Valmieras Ziņas

Vidzemē aizvadītajā diennaktī saņemti 14 izsaukumi

Lasīšanas laiks: 2 min

Aizvadītajā diennaktī, laika posmā no šī gada 11. aprīļa plkst. 6.30 līdz 12. aprīļa plkst. 6.30, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta Vidzemes reģiona pārvalde saņēma 14 izsaukumus – trīs uz ugunsgrēku dzēšanu un 11 uz glābšanas darbiem, portālu “Valmieras Ziņas” informēja VUGD Prevencijas un sabiedrības informēšanas nodaļas vecākā inspektore Anete Strazdiņa.

Vakar no rīta plkst. 07.51 VUGD saņēma izsaukumu uz Rīgas ielu Salacgrīvā, kur divstāvu neapsaimniekotā ēkā dega atkritumi 8 m2 platībā. Plkst. 08.58 darbi notikuma vietā noslēgti.

Plkst. 10.47 saņemts izsaukums uz Cēsu novada Priekuļu pagastu, kur dega meža zemsedze un kūla kopumā 5000 m2 platībā. Plkst. 11.57 ugunsgrēks likvidēts.

Plkst. 15.36 saņemts izsaukums uz Helēnas ielu Alūksnē, kur pazemes komunikāciju akā, kas atrodas blakus gājēju ietvei, bija iekritis cilvēks. Ugunsdzēsēji glābēji izcēla cilvēku no akas un nodeva Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta mediķiem. Plkst. 15.57 darbi notikuma vietā noslēgti.

Plkst. 18.27 saņemts izsaukums uz Kalna ielu Praulienā, kur dega kūla viena hektāra platībā. Plkst. 19.52 ugunsgrēks likvidēts.

VUGD atgādina – par kūlas dedzināšanu fiziskas personas var sodīt ar piecdesmit sešām līdz 140 naudas soda vienībām. Saskaņā ar Administratīvās atbildības likumu, viena naudas vienība ir 5 euro. Tādējādi naudas sods par kūlas dedzināšanu ir no 280 līdz 700 euro!

Plkst. 21.50 ugunsdzēsēji glābēji steidzās uz Gulbenes novada Stradu pagastu, kur trīsstāvu dzīvojamās mājas dūmvadā dega sodrēji 0,1 m2 platībā. Degšana likvidēta, izmantojot tehnisko sāli. Plkst. 22.10 darbi notikuma vietā noslēgti.

Vakar Vidzemē trīs gadījumos bijis nepieciešams atbrīvot brauktuvi no nolūzušiem kokiem – Limbažu novadā, Cēsu novada Priekuļu pagastā un Valmieras novada Vaidavas pagastā. Visos gadījumos koki sazāģēti un brauktuves atbrīvotas.

Aizvadītajā diennaktī VUGD kopumā saņēma 75 izsaukumus – 23 uz ugunsgrēku dzēšanu, tai skaitā 12 uz kūlas ugunsgrēku dzēšanu un viena meža ugunsgrēka dzēšanu, 41 uz glābšanas darbiem, bet 11 izsaukumi bija maldinājumi.

AS “Sadales tīkls” (reģistrācijas Nr.40003857687) nodrošina elektroenerģijas savienojumu vairāk nekā 790 000 klientu pieslēgumu visā  Latvijā. Mēs ilgtermiņā rūpējamies par droša, vieda un efektīva elektrotīkla attīstību, lai nodrošinātu klientiem kvalitatīvu elektroapgādi un veicinātu sabiedrības labklājību, drošību un izaugsmi. Aicinām darbā specializētā automobiļa vadītāju   (profesijas kods –833208) Darba vieta: Valmiera, Raiņa iela 12B Darbs uz nenoteiktu laiku, pilna slodze. Atalgojums sākot no 1410,00 EUR līdz 1580,00 EUR bruto mēnesī Mēs Tev uzticēsim veikt elektropārvades līniju trašu tīrīšanas darbus ar speciālo tehniku un instrumentiem veikt kravu pārvadājumus un strādāt ar specializēto tehniku elektropārvades līniju remonta darba izpildē veikt ikdienas tehnisko apkopi un piedalīties darba pienākumu veikšanai nodoto transportlīdzekļu uzturēšanas un remonta darbos darbs saistīts ar komandējumiem. Piesakies, ja Tev ir • vēlme un interese strādāt ar dažāda veida specializēto tehniku • vispārējā vidējā izglītība • B, BE, C un CE kategorijas autovadītāja apliecība un braukšanas pieredze • profesionālā transportlīdzekļu vadītāju kategorija (95.kods) • TR2 kategorijas traktortehnikas vadītāja apliecība un braukšanas pieredze • pieredze tehnikas remontā • valsts valodas zināšanas pamata līmenī (A2) • prasme darbā ar datoru (MS Office) Esot mūsu komandā, Tu iegūsi: uz tehnoloģijām balstītu mūsdienīgu darba vidi vienā no Latvijas vadošajiem uzņēmumiem veselības un nelaimes gadījumu apdrošināšanu apmācību darba vietā profesionālās izaugsmes iespējas profesionālus un atsaucīgus kolēģus Pieteikumus gaidīsim līdz 04.06.2024. Pieteikuma vēstuli un CV, neiekļaujot sensitīvu informāciju (piem. foto, tautību, vecumu utt.), ar norādi “Specializētā automobiļa vadītājs/-a Valmierā" sūti uz e-pastu:darbs@sadalestikls.lv vai piesakies mājaslapā: www.sadalestikls.lv/lv/darba-iespejas Iesniegto informāciju uzglabāsim 4 mēnešus. Ar detalizētu informāciju par AS "Sadales tīkls" veikto personas datu apstrādi var iepazīties mājas lapas www.sadalestikls.lv sadaļā "PERSONAS DATU APSTRĀDE"- "Personas datu apstrāde pretendentu atlases procesā". Iesniegtā informācija atlases caurspīdīguma nodrošināšanas un darbinieku interešu pārstāvības mērķa sasniegšanai var tikt nodota LAB "Enerģija", www.energija.lv. Iebildumu gadījumā informē mūs, e-pasts: darbs@sadalestikls.lv Ja ir papildus jautājumi, raksti uz epastu: darbs@sadalestikls.lv Profesija: SPECIALIZĒTĀ /AUTOMOBIĻA VADĪTĀJS Darba vietas adrese: LATVIJA, Raiņa iela 12B, Valmiera, Valmieras nov. Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz noteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Elektronika / Enerģētika / Elektroenerģija Pieteikto vietu skaits: 2 Līgums: Darbinieka amats uz noteiktu laiku Aktuāla līdz: 2024-06-04 Kontaktpersona: Personāla daļa darbs@sadalestikls.lv Izglītības līmenis: Vispārējā vidējā izglītība

Mūsu partneri