Valmieras Ziņas

Vidzemes Augstskolā tiek piedāvāts apmeklēt atvērtās nodarbības

Lasīšanas laiks: 3 min

No 13. līdz 18. martam Vidzemes Augstskola (ViA) būs atvērta ne tikai saviem studentiem, bet arī skolēniem un visiem Latvijas iedzīvotājiem. Vienas nedēļas garumā ikvienam interesentam būs iespēja apmeklēt atvērtās nodarbības Vidzemes Augstskolā un iepazīties ar tajā piedāvāto studiju programmu saturu un lekciju norisi, portālu “Valmieras Ziņas” informēja ViA Digitālā mārketinga speciāliste Marta Deņīsova.

Atvērto nodarbību dienas ir lieliska iespēja kādam uz brīdi atgriezties savā studiju laikā un pilnveidot savas zināšanas, bet citiem tā ir iespēja iejusties studenta lomā un ieskatīties, kas viņus sagaida, studējot augstākajā izglītības iestādē. Vidzemes Augstskolā atvērto nodarbību ietvaros Valmieras novada iedzīvotājiem tiks piedāvāts iepazīties tuvāk ar augstskolu, tās pasniedzējiem, kā arī apmeklēt dažādu studiju programmu lekcijas – sākot ar ilgtspējīgu ēku būvniecību, līdz pat mediju studijām un žurnālistikai.

Vidzemes Augstskola saviem studentiem nodrošina mācīšanos no savas nozares profesionāļiem un teorētiskās zināšanas cenšas stiprināt, darbojoties praktiski. Atvērto nodarbību apmeklētāji varēs ne tikai klausīties lekcijas, bet arī iesaistīties grupu darbos kopā ar studentiem, veicināt savas radošās prasmes, uzklausīt nozares profesionāļu pieredzi u.c. Tā, piemēram, Māra Arāja, informācijas un komunikāciju zinātnes studiju virziena direktore, kura pati absolvējusi ViA un vēlāk guva savu darba pieredzi strādājot gan žurnālistikas jomā, gan kā sabiedrisko attiecību vadītāja, pastāstīs, kā sagatavoties intervijām, definēt jautājumus, komunicēt ar intervējamām personām un arī pašiem būs iespēja izmēģināt, kā tas ir – būt abās intervijas pusēs.  Savukārt Iveta Auniņa, ViA multimediju laboratorijas vadītāja, pastāstīs par darbu studijā ar “špikermašīnu”, sižetu aizkadra tekstiem, kā arī būs iespēja uzklausīt lekcijas viesi Solvitu Staru, kura ir ReTV ziņu moderatore. Savai gaumei piemērotāko lekciju būs iespējams atrast arī inženierzinātņu fakultātē, kur kopā ar Zigmundu Kazanovski, studiju kursa “Datorprogrammas inženiermehānikā” docētāju, būs iespēja apgūt prasmes darbā ar automatizētajām konstruēšanas programmām 2D un 3D vidēs. Apmeklētājiem būs iespēja uzklausīt Jāņa Bikšes, ViA lektora un HESPI zinātniskā asistenta pieredzi darbinieku motivācijā vai arī uzzināt, kas ir mistiskie “cepumiņi” nodarbībā pie Maijas Sedlenieces, kura ir ViA vieslektore un kādreizējā ViA studente.

Atvērtās nodarbības ViA ir lieliska iespēja ne tikai iejusties studenta lomā, atrast sev piemērotāko studiju programmu, bet arī aprunāties ar pasniedzējiem un uzzināt studentu viedokli par studijām. Atvērtās nodarbības tiks organizētas gan Sabiedrības zinātņu fakultātes, gan Inženierzinātņu fakultātes studiju programmās un norisināsies abās augstskolas ēkās – Cēsu ielā 4 un Tērbatas ielā 10. Iepazīties ar piedāvāto nodarbību sarakstu, lekciju ilgumu un pieteikties sev piemērotākajā laikā ir iespējams līdz 10. martam, aizpildot šo anketu: Microsoft Forms. Jautājumu gadījumā lūgums sazināties ar Ilgvaru Ābolu, rakstot e-pastu ilgvars.abols@va.lv vai zvanot 29146232

Aktuālais jautājums

Vai zini, kas ir mākslas telpa “Kurtuve” Valmierā?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

GRĀMATVEDI (profesiju klasifikatora koda Nr. 3313 01) uz nenoteiktu laiku Piedāvājam: · 1 darba slodzi 5 darba dienas nedēļā · Stabilu atalgojumu (no 1071 EUR mēnesī pirms nodokļu nomaksas, ar iespēju papildus iesaistīties projektos) · Sociālās garantijas (veselības apdrošināšanas polise, papildatvaļinājums) · Apmaksātu profesionālo pilnveidi · Teicamus darba apstākļus atbalstošā kolektīvā · Modernu darba vidi un labus darba apstākļus Galvenie darba pienākumi: · Atlīdzības, avansa norēķinu, stipendiju, bezskaidras naudas darījumu un krājumu grāmatvedības uzskaite, aprēķināšana un pārskaitīšana · Grāmatvedības uzskaite finanšu vadības resursu sistēmā Horizon · Ceļazīmju pārbaude un kontrole · Pilnīgu un daļēju inventarizāciju veikšana · Pārskatu sagatavošana un iesniegšana EDS un Centrālās statistikas pārvaldē · Dalība mēneša, ceturkšņa un gada pārskata sastādīšanā Prasības pretendentam: · Izglītība ekonomikā vai grāmatvedībā · Praktiskā darba pieredze grāmatveža amatā vismaz 2 gadi · Iemaņas darbā ar finanšu vadības resursu sistēmu Horizon · Par priekšrocību tiks uzskatīta pieredze darbā ar dokumentu vadības sistēmu “Namejs” · Labas zināšanas darbā ar datoru (Ms Office) un biroja tehniku · Spēja operatīvi apstrādāt liela apjoma informāciju · Labas komunikācijas prasmes Tālrunis informācijai: Galvenā grāmatvede Madara Vilne T:28678088 CV, pieteikumu un izglītību apliecinošu dokumentu kopijas lūdzam sūtīt uz e-pastu personals@valmierastehnikums.lv ar norādi “Grāmatveža vakancei” līdz 2023.gada 12.jūnijam plkst.16:00. Sazināsimies ar kandidātiem, kuri tiks aicināti uz darba pārrunām klātienē.

Mūsu partneri