Valmieras Ziņas

26.oktobrī Valmierā sāks būvēt gājēju drošības saliņas (1)

26.oktobrī Valmierā uz gājēju pārejas Rubenes ielā pie pirmsskolas izglītības iestādes “Ezītis” un Matīšu šosejā pie Mālu ielas sāks būvēt gājēju drošības saliņas, portālu “Valmieras Ziņas” informēja Valmieras pilsētas pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste Liene Pinne.

Gājēju saliņas izveides laikā būs ātruma ierobežojums – 30 kilometri stundā, taču ielas būs caurbraucamas un satiksmes kustība netiks slēgta.

Transportlīdzekļu vadītājus aicina būt uzmanīgiem un ievērot pagaidu ceļa zīmes.

Gājēju drošības saliņu izveidi plānots paveikt līdz novembra beigām.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

    Robežnieks - 23.10.2020 Atbildēt

    Īsti neizprotu drošības saliņu nozīmi. Kuri jutīsies droši, kuri apdraudēti? Valmierā ir dažas drošības saliņas, un teikšu, ka šoferi pie tām jūtas ļoti nedroši, jo mūsu pilsētā kāds “labvēlis” gājējiem ir ieskaidrojis, ka viņi ir karaļi. Ne viņi paskatās pa kreisi pirms ielas šķērsošanas, ne apstājas uz minētās saliņas, ne riteņbraucēji ievēro noteikto braukšanas ātrumu. Tagad tumšajā laikā, kad pilsētas tēvi ir izslēguši vai vēl nav ieslēguši apgaismojumu, bet gājēji (ar ļoti, ļoti retiem izņēmumiem) ir bez atstarotājiem, tie ir neredzami un te nekādas saliņas neko neuzlabos. Policiju Valmieras ielās kontrolējot satiksmi, SODOT gājējus, RITEŅBRAUCĒJUS un šoferus, atceras redzējuši tikai vēl milicijas formās. Ko ikdienā dara Valmieras valsts un pašvaldības policija? Var saprast, ka ir brīvas štata vietas, bet gada laikā taču kādreiz vajadzētu parādīties ielās, pirmkārt melnajos punktos.!Kad pienāks Valmierā tie laiki..?

„Valsts augu aizsardzības dienests (reģ.Nr.90000042982) izsludina konkursu uz vakanto ierēdņa amatu – Vidzemes reģionālās nodaļas vecākais inspektors Prasības pretendentiem: - atbilstība Valsts civildienesta likuma 7.panta prasībām - augstākā izglītība lauksaimniecībā, mežsaimniecībā vai bioloģijā - darba pieredze attiecīgajā profesijā vai specialitātē, vēlama lauksaimniecībā - vēlamas zināšanas par augu karantīnas jomu un sēklu kontroles jomu regulējošiem normatīviem aktiem - dokumentu un tekstu sagatavošanas prasmes - autovadītāja apliecība - prasme strādāt ar datoru - spēja pieņemt lēmumus savu pilnvaru robežās un uzņemties atbildību   Galvenie darba uzdevumi: - uzraudzīt un kontrolēt normatīvo aktu izpildi sēklu aprites jomā un fitosanitārās uzraudzības un kontroles jomā - sastādīt pārbaudes aktus - sniegt konsultācijas savas kompetences ietvaros augu karantīnas un sēklu aprites jomā - ņemt augu un augu produktu paraugus - sagatavot darba plānus un pārskatus par savu pienākumu izpildi dienestā noteiktajā kārtībā un termiņos - ikdienas darbs saistīts ar izbraukumiem  Ierēdņa dienesta vieta Valmiera Pieteikuma dokumenti iesniedzami Valsts augu aizsardzības dienesta Personāla daļā 20 kalendāro dienu laikā no sludinājuma publicēšanas, Rīgā, Lielvārdes ielā 36, tālr. 67027219 vai e-pasts: personals@vaad.gov.lv”.   Profesija: VECĀKAIS INSPEKTORS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Valmiera Darba veids: Ierēdņa amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Valsts pārvalde Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Ierēdņa amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2021-05-05 Kontaktpersona: Personāla Daļa

Biedrības “Latvijas Samariešu apvienība”, reģ. Nr. 40008001803, dienests “Samariešu atbalsts mājās” aicina darbā izbraukuma brigādes aprūpētāju darbam Vidzemē (Valmiera, Cēsis, Smiltenes novads u.c.) uz pilnu slodzi Darba pienākumi: Nodrošināt klientu sociālo aprūpi mājās un ar to saistītās darbības (personiskā aprūpe mobilā aprūpes kompleksā, malkas ienešana, produktu piegāde u.c.) Vadīt speciāli aprīkotu aprūpes auto- mobilo aprūpes kompleksu. Piedāvājam: Sociālās garantijas Stabilu atalgojumu (750 eiro pirms nodokļu nomaksas par pilnu slodzi) Atsaucīgu un draudzīgu kolektīvu Apmācības darba pienākumu apguvei Prasības: vismaz vidējā/profesionālā vidējā izglītība un pieredze aprūpes darbā B kategorijas autovadītāja apliecība un labas auto vadīšanas prasmes Labas latviešu un krievu valodas zināšanas Prasme plānot savu darbu un organizēt darba procesu Labas komunikācijas spējas, iejūtība Spēja strādāt komandā Augsta atbildības sajūta CV lūdzam līdz 2021. gada 25.aprīlim sūtīt uz e- pastu:  aprupesdarbi@samariesi.lv ar norādi - Vidzemei. Kontakttālrunis uzziņām: Sandra Kārkliņa (25691392). Profesija: APRŪPĒTĀJS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Valmieras pag., Burtnieku nov. Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Veselības aprūpe / Sociālā aprūpe Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2021-04-25 Darba sākšanas datums: 2021-05-05 Kontaktpersona: Sandra Kārkliņa Izglītības līmenis: Vispārējā vidējā izglītība

Mūsu partneri