Valmieras Ziņas

24. februārī stāvlaukumā pie Valmieras bibliotēkas aicinām ziedot nepieciešamās lietas Ukrainas atbalstam

Lasīšanas laiks: 2 min

24. februārī apritēs divi gadi kopš Krievijas pilna apmēra agresijas kara Ukrainā sākuma. Paužot atbalstu Ukrainai, 24. februārī no plkst. 13.00 līdz 16.00 stāvlaukumā pie Valmieras bibliotēkas būs busiņš ziedojumu vākšanai. Pateicamies ikvienam, kurš sniedz dažāda veida palīdzību, un aicinām turpināt to darīt, portālu “Valmieras Ziņas” informēja Valmieras novada pašvaldības Zīmolvedības un sabiedrisko attiecību nodaļas vadītājas vietniece Zane Bulmeistare.

Saziedotās lietas Ukrainas aizstāvji saņems jau martā. Šobrīd visvairāk nepieciešams:

  • Ilglaicīgi glabājami un ātri pagatavojami pārtikas produkti: aplejamie makaroni paciņās, zupas, kartupeļu biezputras pulveris, putras, enerģijas batoniņi, gaļas, zivju vai dārzeņu konservi, konfektes, cepumi, rieksti, žāvēti augļi, mazās kafijas paciņas, šķīstošā kafija bundžā, tējas paciņas u.c. Lūdzam nodrošināt, lai pārtikas produkti nav plīstošos vai viegli sabojājamos iepakojumos (piemēram, medus stikla burciņā), bet gan iepakoti tā, lai tie droši sasniegtu galamērķi, kā arī būtu ērti lietojami.
  • Dažādas higiēnas preces: mazgāšanās līdzekļi (šampūns un dušas želeja kopā, zobu pasta, zobu birste), skuvekļi, skūšanās putas, mitrās salvetes, paketes u.c.
  • Apģērbs siltuma nodrošināšanai, kā arī viegli maināms apģērbs: termoveļa vīriešiem, ķīmiskie ķermeņa sildītāji (pēdu, plaukstu), termozeķes, jauna apakšveļa vīriešiem, zeķes un T krekli, flīsa jakas, lietus mēteļi no izturīga materiāla u.c.
  • Nepieciešamais, kas atvieglotu sadzīves apstākļus: paklājiņi novietošanai zem guļammaisa, guļammaisi, akumulatori – lādētāji (poverbankas), ģeneratori, lukturi, baterijas, prīmusi, pārnēsājamas malkas krāsniņas, instrumentu komplekti, motorzāģi, lāpstas, līdzekļi pret odiem, pretapdeguma gēli u.c.

Tāpat aicinām apmeklēt arī Valmieras bibliotēku, kur 24. februārī plkst. 13.00–15.00 būs iespēja noskatīties dokumentālo stāstu “Dzīvības tilts. Karš Ukrainā”, kā arī Ukrainas pilsētas Trostjaņecas sagatavoto dokumentālo materiālu par Krievijas nodarīto postu pilsētā. Būs iespēja dzirdēt arī par atbalsta sniegšanas iespējām. Klātesoši būs arī vairāki pašlaik Valmieras novadā dzīvojoši Ukrainas iedzīvotāji, pie tējas tases uzzinot viņu pārdomas.

Sadarbībā ar Ukrainas Mazo pilsētu asociācijas pārstāvniecību Latvijas Republikā, biedrību “Valmieras Attīstības aģentūra” un Valmieras novada fondu ir sākta akcija, vācot līdzekļus automašīnas iegādei un tās nogādei Ukrainas armijai. Ziedojumu lūdzam pārskaitīt:

Valmieras novada fonds
Garā iela 10
Valmiera LV-4201
Reģistrācijas nr.: 40008093066
LV09HABA0551022993220
Mērķis: Atbalsts Ukrainai

Valsts kanceleja aicina 24. februārī pie ēkām pacelt Ukrainas karogu, novietot karodziņu redzamā vietā ēkas logā un plkst. 9.00 vienoties klusuma brīdī. Tāpat arī no 22. līdz 26. februārim iedzīvotāji aicināti diennakts tumšajā laikā izgaismot ēkas Ukrainas karoga krāsās.

Promo Cash & Carry  Ed. Lācera iela 4, Valmierā  aicina savai komandai pievienoties  tirdzniecības zāles darbinieku/-ci "Frozen" (-18 grādi) nodaļā.Darba apraksts:- Izvietot preci saldētavās un tirdzniecības zāles plauktos;- Sekot līdzi preču apritei un derīguma termiņiem;- Uzturēt kārtību ledusskapī un tirdzniecības zālē;- Atbilstoši prasībām, izvietot cenu zīmes un reklāmas materiālus.Prasības:- Spēja veikt fizisku darbu;- Vēlama iepriekšējā pieredze tirdzniecībā;- Augsta precizitāte un atbildības sajūta.Uzņēmums piedāvā:- Atalgojumu 650.00 - 675.00EUR uz rokas;- Apmācības darba vietā;- Bezmaksas tēju un kafiju;- Veselības apdrošināšanu pēc pārbaudes laika;- Apmaksātu obligāto veselības pārbaudi;- Redzes korekcijas līdzekļu kompensāciju;- Draudzīgas cenas PROMO Cash&Carry produktiem;- Labus piedāvājumus pie sadarbības partneriem (piemēram mobilo sakaru pakalpojumiem).Lūgums sūtīt pieteikumu un sazināsimies ar tiem kandidātiem, kuri tiks aicināti uz darba pārrunām. Sazināsimies ar kandidātiem, kas tiks aicināti uz nākamo atlases kārtu - darba pārrunām.Jūsu personas dati, kas ietverti CV un citos dokumentos, kas pievienoti klāt darba pieteikumam, tiks apkopoti, apstrādāti un uzglabāti saskaņā ar ES Vispārīgo datu aizsardzības regulu, kā arī SIA “Sanitex” Privātuma politiku. Profesija: TIRDZNIECĪBAS ZĀLES DARBINIEKS Darba vietas adrese: LATVIJA, Eduarda Lācera iela 4, Valmiera, Valmieras nov. Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Tirdzniecība / Mārketings Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2024-04-26 Darba sākšanas datums: 2024-04-19 Kontaktpersona: Tālrunis: 22309306 E-pasts: ieva.sp@sanitex.eu

Pievienojies mūsu komandai! Valmieras novada pašvaldības (turpmāk – Pašvaldība) Kocēnu apvienības pārvalde (turpmāk – Pārvalde) aicina darbā sētnieku/-ci (Vaidavas pagastā) uz nenoteiktu laiku. Ja Tev ir vēlme: • veikt fiziski intensīvu darbu; • nodrošināt Vaidavas ciema teritorijas kārtību - uz ielām, gājēju ietvēm, piebraucamām vietām, parku celiņiem, citās sabiedriskās vietās, tīrot sniegu, pļaujot zālienu, savācot atkritumus un lapas; • veikt palīgdarbus gan iekštelpās, gan āra darbos; • veikt citus darba pienākumus, saskaņā ar amata aprakstu; ja Tev ir: • pamatizglītība un pamatiemaņas vai pamata pakāpes profesionālā izglītība; • labas latviešu valodas zināšanas; • fiziskā izturība un gatavība veikt fizisku darbu neatkarīgi no laika apstākļiem; • kompetences: pozitīva, atbildīga attieksme pret darbu; prasmes noteikt prioritātes un plānot ikdienas darbu atbilstoši savai kompetencei, uzticētos darba pienākumus veikt kvalitatīvi; spēja strādāt ātri un rūpīgi; mēs piedāvājam: • pamatalgu 700 EUR pirms nodokļu nomaksas; • iespēju saņemt atvaļinājuma pabalstu darba un dzīves līdzsvaram par labu darba sniegumu; • darba devēja līdzfinansētu veselības apdrošināšanu pēc pārbaudes laika beigām, kā arī citas sociālās garantijas/labumus atbilstoši darba rezultātam un normatīvajos aktos noteiktajam; • profesionālās pilnveidošanās iespējas zinošu un atsaucīgu kolēģu komandā. Motivācijas vēstuli, CV, izglītības dokumenta kopiju lūdzam iesniegt elektroniski, nosūtot uz e-pastu kocenuapvieniba@valmierasnovads.lv, vai personīgi Kocēnu apvienības pārvaldē, adrese: Alejas iela 8, Kocēni, Kocēnu pagasts, Valmieras novads, ar norādi „Pieteikums Kocēnu apvienības pārvaldes sētnieka/-ces amatam”, līdz 2024.gada 3.maijam. Tālrunis papildu informācijai: 26072148 vai 26473533. Informējam, ka pieteikuma dokumentā norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu šī atlases konkursa norisi atbilstoši fizisko personu datu aizsardzības regulējuma prasībām. Profesija: SĒTNIEKS Darba vietas adrese: LATVIJA, Alejas iela 8, Kocēni, Kocēnu pag., Valmieras nov. Darbības joma: Valsts pārvalde Pieteikto vietu skaits: 1 Aktuāla līdz: 2024-05-03 Izglītības līmenis: Pamatizglītība

Mūsu partneri