Valmieras Ziņas

Zemessardzes 2. Vidzemes brigādes zemessargi un karavīri svinēs valsts svētkus

Lasīšanas laiks: 2 min

Novembris ir patriotisma mēnesis, kad svinam un lepojamies par savu valsti un tās vēsturi. Piektdien, 11. novembrī, 2. Vidzemes brigādes karavīri un zemessargi visā Vidzemē piedalīsies Lāčplēša dienai veltītajos svinīgajos pasākumos un savās rindās uzņems jaunus zemessargus, portālu “Valmieras Ziņas” informēja Zemessardzes 2. Vidzemes brigādes Informācijas daļa.

Zemessardzes 22. kaujas nodrošinājuma bataljona zemessargi un karavīri piedalīsies lāpu gājienā Valmierā, Smiltenē, Valkā un Rūjienā. Pēc svētku gājiena jaunie zemessargi pulcēsies pie bataljona štāba ēkas Valmierā, lai svinīgi dotu zvērestu. 

26. kājnieku bataljona personāls kopā ar 25. kaujas atbalsta bataljonu dosies lāpu gājienā Madonā, Gulbenē un Cesvainē. Savukārt 26. kājnieku bataljona jauno zemessargu zvēresta došanas ceremonija notiks Gulbenē pie pieminekļa par Latvijas brīvību kritušajiem draudzes varoņiem. 

27. kājnieku bataljona karavīri un zemessargi piedalīsies lāpu gājienā Cēsīs un Vecpiebalgā, pēc lāpu gājiena Cēsīs jaunie zemessargi dos zvērestu Lejas kapos.

31. kājnieku bataljona personāls piedalīsies svētku gājienā Alūksnē, Balvos, Viļakā un Apē, savukārt, 54. kaujas atbalsta bataljons dosies lāpu gājienā Ogrē, Ikšķilē, Jumpravā un Rembatē. Svinīgā  zvēresta ceremonija zemessargiem notiks Ogrē, pie monumentālā Latvijas valsts karoga.

18. novembrī 2. Vidzemes brigādes štāba personāls kopā ar 22. kaujas nodrošinājuma bataljona karavīriem un zemessargiem Valmierā piedalīsies pašvaldības organizētajā Latvijas kontūras skrējienā, kura kopējais garums būs 12,5 km.

Tāpat arī, ik gadu 2. Vidzemes brigādes zemessargi novembra svētku laikā tiekas ar skolēniem, piedalās militāri patriotiskos pasākumos un īsteno kādu labdarības projektu. Arī šogad brigādes zemessargi viesojas skolās, lai runātu par patriotismu un piedalās donoru dienās, ziedojot asinis.

Patriotisms un valsts mīlestība jau vairāk nekā 30 gadus ir vienojusi tos Latvijas iedzīvotājus, kuri izvēlējušies pievienoties zemessargu rindām. Zemessardze kā lielākā Nacionālo bruņoto spēku struktūra un valsts teritoriālās aizsardzības pamats dod iespēju Latvijas Republikas pilsoņiem brīvprātīgi kalpot savai valstij, rūpējoties par tās drošību un aizsardzību. Mūsu valsts aizsardzību stiprina Latvijas tautas pašapziņa un vēlme aizsargāt savu zemi. 

Aicinām ikvienu valsts iedzīvotāju, patriotu kopā atzīmēt valsts svētkus nēsājot sarkanbaltsarkano karoga lentīti pie apģērba, dodoties lāpu gājienos un citos organizētos pasākumos par godu Latvijas republikas proklamēšanas dienai. 

SIA „FIRMA MADARA 89” - viens no lielākajiem mazumtirdzniecības uzņēmumiem, kas veiksmīgi darbojas pārtikas mazumtirdzniecībā, piedāvā darbu REMONTSTRĀDNIEKAM - TEHNIĶIM ar atrašanās vietu VALMIERĀ. Galvenie darba pienākumi: • Veikt visa veida saimnieciskos darbus veikalos, īpašumos un teritorijās: - inženierkomunikāciju apsaimniekošana; - ēku un konstruktīvo elementu uzturēšana; - telpu, to aprīkojuma, mēbeļu u.c. sīkie remontdarbi; - teritoriju uzkopšanas darbus – zāles pļaušanu ar dārza traktoru, zāles pļāvēju, trimmeri; - citus darbus, pēc vadītāja rīkojuma. Prasības pretendentiem: • Pieredze saimniecisko darbu veikšanā; • Zināšanas par darbā lietojamo instrumentu darbības principiem, lietošanas noteikumiem; • Spēja strādāt patstāvīgi un komandā; • “B” kategorijas autovadītāja apliecība; • Precizitāte, augsta atbildības sajūta. Piedāvājam: • Veselības apdrošināšanu; • Papildus sociālās garantijas pēc nostrādāta gada; • Svētku dāvanas; • Atmaksātus papildatvaļinājumus; • Dinamisku darbu stabilā uzņēmumā ar profesionālām pilnveides iespējām; • Profesionālās un personīgās izaugsmes iespējas; • Summētais darba laiks; • Darba alga pārbaudes laikā 6.50 EUR/h, pēc pārbaudes laika 7.00 EUR/h. Sūti CV vai pieteikumu ar norādi REMONTSRĀDNIEKS – TEHNIĶIS Valmierā uz e-pastu cv@madara89.lv vai zvani, sūti ziņu WhatsApp +371 26 659 016. Profesija: REMONTSTRĀDNIEKS Darba vietas adrese: LATVIJA, Valmiera, Valmieras nov. Darba laika veids: Summētais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Tirdzniecība / Mārketings Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2023-02-10 Kontaktpersona: CV lūdzam sūtīt uz e-pastu: cv@madara89.lv vai pieteikties sūtot ziņu uz WhatsApp:+371 26659016

Mūsu partneri