Valmieras Ziņas

VUGD Vidzemē 8. septembrī Tēvu dienā aicina ciemos uz 19 depo, lai atgādinātu par drošības nozīmi ikdienā

Lasīšanas laiks: < 1 min

Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta Vidzemes reģiona pārvalde aicina ikvienu Tēva dienā 8. septembrī no plkst. 11.00 – 14.00 apciemot kādu no 19 ugunsdzēsības depo Vidzemē, lai aplūkotu un iepazītu šogad iegādāto specializēto transportu, noskaidrotu neskaidro par ugunsdrošību mājā, ceļā vai skolā, kā arī izpildītu ugunsdzēsēju glābēju sagatavoto uzdevumu, portālu “Valmieras Ziņas” informēja VUGD Prevencijas un sabiedrības informēšanas nodaļas vecākā inspektore Sandra Vējiņa.

Mazākajiem apmeklētājiem būs iespēja izkrāsot apsveikumu un ierakstīt kādu jauku novēlējumu tētim, krusttēvam vai opim. Tāpat pārrunāsim drošības padomus, kas jāievēro ikvienam.

Šo trīs stundu laikā būs iespēja uzzināt par jauno 112 Latvija aplikāciju, eZvana iespējām, kā atkārtot pareizas rīcības algoritmu, ja izcēlies ugunsgrēks, vai redzi degošu automašīnu!

Aktuālais jautājums

Vai 2026. gada ziema un aukstums tev sagādāja kādas problēmas ar apkuri vai ūdensapgādes pakalpojumiem?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

SIA “VALMIERAS NAMSAIMNIEKS” aicina savā komandā kolēģi GRĀMATVEDI Galvenie amata pienākumi: reģistrēt un iegrāmatot saimnieciskos darījumus ar kreditoriem grāmatvedības reģistros, pamatojoties uz attaisnojuma dokumentiem sekot saistību apmaksas termiņiem un sagatavot maksājumu uzdevumus maksājumu veikšanai krājumu un pamatlīdzekļu uzskaites veikšana veikt grāmatvedības datu kontroli elektroniskās inventarizācijas veikšana citu nepieciešamo grāmatvedības uzdevumu izpilde Prasības kandidātiem: augstākā vai profesionālā izglītība finansēs, grāmatvedībā vai citā atbilstošā specialitātē zināšanas grāmatvedību reglamentējošos normatīvajos aktos pieredze grāmatveža darbā pēdējo 3 gadu laikā vēlama pieredze darbā resursu vadības sistēmā “Horizon”, kas tiks uzskatīta par priekšrocību labas MS Office zināšanas labas komunikācijas un sadarbības prasmes spēja organizēt darbu, kā arī patstāvīgi pieņemt lēmumus teicamas latviešu valodas zināšanas Piedāvājam: darbu vienā no lielākajiem namu pārvaldīšanas uzņēmumiem Vidzemē veselības apdrošināšanu pēc nostrādātiem 6 mēnešiem nelaimes gadījumu apdrošināšanu pēc nostrādātiem 3 mēnešiem labumu grozu atbilstoši koplīgumam līdzmaksājumu sporta aktivitātēm atalgojumu no EUR 1400 pirms nodokļu nomaksas Pieteikties līdz 2026.gada 19.martam, sūtot CV un motivācijas vēstuli elektroniski uz personals@v-nami.lv vai iesniegt personīgi Semināra ielā 2a, Valmierā, Valmieras novadā. Sazināsimies tikai ar tiem pretendentiem, kuri tiks uzaicināti uz pārrunām. Tālrunis papildus informācijai: 28329013 Informējam, ka Jūsu pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti šīs atlases konkursa ietvaros. Datu pārzinis ir SIA “VALMIERAS NAMSAIMNIEKS”, Semināra iela 2a, Valmiera, Valmieras novads, LV-4201. Profesija: GRĀMATVEDIS (KONSULTANTS) Darba vietas adrese: LATVIJA, Semināra iela 2A, Valmiera, Valmieras nov. Darbības joma: Pakalpojumi Pieteikto vietu skaits: 1 Aktuāla līdz: 2026-03-19 Kontaktpersona: VALMIERAS NAMSAIMNIEKS VALMIERAS NAMSAIMNIEKS

Mūsu partneri