Valmieras Ziņas

Vidzemes slimnīcā parakstīts jauns darba koplīgums

Lasīšanas laiks: < 1 min

Vidzemes slimnīcas arodorganizāciju pārstāvju un darba devēja tikšanās reizē pieņemts jaunais darba koplīgums, kas stājas spēkā nākamā gada 1.janvārī uz trim kalendārajiem gadiem, portālu “Valmieras Ziņas” informēja Vidzemes slimnīcas sabiedrisko attiecību speciāliste Benita Brila.

Izvērtējot līdzšinējā darba koplīguma rezultātus, Vidzemes slimnīcas valdes priekšsēdētājs Uģis Muskovs atgādināja par galvenajiem pasākumiem, kas veikti drošas vides un darba apstākļu pilnveidē, realizējot ERAF līdzfinansēto projektu slimnīcas infrastruktūras uzlabošanā.

Jaunais darba koplīgums paplašina to darbinieku loku, kas varēs saņemt tajā paredzētos labumus un papildināts ar līdz šim nebijušiem labumiem, pabalstiem un kompensācijām.

Rezumējot darba koplīguma pieņemšanu, U. Muskovs uzsvēra nepieciešamību strādāt komandā: “Darba koplīgums balstīts uz darbinieku iesaisti un vērsts uz labuma gūšanu, atkarībā no darbinieka ieguldījuma. Daudz kas būs atkarīgs no tā, kā spēsim kopīgi strādāt, lai veidotu savu darba vietu vēl konkurētspējīgāku un pacientiem draudzīgāku”.

Valmieras pirmsskolas izglītības iestāde “Pienenīte” aicina darbā SKOLOTĀJA PALĪGU Pievienojies mūsu komandai! Valmieras pirmsskolas izglītības iestāde “Pienenīte” ar 2024.gada 2.septembri aicina darbā SKOLOTĀJA PALĪGU (darba vietas adrese: Georga Apiņa iela 5, Valmiera, Valmieras novads) uz nenoteiktu laiku 40 stundas nedēļā (likme – 1,0). Ja Tev ir vēlme: · palīdzēt pirmsskolas izglītības skolotājai organizēt bērnu ikdienas gaitas; · uzkopt pirmsskolas grupu telpas, saskaņā ar telpu un aprīkojuma uzkopšanas un dezinfekcijas grafiku un sanitāri higiēnisko normu prasību ievērošanu; un ja Tev ir: · vismaz vispārējā vidējā izglītība; · valsts valodas prasmes atbilstoši Valsts valodas likuma prasībām; · kompetences: prasme plānot, organizēt un kvalitatīvi veikt savu darbu, disciplinētība; pozitīva, radoša un atbildīga attieksme pret darbu; psiholoģiskā noturība un augsta saskarsmes kultūra; mēs piedāvājam: · darba samaksu pārbaudes laikā 702 EUR pirms nodokļu nomaksas, pēc pārbaudes laika 731,00 EUR pirms nodokļu nomaksas; · darba devēja līdzfinansētu veselības apdrošināšanu pēc pārbaudes laika beigām, kā arī citas sociālās garantijas/labumus atbilstoši darba rezultātiem un normatīvajos aktos noteiktajam; · drošu, estētisku un sakārtotu darba vidi. Pieteikuma vēstuli, profesionālās darbības aprakstu (CV), lūdzam iesniegt elektroniski, nosūtot uz e-pastu pienenite@valmiera.edu.lv  ar norādi “Skolotāja palīga vakancei” līdz 2024.gada 09.augustam plkst.16.00. Tālrunis informācijai: 64231693 Profesija: SKOLOTĀJA PALĪGS Darba vietas adrese: LATVIJA, Georga Apiņa iela 5, Valmiera, Valmieras nov. Darbības joma: Izglītība / Zinātne Pieteikto vietu skaits: 1 Aktuāla līdz: 2024-08-09 Kontaktpersona: pienenite@valmiera.edu.lv 64231693

Mūsu partneri