Valmieras Ziņas

Vidzemē ugunsdzēsējiem glābējiem seši izsaukumi

Lasīšanas laiks: 2 min

Aizvadītajā diennaktī, laika posmā no 28. oktobra plkst. 6.30 līdz 29. oktobra plkst. 6.30, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta Vidzemes reģiona brigāde saņēma sešus izsaukumus – vienu uz ugunsgrēku dzēšanu, četrus uz glābšanas darbiem un vēl viens izsaukums bija maldinājums, portālu “Valmieras Ziņas” informēja VUGD Prevencijas un sabiedrības informēšanas nodaļas vecākā speciāliste Sandra Vējiņa.

Šorīt plkst. 7.03 tika saņemts izsaukums uz Ozola ielu Strenčos, kur dega sausā tualete 20m2 platībā. Plkst. 8.44 ugunsgrēks tika likvidēts.

Vakar ugunsdzēsēju glābēju palīdzība bija nepieciešama Limbažu novada Katvaru pagastā, kur bija noticis negadījums un četri cilvēki saviem spēkiem nevarēja izkļūt no automašīnas. Ierodoties notikuma vietā ugunsdzēsēji glābēji konstatēja, ka četri cilvēki no automašīnas bija izkļuvuši pirms VUGD ierašanās. Ugunsdzēsēji glābēji visus nogādāja līdz Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta mediķiem. Notikuma vietā tika atvienots automašīnas akumulators.

Vakar pēcpusdienā tika saņemts izsaukums uz Cēsīm, kur Valmieras un Dzintara ielas krustojumā bija noticis ceļu satiksmes negadījums. Ugunsdzēsēji glābēji sakārtoja ceļa braucamo daļu.

Vēl viens izsaukums tika saņemts uz Smiltenes novada Gaujienas pagastu, kur bija avarējusi automašīna, no tās nāk dūmi. Ierodoties notikuma vietā, ugunsdzēsēji glābēji konstatēja, ka cilvēku automašīnā nav, ugunsgrēks tika nodzēsts un atvienots automašīnas akumulators.

Visā Latvijā aizvadītajā diennaktī VUGD saņēma 47 izsaukumus – 13 uz ugunsgrēku dzēšanu, 27 uz glābšanas darbiem, bet septiņi izsaukumi bija maldinājumi.

Aktuālais jautājums

Kas, jūsuprāt, ir Valmieras sports nr.1?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "KOCĒNU KOMUNĀLĀ SAIMNIECĪBA" aicina SANTEHNIĶI Pienākumi: Veikt komercuzskaites mēraparātu, ūdens patēriņa skaitītāju un siltumenerģijas skaitītāju mezglu montāžas darbus; Veikt ūdenssaimniecības un siltumapgādes inženierkomunikāciju un iekārtu montāžas, ekspluatācijas, remonta un pilnveidošanas darbus, izmantojot atbilstošas iekārtas, instrumentus un tehnoloģiskos paņēmienus; Iesaistīties ūdenssaimniecības/siltumapgādes avāriju novēršanas darbos. Prasības: Prasme patstāvīgi organizēt sava darba pienākumu izpildi, noteikt prioritātes, plānot savu darbu; Prasme pielietot mūsdienu tehnoloģijas darba procesā; Teicamas saskarsmes spējas, spēja strādāt gan patstāvīgi, gan komandā; Augsta atbildības sajūta, mērķtiecīgums, iniciatīva. B kategorijas autovadītāja apliecība. Uzņēmums piedāvā: Darbu stabilā uzņēmumā; Veselības apdrošināšanu pēc pārbaudes laika; Darba līgumu uz nenoteiktu laiku; Darba pienākumu pildīšanai darba automašīnu; Darba vieta – Kocēnu un Burtnieku apvienības teritorija Valmieras novadā. CV sūtīt uz e-pastu birojs@siakks.lv ar norādi santehniķis. Profesija: SANTEHNIĶIS Darba vietas adrese: LATVIJA, Alejas iela 8, Kocēni, Kocēnu pag., Valmieras nov. Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Pakalpojumi Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2024-07-05 Kontaktpersona: Māris Heinols Izglītības līmenis: Profesionālā pamatizglītība

Mūsu partneri