Valmieras Ziņas

Vidzemes reģiona pārvaldes policisti pierobežas zonā veic kopīgas patruļas ar Igaunijas policiju

Lasīšanas laiks: < 1 min

No aizvadītās piektdienas, 27.augusta, Valsts policijas Vidzemes reģiona pārvaldes amatpersonas uzsāka kopīgas patruļas ar Igaunijas kolēģiem Latvijas pierobežas zonā, lai novērstu iespējamus likuma pārkāpumus un novērstu nelikumīgu migrāciju. Tāpat tiks kontrolēti noteiktie Covid-19 ierobežojumi un CovipPass kontrole, portālu “Valmieras Ziņas” informēja Valsts policijas Vidzemes reģiona pārvaldes vecākā speciāliste Zane Vaskāne.

Valsts policijas Vidzemes reģiona pārvaldes Kārtības policijas biroja priekšnieka vietnieks Dimitrijs Kohanovs informēja: “Kopīgas patruļas ir papildu iespēja drošības garantēšanai pierobežas zonā. Mēs pastāvīgi sadarbojamies ar Igaunijas kolēģiem, un kopīgās patruļas Šengenas teritorijā ir ierasta prakse. Tā ir laba iespēja starptautiskās sadarbības ietvaros nodrošināt robežu drošību, sabiedrisko kārtību un novērst noziegumu izdarīšanu.”

Kopīgas patruļas tiks organizētas visu septembri. Igaunijas un Latvijas policisti patrulēs Latvijas – Igaunijas pierobežas reģionos un uz galvenajiem autoceļiem. Tāpat policisti patrulēs sabiedriskās vietās un sekos līdzi satiksmes kustībai pierobežā.

Aktuālais jautājums

Kā, jūsuprāt, jaunais luksofors Valmierā, Cēsu ielā ietekmē pilsētas satiksmi?     

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

Mūsu partneri