Valmieras Ziņas

Vidzemē ugunsdzēsējiem glābējiem trīs izsaukumi

Aizvadītajā diennaktī, laika posmā no šī gada 6.janvāra plkst. 6.30 līdz 7.janvāra plkst. 6.30, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) Vidzemes reģiona brigāde saņēma trīs izsaukumus – divus uz ugunsgrēku dzēšanu un vienu uz glābšanas darbiem, portālu “Valmieras Ziņas” informēja VUGD Prevencijas un sabiedrības informēšanas nodaļas vecākā speciāliste Sandra Vējiņa.

Vakar plkst. 15.56 tika saņemts izsaukums uz Alūksnes novada Pededzes pagastu, kur ar atklātu liesmu dega vienstāva dzīvojamā māja 70m2 platībā. Plkst. 20.59 ugunsgrēks tika likvidēts.

VUGD atgādina, ka no šā gada 1.janvāra visos mājokļos – gan dzīvokļos, gan privātmājās – ir jābūt uzstādītiem dūmu detektoriem, bet privātmājas papildus jānodrošina ar ugunsdzēsības aparātu. VUGD atgādina, ka ugunsdrošības noteikumu prasības nav domātas iedzīvotāju sodīšanai, bet nosaka pasākumus, lai katru mājokli padarītu drošāku, vidi sakārtotāku!

Aizvadītajā diennaktī ugunsdzēsēju glābēju palīdzība Vidzemē bija nepieciešama arī Smiltenes novada Smiltenes pagastā, kur dega sadzīves atkritumi 4m2 platībā.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

Mūsu partneri