Valmieras Ziņas

Vidzemē ugunsdzēsējiem glābējiem 11 izsaukumi

Lasīšanas laiks: 2 min

Aizvadītajā diennaktī, laika posmā no 13. jūlija plkst. 6.30 līdz 14.jūlija plkst. 6.30, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta Vidzemes reģiona brigāde saņēma 11 izsaukumus – trīs uz ugunsgrēku dzēšanu, kā arī astoņus uz glābšanas darbiem, portālu “Valmieras Ziņas” informēja VUGD Prevencijas un sabiedrības informēšanas nodaļas vecākā inspektore Sandra Vējiņa.

Vakar plkst. 14.09 tika saņemts izsaukums uz Litenes ielu Gulbenē, kur dega dārza māja 4m2 platībā. Plkst. 15.00 ugunsgrēks tika likvidēts.

Šorīt VUGD saņēma izsaukumu uz L.Paegles ielu Cēsīs, kur dega atkritumi 0,5m2 platībā.

Vakar īsi pirms astoņiem vakarā ugunsdzēsēji glābēji steidzās uz Madonas novada Sausnējas pagastu, kur mežā apmaldījies cilvēks. Izmantojot ugunsdzēsēju glābēju automašīnas skaņas un gaismas signālus, sazinoties ar cilvēku pa mobilo telefonu, cilvēkam norādīts pareizais virziens izejai no meža.

VUGD atgādina: ievērojiet piesardzību dodoties uz mežu! Ņemiet līdz uzlādētu mobilo tālruni un, ja iespējams, neejiet uz mežu vienatnē. Lai izvairītos no apmaldīšanās, centieties iegaumēt vietu, kur esat iegājuši mežā un kur esat pārvietojušies!

Plkst. 4.16 ugunsdzēsēji glābēji saņēma izsaukumu uz autoceļu Inčukalns – Valmiera, Valmierā, kur noticis ceļu satiksmes negadījums. Notikuma vietā konstatēts, ka avarējis kravas mikroautobuss. Pirms VUGD ierašanās no automašīnas saviem spēkiem izkļuva četri cilvēki, bet vienu cilvēku ugunsdzēsēji glābēji izcēla no automašīnas un nogādāja līdz Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta mediķu transportlīdzeklim. Plkst. 5.00 VUGD darbu notikuma vietā pabeidza.

Aizvadītajā diennaktī VUGD saņēma 69 izsaukumus – 14 uz ugunsgrēku dzēšanu, 46 uz glābšanas darbiem, bet deviņi izsaukumi bija maldinājumi.

Aktuālais jautājums

Kas, jūsuprāt, ir Valmieras sports nr.1?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

Valmieras pirmsskolas izglītības iestāde “Pienenīte” aicina darbā SKOLOTĀJA PALĪGU Pievienojies mūsu komandai! Valmieras pirmsskolas izglītības iestāde “Pienenīte” ar 2024.gada 2.septembri aicina darbā SKOLOTĀJA PALĪGU (darba vietas adrese: Georga Apiņa iela 5, Valmiera, Valmieras novads) uz nenoteiktu laiku 40 stundas nedēļā (likme – 1,0). Ja Tev ir vēlme: · palīdzēt pirmsskolas izglītības skolotājai organizēt bērnu ikdienas gaitas; · uzkopt pirmsskolas grupu telpas, saskaņā ar telpu un aprīkojuma uzkopšanas un dezinfekcijas grafiku un sanitāri higiēnisko normu prasību ievērošanu; un ja Tev ir: · vismaz vispārējā vidējā izglītība; · valsts valodas prasmes atbilstoši Valsts valodas likuma prasībām; · kompetences: prasme plānot, organizēt un kvalitatīvi veikt savu darbu, disciplinētība; pozitīva, radoša un atbildīga attieksme pret darbu; psiholoģiskā noturība un augsta saskarsmes kultūra; mēs piedāvājam: · darba samaksu pārbaudes laikā 702 EUR pirms nodokļu nomaksas, pēc pārbaudes laika 731,00 EUR pirms nodokļu nomaksas; · darba devēja līdzfinansētu veselības apdrošināšanu pēc pārbaudes laika beigām, kā arī citas sociālās garantijas/labumus atbilstoši darba rezultātiem un normatīvajos aktos noteiktajam; · drošu, estētisku un sakārtotu darba vidi. Pieteikuma vēstuli, profesionālās darbības aprakstu (CV), lūdzam iesniegt elektroniski, nosūtot uz e-pastu pienenite@valmiera.edu.lv  ar norādi “Skolotāja palīga vakancei” līdz 2024.gada 09.augustam plkst.16.00. Tālrunis informācijai: 64231693 Profesija: SKOLOTĀJA PALĪGS Darba vietas adrese: LATVIJA, Georga Apiņa iela 5, Valmiera, Valmieras nov. Darbības joma: Izglītība / Zinātne Pieteikto vietu skaits: 1 Aktuāla līdz: 2024-08-09 Kontaktpersona: pienenite@valmiera.edu.lv 64231693

Mūsu partneri