Valmieras Ziņas

Vidzemē dzēsti desmit kūlas ugunsgrēki

Lasīšanas laiks: 2 min

Aizvadītajās diennaktīs, laika posmā no 6. maija plkst. 6.30 līdz 9.maija plkst. 6.30, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta Vidzemes reģiona brigāde saņēma 31 izsaukumu – 17 uz ugunsgrēku dzēšanu (no tiem desmit kūlas ugunsgrēki), desmit uz glābšanas darbiem, bet vēl četri bija maldinājumi, portālu “Valmieras Ziņas” informēja VUGD Prevencijas un sabiedrības informēšanas nodaļas vecākā inspektore Sandra Vējiņa.

Piektdien plkst. 11.47 tika saņemts izsaukums uz Viestura ielu Gulbenē, kur atklātā teritorijā dega atkritumi 50m2 platībā. Plkst. 12.51 ugunsgrēks tika likvidēts. 

Plkst. 20.15 ugunsdzēsēji glābēji steidzās uz Valmieras novada Sedu, kur dega vieglās automašīnas motortelpa un salons 6m2 platībā. Plkst. 21.02 ugunsgrēks tika likvidēts. 

Sestdien plkst. 9.57 tika saņemts izsaukums uz Cēsu novada Jaunpiebalgas pagastu, kur dega vienstāva dzīvojamā ēka 40m2 platībā. Plkst. 12.56 ugunsgrēks tika nodzēsts. 

Plkst. 12.01 ugunsdzēsēji glābēji steidzās uz Gulbenes novada Daukstu pagastu, kur dega siena ruļļi 200m2 platībā. Plkst. 16.09 darbi notikuma vietā tika pabeigti. 

Plkst. 13.42 VUGD saņēma izsaukumu uz Madonas novada dzelzavas pagastu, kur dega vienstāva koka saimniecības ēka, vieglā automašīna, malka un sadzīves mantas 120m2 platībā. Plkst. 13.42 ugunsgrēks tika nodzēsts. 

Svētdien ugunsdzēsēju glābēju palīdzība bija nepieciešama Madonas novada Ērgļu pagastā, kur dega atkritumi 2m2 platībā, kā arī Miera ielā Alūksnē, kur dega lapu kaudze 10m2 platībā. 

Vidzemē dzēsti desmit kūlas ugunsgrēki:

  • G.Apiņa ielā Valmierā, kur dega kūla 40m2 platībā;
  • Limbažu novada Liepupes pagastā, kur kūla dega 1 hektāra lielā platībā;
  • Viestura ielā Gulbenē, kur kūla dega 900m2 platībā;
  • Cēsu novada Priekuļu pagastā, kur kūla un atkritumi dega 4030m2 platībā;
  • Cēsu novada Līgatnes pagastā, kur kūla dega 700m2 platībā;
  • Madonas novada Indrānu pagastā, kur dega kūla, kūdra un atkritumi 5000m2 platībā;
  • Valmieras novada Trikātas pagastā, kur dega kūla un salmi 80m2 platībā;
  • Valmieras novada Strenčos, kur dega kūla 400m2 platībā;
  • Smiltenes novada Launkalnes pagastā, kur dega kūla 20m2 platībā un lapu kaudze 30m2 platībā;
  • Madonas novada Ošupes pagastā, kur dega kūla 500m2 platībā. 

Sestdien pēc plkst. 15.00 saņemts izsaukums Alūksnes novada Alsviķu pagastu, kur, makšķerējot no laipas, ūdenī bija iekritis cilvēks. Ierodoties notikuma vietā ugunsdzēsēji glābēji no ūdenstilpes cilvēku izcēla un nodeva Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta mediķiem, kuri konstatēja cilvēka nāvi. 

 Aizvadītajās diennaktīs, laika posmā no 6.maija plkst. 6.30 līdz 9. maijam plkst. 6.30, VUGD saņēma 236 izsaukumus – 135 uz ugunsgrēku dzēšanu, no kuriem 45 bija kūlas un 17 meža ugunsgrēki, 66 uz glābšanas darbiem, bet 35 izsaukumi bija maldinājumi.

(Reģ.nr. LV90001342592) izsludina konkursu uz vakanto programmētāja amatu uz nenoteiktu laiku (nepilns darba laiks – 20 stundas nedēļā) Prasības pretendentam: augstākā izglītība datorzinībās vai inženierzinātnēs (vai pēdējā kursa students), zināšanas HTML, PHP, CSS, JavaScript, MySQL, par priekšrocību tiks uzskatīta iepriekšēja pieredze tīmekļa sistēmu izstrādē, kā arī pieredze CMS, labas latviešu un angļu valodas zināšanas, augsta atbildības sajūta, precizitāte, labas komunikācijas prasmes, prasme patstāvīgi organizēt savu darbu un operatīvi risināt problēmas, augstas darba spējas un radoša pieeja darbam, analītiska domāšana, iniciatīva. Galvenie pienākumi: esošo tīmekļa sistēmu uzturēšana un optimizēšana, jaunu tīmekļa sistēmu izstrāde un ieviešana. Mēs piedāvājam: interesantu un atbildīgu darbu, sociālās garantijas, izaugsmes iespējas un iespēju iesaistīties projektos, garantētu un regulāru atalgojumu 890,00 EUR pirms nodokļu nomaksas mēnesī Pretendentiem motivācijas vēstuli, dokumentu kopijas, kas apliecina izglītību (vai izziņu par studijām) un CV sūtīt pa e-pasta adresi agrita.somase@va.lv vai iesniegt personīgi Valmierā, Cēsu ielā 4, kabinetā Nr.C204 ar norādi „Konkursam uz programmētāja amatu” līdz 2022.gada 26.jūlijam. Par tehniskajiem jautājumiem un darba pienākumiem zvanīt: 29340322 (Jānis Kleinbergs, IT grupas vadītājs) Profesija: PROGRAMMĒTĀJS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Cēsu iela 4, Valmiera, Valmieras nov. Darba laika veids: Nepilnais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Nepilna slodze Darbības joma: Izglītība / Zinātne Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2022-07-26 Kontaktpersona: Motivācijas vēstuli, izglītības dok. kopijas ( izziņu par studijām) un CV sūtīt pa e-pastu Izglītības līmenis: 2.līmeņa profesionālā augstākā izglītība

Mūsu partneri