Valmieras Ziņas

28 apmaiņas studenti uzsāk studijas Vidzemes Augstskolā

Pavasara semestrim sākoties, studijas Vidzemes Augstskolā (ViA) uzsāk ārvalstu studenti no Turcijas, Spānijas, Portugāles, Francijas, Albānijas un Ukrainas, portālam “Valmieras Ziņas” pavēstīja Vidzemes Augstskolas sabiedrisko attiecību speciāliste Vera Grāvīte.

Studenti ViA ieradās Erasmus+ programmas, kā arī ESME Sudria sadarbības līguma ietvaros, un studēs dažādās studiju programmās, apgūstot ne vien izvēlētos studiju kursus, bet arī latviešu valodu un kultūru.

Pirmajās dienās studenti tiek iepazīstināti ar augstskolu, Valmieras pilsētu un tās apkārtni, piedaloties ekskursijās, lekcijās un studentu organizētos pasākumos. Ārvalstu studenti kopā ar mentoriem – Vidzemes Augstskolas studentiem, piedalīsies arī ViA Debašu kluba un improvizācijas teātra “ViAGars” organizētajās aktivitātēs, kā arī tuvāk iepazīs viens otru “Jautājumu-atbilžu” vakarā.

2018./2019. studiju gada pavasara semestrī kopumā studēs 33 ārvalstu apmaiņas studenti, pieci no tiem turpina savas apmaiņas studijas no rudens semestra.

Šo gadu laikā ViA ir izveidots plašs sadarbības tīkls. Tajā pārstāvētas 110 augstskolas no 45 valstīm un šis skaitlis ar katru gadu pieaug.

Vidzemes Augstskolā ievērojamākais ārvalstu apmaiņas studentu pieaugums pēdējos gados ir no Francijas, Spānijas, Nīderlandes, Portugāles u.c.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

"Valmieras ziņas" jautā

Vai Valmierā ir nepieciešama diennakts aptieka?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

SIA “Valmieras Namsaimnieks” uz nenoteiktu laiku aicina darbā Apdares darbu strādnieku - namdari Galvenie darba pienākumi:  veikt ēku un telpu konstrukciju celtniecības un remontdarbus veikt būvdarbus uzstādīt metāla un koka sienu, starpsienu un griestu karkasus uzstādīt logu un durvju blokus sagatavot virsmas krāsošanas darbiem krāsot ēkas sienas un citas konstrukcijas. Prasības: Pieredze apdares strādnieka – namdara darbā Atbilstoša vidējā profesionālā izglītība B kategorijas autovadītāja apliecība Piedāvājam: Darbu stabilā uzņēmumā Sociālās garantijas Atalgojums - pastāvīgā stundas tarifa likme EUR 4,32, darba algas mainīgās daļas apmērs līdz 30% (līdz EUR 1,30) no stundas tarifa likmes. Pieteikties līdz 31.07.2019., iesniedzot savu CV SIA “Valmieras Namsaimnieks” Klientu informācijas centrā, Semināra ielā 2a,Valmierā, vai nosūtot to elektroniski uz e-pastu: namsaimnieks@v-nami.lv. Atgādinām, ka sazināsimies ar tiem pretendentiem, kuri tiks aicināti uz darba pārrunām. Tālrunis informācijai 642 22423 Profesija: APDARES DARBU STRĀDNIEKS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Valmiera Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Pakalpojumi Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2019-07-31 Darba sākšanas datums: 2019-08-01 Kontaktpersona: Pieteikties personīgi, LĪDZI ŅEMOT CV klientu apkalpošanas centrā, Semināra ielā 2a Izglītības līmenis: Profesionālā vidējā izglītība

Mūsu partneri