Valmieras Ziņas

Zenit slēdži no ražotāja ABB – līdzsvars starp cilvēku un dabu

Mūsdienīgie ABB slēdži un kontaktligzdas no sērijas Zenit radikāli atšķiras no citas mājas instalācijas. 

Zenit sērijas galvenā īpatnība ir moduļu sistēma. Piemēram, vienā instalācijas detaļā Jūs varat apvienot gan slēdzi, gan USB ligzdu. Tā var izvēlēties tieši Jums piemērotu kombināciju un ietaupīt vietu.

Aprakstot Zenit sēriju, ir vērts arī pastāstīt par to, kas ir ekodizains, jo daži šīs sērijas elektrības slēdži ir izgatavoti tieši priekš tāda interjera. Ekodizains – ir dizaina virziens, kas galveno uzmanību pievērš vides aizsardzībai. Ekoloģiskais interjers ir izgatavots no dabīgiem materiāliem un dabas zaļumiem.

Tieši tāpēc ABB slēdži no sērijas Zenit ir izgatavoti ne tikai no klasiskās plastmasas, bet arī no dabīgā koka, izturīga stikla, silta akmens un pat no nerūsējošā tērauda. Savā dizainā ABB izmanto sekojošas krāsas: balts, antracīts, šampānietis, sudrabs. 

ABB slēdži no sērijas Zenit un citi elektromateriāli ir pieejami internet-veikalā Elektrika.lv, kur var izveidot pasūtījumu jebkurā laikā, bet saņemt preci var Elektrika veikalā Valmierā! 

Kontaktinformācija:

Adrese: Stacijas iela 30, LV-4201, Valmiera, Latvija

Tālrunis.: +371 64 235 588
                +371 26 536 305

E-pasts: valmiera@elektrika.lv

Darba laiks: Pr.-Pk.: 8:00 – 17:00

www.elektrika.lv 

BAZALTS – viena no straujāk augošajām būvkompānijām Vidzemē, aicina pievienoties TEVI mūsu kopīgo komandas mērķu sasniegšanai: Aicinām mūsu komandai pievienoties personāla vadības speciālistu/i Uzņēmums piedāvā Intensīvu, dinamisku darbu uz sasniegumiem vērstā komandā Personīgās un profesionālās pilnveides, pieredzes iegūšanas iespējas Konkurētspējīgu atalgojumu Modernu, inovatīvu darba vidi Darba apraksts Personāla atlases procesa organizēšana un nodrošināšana Ikdienas situāciju precīza un punktuāla risināšana Aktīva kandidātu meklēšana un uzrunāšana Brigāžu darba koordinēšana, grafiku sastādīšana Rezultātu analīze Priekšlikumu sagatavošana Prasības kandidātiem Pieredze un procesu izpratne vispārējā būvniecībā Labas datora prasmes Labas komunikācijas prasmes, kas vērstas uz sadarbību Spēja ātri reaģēt uz situācijas izmaiņām Sistemātiskums, labas plānošanas, koordinēšanas prasmes Orientācija uz rezultātu. Darba laiks: Pilna slodze Darba vieta: Stacijas laukums 7, Valmiera Darba alga no EUR 1500,00 (bruto) Lai pieteiktos, sūtiet CV ar norādi “Personāla vadības specialists/e” uz e-pastu: personals@bazalts.lv līdz 2019. gada 18. septembrim! Profesija: PERSONĀLA ATLASES SPECIĀLISTS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Stacijas laukums 7, Valmiera Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Būvniecība / Nekustamais īpašums Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2019-09-18 Kontaktpersona: Ingūna Sāre Izglītības līmenis: Profesionālā vidējā izglītība

Mūsu partneri