Valmieras Ziņas

Ziemas saulgriežu sagaidīšana Jērcēnmuižas parkā, Strenčos un Plāņos

Lasīšanas laiks: 2 min

Jērcēnmuižas parkā

19. decembrī plkst. 12.00 skaisto ziemas saulgriežu laiku aicinām piedzīvot Jērcēnmuižas parkā.

Ja ziema mūs nepievils, 19. decembrī baudīsim īstus ziemas priekus, vizinoties ar kamanām Jērcēnmuižas parkā. Sildīsimies pie saulgriežu uguns, izteiksim vēlmes un bluķī sadedzināsim visu, kas šajā gadā bijis slikts, atbrīvojot ceļu jaunajam.

Kad Saules ceļš debesu jumā ir visīsākais, klāt ziemas saulgriežu laiks. Tas ir noslēpumu, gaismas atdzimšanas un līdzdalības rituālu laiks, kas jāpiedzīvo ikvienam. Lai izdodas mudināt saulīti atkal celties augstāk un izlūgties svētību pārlaist šo tumsu, atlaist nevajadzīgo un gūt spēkus jaunam gājumam, vajadzīga mūsu kopīgā darīšana un radīšana.

Labākai apmeklētāju plūsmas organizēšanai aicinām pieteikties iepriekš, zvanot pa tālruni 26312250.

Strenčos

8. decembrī plkst.17.00 Strenču pilsētas centra laukumā iedegsies pilsētas galvenā egle. Kā top Ziemassvētki un kāds ir Ziemassvētku egles ceļš, pastāstīt būs ieradušies paši svarīgākie – Ziemassvētku vecītis un Baltais lācis. Viņiem šo stāstu izstāstīt palīdzēs arī mazais pērtiķītis. Jā, kur gan sākas Ziemassvētki un kur tie beidzas? Kad iedegta būs svētku egle, tad svētku gaismiņās iezaigosies arī centra parks.

16. decembrī plkst. 18.00 Strenču Kultūras centrā notiks Ziemassvētku koncerts “Tik balts un kluss…”. Koncertā piedalīsies vokālais ansamblis “Melo’dia”, pie klavierēm – Emīls Zilberts, ģitāra – Jānis Rolmanis. Koncerts norisināsies “zaļajā režīmā” – apmeklējums ar derīgu Covid-19 vakcinācijas vai pārslimošanas sertifikātu (izņemot bērniem līdz 12 gadu vecumam), kā arī personu apliecinošu dokumentu.

Plāņos

11. decembrī plkst.16.00 uz svētku egles iedegšanu Plāņu pagastā aicina Ziemassvētku galvenais Rūķis. Strenču Kultūras centrs un biedrība ”Kāre”, iededzot svētku lampiņas, vēlas pateikties tiem čaklajiem darboņiem, kuri pērn un šogad ir darījuši labus darbus un palīdzējuši radīt svētku sajūtu.

12. decembrī plkst.15.00 Plāņu Tautas namā tiek aicināts ikviens, īpaši Strenču apvienības seniori, uz skaistu Ziemassvētku koncertu ”Balti. Balti Balti…Ziemassvētki nāk”. Priecēs skaistās un samtainās balss īpašniece Ginta Krievkalna, klavieru skaņās aicinās ieklausīties komponists Kristaps Krievkalns, ģitāras – Ēriks Upenieks, čella – Ēriks Kiršfelds. Seniorus no Strenču apvienības lūdzam pieteikties, zvanot pa telefonu 25422684 (lūdzam informēt par to, vai nepieciešams transports, lai nokļūtu uz koncerta vietu Plāņos).

Aicinām ievērot visus valstī spēkā esošos epidemioloģiskās drošības noteikumus!

Aktuālais jautājums

Kā vērtē Valmieras apzaļumošanu, puķu dobes, rotācijas apļu stādījumus vasaras sezonā?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

 Aicinām darbā DISPEČERU VALMIERĀ (uz nenoteiktu laiku) DARBA PIENĀKUMI: pārdot braukšanas dokumentus organizēt un koordinēt autobusu ikdienas maršrutu plānošanu un izpildi nodrošināt autobusu vadītāju dienas darba uzdevumu sagatavošanu PRASĪBAS PRETENDENTIEM: vidējā vai vidējā profesionālā izglītība augsta atbildības sajūta, precizitāte un labas komunikācijas spējas labas iemaņas darbā ar datoru un elektronisko kases aparātu UZŅĒMUMS PIEDĀVĀ: darbu stabilā uzņēmumā darba laiku: maiņu grafiks (1. dežūra no plkst. 05.20 līdz plkst. 16.20 un 2.dežūra no plkst. 12.50-21.00) darba samaksu sākot no 1100 līdz 1250 EUR (pirms nodokļu nomaksas) pilnas sociālās garantijas veselības apdrošināšanas iespējas dinamisku un profesionālu darba vidi apmācību pirms darba pienākumu uzsākšanas CV ar norādi vakancei „dispečers Valmierā” iesniegt līdz 2026. gada 21. augustam (ieskaitot): sūtot elektroniski uz info@vtu-valmiera.lv personīgi SIA „VTU Valmiera”, Reģ.nr. 40003004220, „Brandeļi”, Brandeļi, Kocēnu pagasts, Valmieras novads, personāla daļā darba dienās no plkst. 13:00 līdz 16:00. 2 nedēļu laikā pēc konkursa termiņa beigām sazināsimies ar pretendentiem, kuri tiks aicināti uz tikšanos klātienē. Informācijai: 29231565 * Iesniegtos personas datus SIA “VTU VALMIERA” izmantos, lai konkursa kārtībā noteiktu vakancei atbilstošāko kandidātu. Ja kandidāts vēlas, lai viņa personas dati tiktu saglabāti SIA “VTU VALMIERA” iekšējā datu bāzē ar mērķi tos apstrādāt citos SIA “VTU VALMIERA” personāla atlases konkursos, tad pieteikumā vakancei lūdzam kandidātam norādīt savu piekrišanu personas datu saglabāšanai. Profesija: TRANSPORTA DISPEČERS Darba vietas adrese: LATVIJA, Stacijas iela 1, Valmiera, Valmieras nov. Darba laika veids: Summētais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Pakalpojumi Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2026-08-21 Kontaktpersona: CV ar norādi vakancei lūdzu sūtīt uz e-pastu info@vtu-valmiera.lv vai iesniegt personīgi Izglītības līmenis: Vispārējā vidējā izglītība

Mūsu partneri