Valmieras Ziņas

VTV: Valsts policija brīdina – turpinās telefonkrāpnieku zvani (2)

Lasīšanas laiks: 4 min

Turpinoties telefonkrāpnieku aktivitātei, Valsts policija vērš iedzīvotāju uzmanību uz aizdomīgu telefonzvanu saņemšanu. Šī brīža informācija policijā liecina, ka iedzīvotājiem izkrāpti vismaz 460 tūkstoši eiro. Jāpiebilst, ka tā ir kopējā summa, par kādu līdz šim saņemti iesniegumi policijā, iespējams, patiesais apmērs varētu būt lielāks. Valsts policija aicina ziņot par krāpniecības gadījumiem un tās mēģinājumiem, lai tādējādi iegūtu pilnīgāku informāciju.

Valsts policija sociālo mediju vietnē “Facebook” izplatījusi brīdinājumu un reizē arī atgādinājumu par telefonkrāpniekiem. Pēc lietotāju reakcijas un daudzajiem komentētājiem var spriest, ka krāpnieki joprojām ir aktīvi. Lielākoties gadījumi notikuši līdzīgi – zvana nepazīstams numurs, kas var būt reģistrēts dažādās valstīs, novēroti numuri no Latvijas, Lietuvas, Anglijas, Vācijas un citām valstīm. Zvanītājs sevi iepazīstina kā finanšu speciālistu vai brokeri un aicina investēt kādā interneta platformā. Zvanītājs runā krievu valodā, ir uzstājīgs un neatlaidīgs. Par šādiem gadījumiem gana plašā laika posmā var lasīt arī turpat Facebook komentāros:

“Man arī pirms pāris mēnešiem zvanīja. Ļoti uzstājīgs, “brauca augumā”, ka neatbildu krieviski, un, kad krieviski pateicu, ka mani neinteresē viņu piramīdas, sāka vēl vairāk trakot. Nobloķēju numuru. Kaut kādi dullie.”

 

“Vakardien zvanīja un mēģināja piedāvāt finanšu pakalpojumus, zvanītājs runāja krievu valodā.”

 

“Man arī vakar šis numurs zvanīja, bet nepacēlu. Tagad zināšu.”

 

“Man arī zvanīja, divi cilvēki, latviešu numuri, arī piedāvāja investēt, kad es viņiem pateicu, ka nē un viss, tie sāka uz manis bļaut! Neizturēju, noliku klausuli. Un tad atkal zvans no viņiem. Beigās ieliku to numuru “melnajā sarakstā” nu jau kādu laiku ir miers…”

 

“Pēdējoreiz, kad zvanīja, ar puisi vārdā Dmitrijs sarunājos… ilgi ilgi čalis neatstājās!!! Viņu pat netraucē tas, ka es sāku par viņu smieties un tā pa skarbo vilkt uz “zoba”, jo pieķēru muldēšanā jeb apgalvojumu nesakritībā! Pacietīgi šie darboņi, jo zvana man jau otro gadu laiku pa laikam!”

Tāpat ReTV redakcijai par šādiem gadījumiem stāsta iedzīvotāji. Lai arī televīzijas sastaptie skaidro, ka šādu krāpniecību upurus savā paziņu lokā nezina, tomēr aizdomīgos zvanus saņēmis ne viens vien.

Par tālāko krāpnieku rīcību stāsta policija, skaidrojot, ka gadījumā, ja zvana saņēmējs ir atsaucies piedāvājumam, zvanītājs aicina pāriet uz citām saziņas platformām – visbiežāk tas ir Skype vai WhatsApp. Pēc tam jau seko aicinājums investēt dažādās interneta platformās, solot iespēju nopelnīt. Kā skaidro Valsts policijas Vidzemes reģiona pārvaldes priekšnieka vietnieks un Kriminālpolicijas biroja priekšnieks Raimonds Kronbergs, iedzīvotāju sūdzības un iesniegumi ir saņemti arī Vidzemē, uzsākot vairākus kriminālprocesus:

“Mūsu teritorijā ir konstatēti gadījumi, kad iedzīvotāji ir vērsušies policijā ar iesniegumiem par tādām krāpšanām. Šobrīd kopumā tie varētu būt ap 10 tādiem kriminālprocesiem, kas mums atrodas izmeklēšanā.”

Jāpiemin, ka šie gadījumi, par kuriem ir sākti kriminālprocesi, jau ir tādi, kuros nauda tikusi investēta. Cilvēkiem, kas noticējuši iespējai nopelnīt, investējot interneta platformās vai pērkot un pārdodot akcijas, pēc pirmās finanšu ieguldīšanas sekojušas arī citas, aicinot ieguldīt vēl. Nereti tas noticis kriptovalūtā, visbiežāk – bitkoinos. Šādas naudas plūsmas uz nezināmām investīciju platformām ir pamanījušas arī bankas. Kā skaidro Swedbank krāpšanas riska novēršanas eksperts Henrijs Romans, banka šādos gadījumos cenšas ar iedzīvotāju runāt un informēt par iespējamajām negatīvajām sekām, tomēr ne vienmēr tas izdodas:

“Pagājušajā gadā bija tāds nepatīkams gadījums, ko mēs piefiksējām diezgan vēlu. Cilvēks bija investējis investīciju programmā jau 20 tūkstošus eiro. Pagājušajā gadā viņam piezvana, sakot, ka toreiz naudu viņš ir investējis, bet pazaudējis, tagad šo investīciju kompāniju ir pārņēmis cits īpašnieks, bet to ieguldīto naudu ir atguvuši, un tagad par nelielu, bet saprātīgu procentu šo naudu var dabūt atpakaļ. Cilvēks, protams, piekrīt, jo 20 tūkstoši ir gana liela nauda. Laika gaitā procenti sāk augt, parādās dažādas izmaksas.

Beigu beigās klients pie mums atnāca tad, ka viņš jau bija samaksājis krāpniekiem 150 tūkstošus. Mēs mēģinājām cilvēkam izskaidrot, ka tas, ko viņš dara, aiziet investīcijās krāpniekiem un viņš pats šo naudu atpakaļ nedabūs. Tas nepalīdzēja un beigās mēs konstatējām, ka finālā viņš ir samaksājis 180 tūkstošus, lai dabūtu atpakaļ 20 tūkstošus. Protams, nedabūja neko.”

Šādā gadījumā bankas iespējas naudu cilvēkam atgriezt būtībā nav vispār. Cilvēks ir nosacīti brīvprātīgi naudu pārskaitījis svešiem cilvēkiem, ieguldot neesošās investīciju platformās. Šajā gadījumā vienīgais risinājums – vērsties policijā. Tomēr arī policijā norāda, ka vēl nevar spriest, vai nauda tiks atgriezta:

“Tas ir komplicēts process, mēs uzreiz nezinām, kas tie par cilvēkiem. Viennozīmīgi skaidrs, ka tā ir organizēta personu grupa, kas darbojas no ārvalstīm. Tas viss notiek Eiropola līmenī, jo tā ir Eiropas problēma. Tā nav tikai Latvijas problēma un gan mūsu kaimiņvalstīs, gan tālākās Eiropas valstīs šī problēma ir identificēta un policija Eiropā strādā pie šīs lietas,” atzīst Kronbergs.

Vēl gan nav skaidrs, no kuras valsts šie krāpnieki darbojas. Tāpēc Valsts policija iesaka iedzīvotājiem būt uzmanīgiem, komunicējot ar nezināmiem cilvēkiem, un neiesaistīties aizdomīgās investīciju platformās. Drošākais veids, ja nu tomēr ir vēlme investēt – pārliecināties Finanšu un kapitāla tirgus komisijā par to, vai noguldījumu platforma ir licencēta Latvijā.

Sižeta autori:

Ilanda Brežinska

Reinis Žagariņš

Vidzemes TV

    nezinu kas jums tur par krāpniekiem - 22.09.2019

    viendien mierīgi sēžu uz soliņa netālu no veikala līva tajā pagalmā, kur sarkanā ķiedeļu māja, nāk klāt blondīne, saka, ka no policijas prasa, kur bija tad un tad, es neko plānoju kā banku uzlikt uz ausīm, zinkā tie jau ar nekādi dievkociņi nav griež tautai pogas laukā, šī man saka, bet tomēr, kur bijāt es prasu, kas noticis, šī man saka, ka veikalā rīts nozagts viskijs es ir līdzīgs kamerā redzamajam plānprātiņam, kurš zog alkoholu, ka visa valmieras blozga zin, ka tas ir zem goda zagt alkoholu, nu neko lielākā dillema ap šo visu ir tā, ka skatijos valmieras policijas mājaslapā tur nav blondīnes tur ir tikai kārtīgi policijas koledžas un akadēmijas kursanti nu jau ar diplomiem, es to blondinu citur redzēju https://easysplashbuilder.net/143313/

    celtnieks - 25.09.2019

    ar galnais piesakos darbā, beigās skatos, skuķi pīpē, es tak nav muļķis uzcēlu duškabīni, lai kad iet uz randiņu nesmird, youtube==>>legal scam

Aktuālais jautājums

Vai Jūs šķirojat bioloģiskos atkritumus

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

Adrese: Stabu iela 89, Rīga, LV-1009Tālrunis: 67290612e-pasts: pasts@ievp.gov.lvtīmekļa vietne: http://www.ievp.gov.lv/ Ieslodzījuma vietu pārvalde ir Tieslietu ministrijas padotībā esoša valsts pārvaldes iestāde, kas īsteno valsts politiku apcietinājuma kā drošības līdzekļa un brīvības atņemšanas kā kriminālsoda izpildes jomā. Amatpersona ir persona ar atbilstošu profesionālo izglītību, kvalifikāciju un speciālo dienesta pakāpi, kura devusi zvērestu un dienē Pārvaldē. Amatpersonas tiesības un pienākumus nosaka Ieslodzījuma vietu pārvaldes likums un Iekšlietu ministrijas sistēmas iestāžu un Ieslodzījuma vietu pārvaldes amatpersonu ar speciālajām dienesta pakāpēm dienesta gaitas likums. Vakance: Valmieras cietuma Drošības un tiesu nolēmumu izpildes daļas inspektors (drošības jomā), 5413 04Slodze: pilna Atalgojums: no 1750 EUR līdz 1945 EUR Darbavieta: Ieslodzījuma vietu pārvaldes Valmieras cietums – Dzirnavu iela 32, Valmiermuiža, Valmieras pag., Burtnieku nov., LV-4219 Kontaktinformācija: 64123906; 67290148, pasts@ievp.gov.lv CV un motivācijas vēstuli sūtīt: pasts@ievp.gov.lv; valmieras.cietums@ievp.gov.lv Prasības kandidātam: Atbilstība Iekšlietu ministrijas sistēmas iestāžu un Ieslodzījuma vietu pārvaldes amatpersonu ar speciālajām dienesta pakāpēm dienesta gaitas likumā noteiktajām prasībām:ir Latvijas pilsonis; vecums no 18 līdz 40 gadiem; pirmā līmeņa profesionālā augstākā izglītība tiesību zinātnēs, civilajā un militārajā aizsardzībā, sociālajās un cilvēkrīcības zinātnēs, pedagogu izglītībā un izglītības zinātnēs, sociālajā labklājībā vai humanitārajās zinātnēs, komerczinībās un administrēšanā, datorikā, inženierzinātnēs un tehnoloģijās; latviešu valodas zināšanas C līmeņa 2.pakāpē; fiziskā sagatavotība atbilst Ministru kabineta noteiktajām prasībām (Ministru kabineta 28.05.2013. noteikumi Nr.288 "Fiziskās sagatavotības prasības Iekšlietu ministrijas sistēmas iestāžu un Ieslodzījuma vietu pārvaldes amatpersonām ar speciālajām dienesta pakāpēm"); veselības stāvoklis un psiholoģiskās īpašības atbilst Ministru kabineta noteiktajām prasībām (Ministru kabineta 21.11.2006. noteikumi Nr.970 "Noteikumi par Iekšlietu ministrijas sistēmas iestāžu un Ieslodzījuma vietu pārvaldes amatpersonām ar speciālajām dienesta pakāpēm un amatpersonu amata kandidātiem nepieciešamo veselības stāvokli un psiholoģiskajām īpašībām un veselības stāvokļa un psiholoģisko īpašību pārbaudes kārtību"); nepieciešama 2. kategorijas pieeja valsts noslēpuma objektiem; nav sodīts par tīšu noziedzīgu nodarījumu – neatkarīgi no sodāmības dzēšanas vai noņemšanas; nav notiesāts par tīšu noziedzīgu nodarījumu, atbrīvojot no soda; nav saukts pie kriminālatbildības par tīša noziedzīga nodarījuma izdarīšanu, izņemot gadījumu, kad amatpersona ir saukta pie kriminālatbildības, bet kriminālprocess pret to izbeigts uz reabilitējoša pamata; nav atzīts par rīcībnespējīgu likumā noteiktajā kārtībā; nav atvaļinātas no dienesta Iekšlietu ministrijas sistēmā vai Ieslodzījuma vietu pārvaldē sakarā ar to, ka tām piemērots disciplinārsods – atvaļināšana no dienesta; teicamas iemaņas darbā ar datoru (MS Word, MS Excel, MS PowerPoint); spēja plānot un organizēt savu darbu, veicamos uzdevumus izpildīt prioritārā secībā; labas komunikācijas prasmes, augsta psiholoģiskā noturība; spēja strādāt kā komandā, tā arī individuāli; augsta atbildības sajūta, analītiska domāšana, prasme strādāt paaugstinātas intensitātes apstākļos. Pienākumi:apkopot un analizēt informāciju par drošības stāvokli ieslodzījuma vietā, sniegt daļas priekšniekam priekšlikumus drošības risku novēršanai; veikt operatīvās darbības pasākumus atbilstoši Operatīvās darbības likumam; sniegt ieslodzījuma vietas izmeklētājiem un citām tiesībaizsardzības iestādēm palīdzību tādu noziedzīgu nodarījumu izmeklēšanā, ko izdarījuši ieslodzītie un ieslodzījuma vietas amatpersonas ar speciālajām dienesta pakāpēm un darbinieki; atbilstoši daļas kompetencei sniegt operatīvās darbības pasākumu veicējiem atbalstu noziedzīgu nodarījumu atklāšanā un novēršanā, kā arī citu drošības pasākumu īstenošanā; atbilstoši daļas kompetencei ievadīt informāciju informācijas sistēmās; izskatīt iesniegumus, priekšlikumus, sūdzības un ziņojumus un sagatavot atbilžu projektus. Iestāde piedāvā:Stabilu atalgojumu; Profesionālās izaugsmes un attīstības iespējas; Apmācības profesionālās kvalifikācijas pilnveidei; Sociālās garantijas: ikgadējais apmaksātais atvaļinājums 30 kalendāra dienas, pēc katriem pieciem izdienas gadiem ikgadējo apmaksāto atvaļinājumu pagarina par trim kalendāra dienām; papildatvaļinājums viena darba diena, ja personas aprūpē ir viens bērns vecumā līdz 14 gadiem; papildatvaļinājums divas darba dienas, ja personas aprūpē ir divi bērni vecumā līdz 14 gadiem; papildatvaļinājums trīs darba dienas, ja personas aprūpē ir trīs vai vairāki bērni vecumā līdz 18 gadiem vai bērns ar invaliditāti; apmaksāti veselības aprūpes pakalpojumi; pabalsts sakarā ar ģimenes locekļa vai apgādājamā nāvi; pabalsts līdz 50 procentiem no mēnešalgas vienu reizi kalendāra gadā, aizejot ikgadējā apmaksātajā atvaļinājumā; nelaimes gadījuma pabalsts; speciālo medicīniski optisko redzes korekcijas līdzekļu (briļļu lēcu un briļļu ietvaru, darba briļļu) iegādes izdevumu atlīdzināšana līdz 100 EUR apmērā. Saskaņā ar Eiropas Parlamenta un Padomes regulas (ES) 2016/679 par fizisko personu aizsardzību attiecībā uz personas datu apstrādi un šādu datu brīvu apriti un ar ko atceļ Direktīvu 95/46 EK 13. pantu Pārvalde informē, ka Pārvalde apstrādās Jūsu personas datus, lai nodrošinātu šīs atlases konkursa norisi. Pārvalde ir pārzinis Jūsu personas datu apstrādei (adrese: Stabu iela 89, Rīga, LV-1009, e-pasta adrese: pasts@ievp.gov.lv, personas datu aizsardzības speciālista kontaktinformācija: datu.specialists@ievp.gov.lv. Plašāka informācija par personas datu apstrādi ir pieejama: https://www.ievp.gov.lv/lv/datu-aizsardziba Profesija: IESLODZĪJUMA VIETAS INSPEKTORS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Dzirnavu iela 32, Valmiermuiža, Valmieras pag., Valmieras nov. Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Drošība / Glābšanas dienesti / Aizsardzība Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2025-07-31 Kontaktpersona: CV un motivācijas vēstuli sūtīt uz pasts@ievp.gov.lv Izglītības līmenis: 1.līmeņa profesionālā augstākā izglītība

Adrese: Stabu iela 89, Rīga, LV-1009Tālrunis: 67208325e-pasts: pasts@ievp.gov.lvtīmekļa vietne: http://www.ievp.gov.lv/ Ieslodzījuma vietu pārvalde ir Tieslietu ministrijas padotībā esoša valsts pārvaldes iestāde, kas īsteno valsts politiku apcietinājuma kā drošības līdzekļa un brīvības atņemšanas kā kriminālsoda izpildes jomā. Amatpersona ir persona ar atbilstošu profesionālo izglītību, kvalifikāciju un speciālo dienesta pakāpi, kura devusi zvērestu un dienē Pārvaldē. Amatpersonas tiesības un pienākumus nosaka Ieslodzījuma vietu pārvaldes likums un Iekšlietu ministrijas sistēmas iestāžu un Ieslodzījuma vietu pārvaldes amatpersonu ar speciālajām dienesta pakāpēm dienesta gaitas likums. Vakance: vecākais inspektors (psihologs), 5413 02 Slodze: pilna Atalgojums: no 1800 EUR līdz 2040 EUR Darbavieta: Ieslodzījuma vietu pārvaldes Valmieras cietums – Dzirnavu iela 32, Valmiermuiža, Valmieras pag., Burtnieku nov., LV-4219 Kontaktinformācija: 64123906; 67290148, pasts@ievp.gov.lv CV un motivācijas vēstuli sūtīt: pasts@ievp.gov.lv; valmieras.cietums@ievp.gov.lv Prasības kandidātam: Atbilstība Iekšlietu ministrijas sistēmas iestāžu un Ieslodzījuma vietu pārvaldes amatpersonu ar speciālajām dienesta pakāpēm dienesta gaitas likumā noteiktajām prasībām: ir Latvijas pilsonis; vecums no 18 līdz 40 gadiem; amata pienākumu pildīšanai nepieciešama profesionālā augstākā izglītība – maģistra grāds psiholoģijā; atbilstība Psihologu likumā noteiktajām prasībām un praktiskā pieredze; apliecinājums, ka psihologs ir reģistrēts Psihologu reģistrā; līgums par pārraudzību noslēgts ar sertificēto psihologu-pārraugu (juridiskās psiholoģijas vai klīniskās psiholoģijas jomā) vai psihologa sertifikāts; latviešu valodas zināšanas vismaz C līmeņa 2.pakāpē; fiziskā sagatavotība atbilst Ministru kabineta noteiktajām prasībām (Ministru kabineta 28.05.2013. noteikumi Nr.288 "Fiziskās sagatavotības prasības Iekšlietu ministrijas sistēmas iestāžu un Ieslodzījuma vietu pārvaldes amatpersonām ar speciālajām dienesta pakāpēm"); veselības stāvoklis un psiholoģiskās īpašības atbilst Ministru kabineta noteiktajām prasībām (Ministru kabineta 21.11.2006. noteikumi Nr.970 "Noteikumi par Iekšlietu ministrijas sistēmas iestāžu un Ieslodzījuma vietu pārvaldes amatpersonām ar speciālajām dienesta pakāpēm un amatpersonu amata kandidātiem nepieciešamo veselības stāvokli un psiholoģiskajām īpašībām un veselības stāvokļa un psiholoģisko īpašību pārbaudes kārtību"); nav sodīts par tīšu noziedzīgu nodarījumu – neatkarīgi no sodāmības dzēšanas vai noņemšanas; nav notiesāts par tīšu noziedzīgu nodarījumu, atbrīvojot no soda; nav saukts pie kriminālatbildības par tīša noziedzīga nodarījuma izdarīšanu, izņemot gadījumu, kad amatpersona ir saukta pie kriminālatbildības, bet kriminālprocess pret to izbeigts uz reabilitējoša pamata; nav atzīts par rīcībnespējīgu likumā noteiktajā kārtībā; nav atvaļinātas no dienesta Iekšlietu ministrijas sistēmā vai Ieslodzījuma vietu pārvaldē sakarā ar to, ka tām piemērots disciplinārsods – atvaļināšana no dienesta; teicamas iemaņas darbā ar datoru (MS Word, MS Excel, MS PowerPoint); spēja plānot un organizēt savu darbu, veicamos uzdevumus izpildīt prioritārā secībā; labas komunikācijas prasmes, augsta psiholoģiskā noturība; spēja strādāt kā komandā, tā arī individuāli; augsta atbildības sajūta, analītiska domāšana, prasme strādāt paaugstinātas intensitātes apstākļos. Pienākumi:Sniegt individuālās psiholoģiskās konsultācijas ieslodzītajiem; Sniegt psiholoģisko palīdzību ieslodzītajiem grupās; Savas kompetences ietvaros piedalīties ieslodzīto risku un vajadzību izvērtējumā; Sadarboties ar citām daļas amatpersonām un darbiniekiem – piedalīties ieslodzīto personu resocializācijas (soda izpildes pasākumu) plānu sastādīšanā, plānu īstenošanas novērtēšanā un plānu korekcijas veikšanā psiholoģiskās aprūpes jomā; Veikt ieslodzīto psiholoģisko izpēti, tai skaitā suicidālas uzvedības riska novērtēšanu; Sniegt pirmo psiholoģisko palīdzību suicīda mēģinājuma un krīžu gadījumos; Veikt ieslodzīto psiholoģiskā stāvokļa novērtējumu, sniegt nepieciešamās rekomendācijas pēc Ieslodzījuma vietas administrācijas pieprasījuma; Sagatavot psihologa atzinumus; Atbilstoši normatīvo aktu prasībām veidot un uzturēt psiholoģisko dokumentāciju. Iestāde piedāvā:Stabilu atalgojumu; Profesionālās izaugsmes un attīstības iespējas; Apmācības profesionālās kvalifikācijas pilnveidei; Sociālās garantijas: ikgadējais apmaksātais atvaļinājums – 30 kalendāra dienas, pēc katriem pieciem izdienas gadiem ikgadējo apmaksāto atvaļinājumu pagarina par trim kalendāra dienām; papildatvaļinājums viena darba diena, ja personas aprūpē ir viens bērns vecumā līdz 14 gadiem; papildatvaļinājums divas darba dienas, ja personas aprūpē ir divi bērni vecumā līdz 14 gadiem; papildatvaļinājums trīs darba dienas, ja personas aprūpē ir trīs vai vairāki bērni vecumā līdz 18 gadiem vai bērns ar invaliditāti; apmaksāti veselības aprūpes pakalpojumi; pabalsts sakarā ar ģimenes locekļa vai apgādājamā nāvi; pabalsts līdz 50 procentiem no mēnešalgas vienu reizi kalendāra gadā, aizejot ikgadējā apmaksātajā atvaļinājumā; nelaimes gadījuma pabalsts; speciālo medicīniski optisko redzes korekcijas līdzekļu (briļļu lēcu un briļļu ietvaru, darba briļļu) iegādes izdevumu atlīdzināšana līdz 100 EUR apmērā. Saskaņā ar Eiropas Parlamenta un Padomes regulas (ES) 2016/679 par fizisko personu aizsardzību attiecībā uz personas datu apstrādi un šādu datu brīvu apriti un ar ko atceļ Direktīvu 95/46 EK 13. pantu Pārvalde informē, ka Pārvalde apstrādās Jūsu personas datus, lai nodrošinātu šīs atlases konkursa norisi. Pārvalde ir pārzinis Jūsu personas datu apstrādei (adrese: Stabu iela 89, Rīga, LV-1009, e-pasta adrese: pasts@ievp.gov.lv, personas datu aizsardzības speciālista kontaktinformācija: datu.specialists@ievp.gov.lv. Plašāka informācija par personas datu apstrādi ir pieejama: https://www.ievp.gov.lv/lv/datu-aizsardziba Profesija: PSIHOLOGS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Dzirnavu iela 32, Valmiermuiža, Valmieras pag., Valmieras nov. Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Valsts pārvalde Pieteikto vietu skaits: 4 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2025-07-31 Kontaktpersona: CV un motivācijas vēstuli sūtīt uz pasts@ievp.gov.lv Izglītības līmenis: Augstākā izglītība (maģistra grāds)

Mūsu partneri