Valmieras Ziņas

Vidzemē ugunsdzēsēji aizvadītajā diennaktī devušies uz trīs izsaukumiem

Lasīšanas laiks: < 1 min

Aizvadītajā diennaktī, no 11.septembra plkst. 6.30 līdz 12.septembra plkst. 6.30, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests Vidzemē saņēma trīs izsaukumus – vienu uz ugunsgrēku dzēšanu, bet divus uz glābšanas darbiem, portālu “Valmieras Ziņas” informēja VUGD Prevencijas un sabiedrības informēšanas nodaļas vecākā speciāliste Vidzemē Sandra Vējiņa.

Vakar plkst. 17.11 tika saņemts izsaukums uz Vecpiebalgas novada Vecpiebalgas pagasta Vecpiebalgu, kur kūtsaugšā gruzdēja siens 5m2 platībā. Ugunsgrēks tika likvidēts plkst. 18.14.

Palīdzot nelaimē nonākušiem dzīvniekiem, vakar ugunsdzēsēji glābēji Cesvaines novada Cesvaines pagastā no koka nocēla kaķi.

Kopumā Latvijā aizvadītajā diennaktī Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests saņēma 26 izsaukumus – četrus uz ugunsgrēku dzēšanu, 17 uz glābšanas darbiem, bet pieci no izsaukumiem bija maldinājumi.

Aktuālais jautājums

Vai Jūs šķirojat bioloģiskos atkritumus

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

Mūsu partneri