Valmieras Ziņas

Vidzemē nedēļas nogalē VUGD dzēsa 24 ugunsgrēkus, starp tiem 13 bija kūlas ugunsgrēki

Lasīšanas laiks: 3 min

Aizvadītajās diennaktīs, laika posmā no šī gada 24. aprīļa plkst. 6.30 līdz 27.aprīlim plkst. 6.30, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) Vidzemes reģiona brigāde saņēma 28 izsaukumus – 24 uz ugunsgrēku dzēšanu, trīs uz glābšanas darbiem un viens bija maldinājums, portālu “Valmieras Ziņas” informēja VUGD Prevencijas un sabiedrības informēšanas nodaļas vecākā speciāliste Sandra Vējiņa.

Sestdien plkst. 19.35 tika saņemts izsaukums uz Madonas novada Kalsnavas pagastu, kur dega neapsaimniekota vienstāva ēka 60m2 platībā. Plkst. 21.13 ugunsgrēks tika likvidēts.

Svētdien plkst. 15.53 ugunsdzēsēji glābēji steidzās uz Patversmes ielu Valmierā, kur dega garāža un sadzīves priekšmeti 50m2 platībā. Plkst. 17.13 ugunsgrēks tika likvidēts.

Plkst. 19.00 tika saņemts izsaukums uz Brīvības ielu Gulbenē, kur uz trīsstāvu mājas dūmvada dega stārķa ligzda 1m2 platībā. Plkst. 20.21 ugunsgrēks tika likvidēts.

Apkures sezonā daļa no traģiskajiem ugunsgrēkiem izceļas tieši nepareizas vai bojātu apkures ierīču ekspluatācijas dēļ. Šo ugunsgrēku izcelšanos var novērst, ievērojot drošības noteikumus apkures ierīču ekspluatācijas laikā un regulāri sekojot līdzi to tehniskajam stāvoklim. Esi uzmanīgs un pasargā sevi!

Aizvadītajās diennaktīs ugunsdzēsēju glābēju palīdzība Vidzemē bija nepieciešama Priekuļu novada Priekuļu pagastā, kur dega vieglās automašīnas salons 2m2 platībā, Raunas novada Raunas pagastā, kur dega elektrības balsts un kūla 100,2m2 platībā (likvidēts pirms VUGD ierašanās), Izstādes ielā Cēsīs, kur konteinerā dega atkritumi 2m2 platībā, Burtnieku novada Valmieras pagastā, kur dega koka dobums 0,2m2 platībā (likvidēts pirms VUGD ierašanās), Alojas novada Brīvzemnieku pagastā, kur vienstāva dzīvojamā mājā dega starpstāvu pārsegums un malka pie krāsns 8m2 platībā, kā arī Ūdens ielā Valmierā, kur dega šķūnis, paletes un žogs 23m2 platībā.

Nedēļas nogalē Vidzemē dzēsti 13 kūlas ugunsgrēki Smiltenes, Varakļānu, Burtnieku, Cēsu, Gulbenes, Salacgrīvas un Līgatnes novadā:

  • Valmieras pusē dzēsti divi kūlas ugunsgrēki – Rūpniecības ielā Valmierā 15m2 platībā, kā arī Burtnieku novada Valmieras pagastā 250m2 platībā.
  • Cēsu pusē dzēsti divi kūlas ugunsgrēki – Līgatnes novada Līgatnes pagastā 900m2 platībā un Cēsu novada Vaives pagastā 100m2 platībā;
  • Gulbenes pusē dzēsti trīs kūlas ugunsgrēki – Dzelzceļa ielā Gulbenē, kur dega kūla un gulšņi 120m2 platībā, Gulbenes novada Stradu pagastā 100m2 un 2400m2 platībā;
  • Limbažu pusē dzēsti četri kūla ugunsgrēki – Salacgrīvas novada Salacgrīvas pagastā 350m2, 350m2 un 4m2 lielās platībā, kā arī Salacgrīvas novada Ainažu pagastā 1,5hektāru lielā platībā.
  • Madonas pusē dzēsts viens kūlas ugunsgrēks – Varakļānos 100m2 platībā;
  • Smiltenes pusē dzēsts viens kūlas ugunsgrēks – Smiltenes novada Launkalnes pagastā, kur kūla dega 3002m2 platībā;

Brīvdienās dzēsti arī divi meža ugunsgrēki:

  • Lāču ielā Cēsīs, kur dega meža jaunaudze 300m2 platībā;
  • Ērgļu novada Ērgļu pagastā, kur dega meža jaunaudze un kūla 660m2 platībā.

Sadeguši kukaiņi, putni, dzīvnieki, līdz pamalei izdeguši melni lauki, ēku krāsmatas un automašīnu vraki – skarbā realitāte, ar kuru ikdienas saskaras ugunsdzēsēji glābēji, dzēšot kūlas ugunsgrēkus. VUGD atgādina, ka kūlas dedzināšana ir bīstama, jo apdraud apkārtējo vidi, cilvēku dzīvību, veselību un īpašumus!

Aktuālais jautājums

Kas, jūsuprāt, ir Valmieras sports nr.1?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

SIA "BONO" Meža īpašumu, Cirsmu un Lauksaimniecības zemju  Pārdevēju BONO ir kokrūpniecības un mežsaimniecības nozares uzņēmums. Uzņēmuma darbības virzieni aptver kokmateriālu ieguvi, loģistiku, pirmapstrādi, tālākapstrādi, tirdzniecību un koka māju ražošanu. BONO ir kļuvis par pilnībā integrētu uzņēmumu grupu, kas tiecās izmantot vismodernākās tehnoloģijas un ražošanas metodes, lai koksne iegūtu augstāku pievienoto vērtību visos vērtību ķēdes posmos. GALVENIE DARBA PIENĀKUMI: ▪ Veikt izejošos zvanus potenciālajiem klientiem, lai identificētu interesi par meža īpašuma/lauksaimniecības zemes pārdošanu vai meža izstrādi. ▪ Pārliecināt potenciālos klientus par izteiktā piedāvājuma priekšrocībām un vienoties par darījumu; ▪ Sadarboties ar citām uzņēmuma nodaļām-vērtēšanas/projektu vadības/juridisko nodaļu u.c. pēc nepieciešamības, lai veiksmīgi novērtētu īpašumus, nodotu informāciju par plānoto darījumu kolēģiem. ▪ Izpētīt un saprast uzņēmuma meža īpašumu; cirsmu un lauksaimniecības zemju pirkšanas piedāvājumus. GALVENĀS PRASĪBAS: ▪ Spēja efektīvi un laipni komunicēt, izmantojot tālruni; ▪ Iepriekšēja pieredze zvanu centrā, telemārketingā vai aktīvā pārdošanā pa telefonu B2C sektorā tiks uzskatīta par priekšrocību; ▪ Vēlme apgūt un izprast meža īpašumu; cirsmu un lauksaimniecības zemju biznesa nianses; ▪ Izturība un motivācija ikdienā strādāt ar lielu zvanu apjomu; ▪ Spēja strādāt komandā un sadarboties ar citiem departamentiem; ▪ Labas latviešu un vēlamas krievu valodas prasmes gan mutiski, gan rakstiski. MĒS PIEDĀVĀJAM: ▪ Veselības apdrošināšanu pēc pārbaudes laika; ▪ Apmācības un iespēju attīstīties uzņēmumā; ▪ Iespēja strādāt no mūsdienīgas un ērtas darba vides Beātes iela 5; Valmiera; LV-4201. ▪ Konkurētspējīgu atalgojumu sākot no 1800EUR bruto + kvartāla bonusu sistēma - balstīta uz sasniegto rezultātu; ▪ Draudzīgu darba vidi un atbalstošu kolektīvu; ▪ Apmaksātus telekomunikācijas pakalpojumus CV sūtīt uz e-pastu recruitment@bonotimber.com Profesija: PĀRDOŠANAS SPECIĀLISTS Darba vietas adrese: LATVIJA, Beātes iela 5, Valmiera, Valmieras nov. Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Darbības joma: Lauksaimniecība / Vide Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2024-07-21

Mēs, AS Brink’S Latvia, esam daļa no Amerikas Savienoto Valstu koncerna Brink’S, kas ir globāls līderis skaidras naudas pārvadājumu jomā. Šobrīd mēs aktīvi meklējam savā komandā inkasentu (-i) darbam Valmierā. Mēs lepojamies ar savu 120 cilvēku lielu un stabilu komandu Latvijā un 165 gadu pieredzi pasaulē. Mēs ar prieku sniedzam pakalpojumus vairāk kā 600 klientiem visā Latvijā. Mūsu vērtības ir Drošība, Fokuss uz klientiem, Ētika un godīgums, Darbinieku pieredze, Pastāvīgi uzlabojumi, Dažādība un komanda. Regulāri veikto personāla lojalitātes aptauju rezultāti rāda, ka mūsu darbinieki augstāk par visu vērtē savus kolēģus un darba saturu. Pievienojoties mums, TU iegūsi valstij nozīmīgu darbu starptautiskā, nozares lielākajā uzņēmumā, kā arī: - profesionālu kolēģu un zinoša vadītāja atbalstu - apmācības veiksmīgai darba uzsākšanai - finansiālu atbalstu apsardzes sertifikāta iegūšanai un pagarināšanai - veselības apdrošināšanu ar pirmo darba dienu - atalgojumu 6.2-7.0 EUR bruto/h, vienmēr laikā - darba apģērbu ērtam darbam, dienesta ieroci un citu ekipējumu Mēs TEV uzticēsim materiālo vērtību inkasāciju, apsardzi un pārvadāšanu, nodrošinot izcilu servisu mūsu klientiem. Mēs sagaidām, ka Tev ir: apsardzes sertifikāts un nepieciešamie dokumenti ieroča nēsāšanas apliecības noformēšanai, B kategorijas autovadītāja apliecība, latviešu valodas prasme un augsta atbildības sajūta. CV lūdzam sūtīt uz e-pastu: hr.lv@brinks.com AS “Brink's Latvia” apstrādās Jūsu personas datus, kas iegūti atlases procesā, lai veiktu atlasi amatam, uz kuru pretendējat, un aizsargātu mūsu intereses strīdu rašanās gadījumā. Atkarībā no amata mēs varam kopīgot Jūsu personas datus ar citiem Brink’s uzņēmumiem, kas ir iesaistīti atlases procesā, un daži no uzņēmumiem var atrasties ārpus ES. Ja Jūs netiksiet pieņemts darbā, mēs iznīcināsim Jūsu datus tā kalendārā gada beigās, kas seko gadam, kurā pieteicāties darbam. Ja vēlaties iegūt plašāku informāciju par to, kā mēs apstrādājam Jūsu datus, lūdzam sazināties ar mums pirms pieteikšanās šim amatam. Ja vēlaties saņemt piedāvājumus dalībai citos konkursos, tostarp uz citiem amatiem, lūdzam norādīt to savā pieteikumā. Lūdzam ņemt vērā, ka šādos gadījumos Jūsu dati tiks kopīgoti Brink's grupas ietvaros (tostarp ārpus ES), kā arī Jūs varat saņemt piedāvājumus dalībai konkursos no citiem Brink's grupas uzņēmumiem. Pateicamies par atsaucību. Profesija: INKASENTS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Valmiera, Valmieras nov. Darba laika veids: Summētais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Pakalpojumi Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2024-07-31 Kontaktpersona: CV lūdzam sūtīt uz e-pastu: hr.lv@brinks.com

Mūsu partneri