas sūtīt uz personals@vmd.gov.lv, 67211167. Izglītības līmenis: Augstākā izglītība (bakalaura grāds)

Mūsu partneri