Valmieras Ziņas

ZAAO iedvesmo un aicina “UZDRĪKSTĒTIES MAINĪTIES”

Lasīšanas laiks: 2 min

Jau piekto gadu pēc kārtas no 20. līdz 24. februārim notiks Vidzemes inovāciju nedēļa 2023, kuras laikā ikviens vidzemnieks tiks aicināts iedzīvināt inovācijas savā ikdienas dzīvē. Arī šogad SIA “ZAAO” aktīvi piedalīsies šajā pasākumā, sākot ar aicinājumu ikvienam pārbaudīt savas zināšanas virtuālajā spēlē “Uzdrīksties mainīties” un dalību iedvesmas stāstu pēcpusdienā (iz)STĀSTI | Improvizācijā profesijā, portālu “Valmieras Ziņas” informēja SIA ZAAO sabiedrisko attiecību vadītāja Inga Kovala Sēne.

No 20. līdz 24.februārim, apmeklējot Vidzemes inovāciju nedēļas mājas lapu un izvēloties SIA “ZAAO”(turpmāk tekstā – ZAAO) organizēto pasākumu, ikviens ir aicināts virtuāli izspēlēt spēli “Uzdrīksties mainīties”, kurā ZAAO izaicina uzdrīkstēties ikvienu gūt atbildes par to, kas notiek ar atkritumiem pēc to izmešanas konteinerā, kādēļ to apjoma samazināšana ir svarīga ne tikai ZAAO, bet ikvienam sabiedrības loceklim, ko mēs katrs varam darīt jau šodien, lai pēc iespējas ātrāk samazinātu atkritumu daudzumu. Spēle ir bez maksas, un tās laikā dalībnieki aicināti atbildēt uz dažādiem jautājumiem, atbildes uz tiem iegūstot turpat – dažādos īsos aprakstos, vizualizācijās vai video. Starp visiem spēles dalībniekiem, kas būs izspēlējuši spēli, atbildējuši uz visiem jautājumiem tiks izlozētas 3 balvas, kas palīdzēs jaunu paradumu ieviešanas ceļā!

Inovācijas nedēļas ietvaros pirmdien, 20. februārī, pasākumā (iz)STĀSTI | Improvizācija profesijā ar Valmieras novada jauniešiem savā pieredzes stāstā dalīsies arī ZAAO valdes priekšsēdētājs Gints Kukainis, esot viens no uzaicinātajiem četriem dažādu jomu speciālistiem. Pasākuma laikā katrs stāstītājs 15 minūšu garumā dalīsies savā pieredzē par situācijām, kad “viss nenotiek kā pēc plāna”. Runātāji iedrošinās, iedvesmos un pastāstīs, kur strādā, kāds ir viņu ikdienas darbs un kāda loma ir improvizācijai šajā profesijā. Vairāk par pasākumu var uzzināt Vidzemes inovāciju nedēļas mājas lapā (https://innovation.vidzeme.lv/lv/pasakumi/2023-02-20/iedvesmas-stastu-pecpusdiena-izstasti-improvizacija-profesija.html) vai Valmieras Attīstības aģentūras mājas lapā –  https://developvalmiera.lv/jauniesus-aicina-uz-iedvesmas-stastu-pecpusdienu-izstasti-improvizacija-profesija/

Kopš 2019. gada Vidzemes plānošanas reģions ik gadu organizē Vidzemes inovāciju nedēļu. Šī gada tēma ir improvizācija, kurai ir liela loma darba procesā, turklāt tas ir instruments, kā radīt ilgtspējīgas inovācijas. Organizētie pasākumi palīdz mainīt sabiedrības priekšstatus par to, kas īsti ir inovācijas un kādiem nolūkiem tās pielieto. Inovāciju nedēļa paredzēta ikvienam – gan tiem, kas vēlas mēģināt, gan tiem, kas jau var dalīties pieredzē. Tāpēc ikviens interesents ir aicināts piedalīties pasākumos, lai uzdrīkstētos, zinātu, kā ir pareizi un rīkotos!

Vairāk informācijas par Vidzemes inovāciju nedēļu un tās laikā notiekošajām aktivitātēm meklē tīmekļa vietnēs https://innovation.vidzeme.lv/lv/ un www.zaao.lv, kā arī aicināti ieskatīties Vidzemes plānošanas reģiona un ZAAO sociālajos tīklos.

Aktuālais jautājums

Vai zini, kas ir mākslas telpa “Kurtuve” Valmierā?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

GRĀMATVEDI (profesiju klasifikatora koda Nr. 3313 01) uz nenoteiktu laiku Piedāvājam: · 1 darba slodzi 5 darba dienas nedēļā · Stabilu atalgojumu (no 1071 EUR mēnesī pirms nodokļu nomaksas, ar iespēju papildus iesaistīties projektos) · Sociālās garantijas (veselības apdrošināšanas polise, papildatvaļinājums) · Apmaksātu profesionālo pilnveidi · Teicamus darba apstākļus atbalstošā kolektīvā · Modernu darba vidi un labus darba apstākļus Galvenie darba pienākumi: · Atlīdzības, avansa norēķinu, stipendiju, bezskaidras naudas darījumu un krājumu grāmatvedības uzskaite, aprēķināšana un pārskaitīšana · Grāmatvedības uzskaite finanšu vadības resursu sistēmā Horizon · Ceļazīmju pārbaude un kontrole · Pilnīgu un daļēju inventarizāciju veikšana · Pārskatu sagatavošana un iesniegšana EDS un Centrālās statistikas pārvaldē · Dalība mēneša, ceturkšņa un gada pārskata sastādīšanā Prasības pretendentam: · Izglītība ekonomikā vai grāmatvedībā · Praktiskā darba pieredze grāmatveža amatā vismaz 2 gadi · Iemaņas darbā ar finanšu vadības resursu sistēmu Horizon · Par priekšrocību tiks uzskatīta pieredze darbā ar dokumentu vadības sistēmu “Namejs” · Labas zināšanas darbā ar datoru (Ms Office) un biroja tehniku · Spēja operatīvi apstrādāt liela apjoma informāciju · Labas komunikācijas prasmes Tālrunis informācijai: Galvenā grāmatvede Madara Vilne T:28678088 CV, pieteikumu un izglītību apliecinošu dokumentu kopijas lūdzam sūtīt uz e-pastu personals@valmierastehnikums.lv ar norādi “Grāmatveža vakancei” līdz 2023.gada 12.jūnijam plkst.16:00. Sazināsimies ar kandidātiem, kuri tiks aicināti uz darba pārrunām klātienē.

Mūsu partneri