Valmieras Ziņas

ViA Karjeras nedēļas pasākumā skolēni piedalās diskusijā par NATO un izmēģina jaunākās tehnoloģijas

Otrdien, 15. oktobrī, Vidzemes Augstskolā (ViA) Karjeras nedēļas pasākumā vidusskolēniem un citiem interesentiem bija iespēja iesaistīties diskusijā “NATO un nākotne”, izmēģināt ViA izstrādātu acu izsekošanas spēli, 3D brilles un citas jaunākās tehnoloģijas.

Diskusijā “NATO un nākotne” piedalījās ViA Informācijas tehnoloģiju studiju virziena vadītāja vietnieks studiju programmā “Kiberdrošības inženierija” Ivars Majors un NATO Stratēģiskās komunikācijas izcilības centra vecākais eksperts, pulkvežleitnants Māris Tūtins, kuri pastāstīja par savu darba ikdienu, galvenajiem izaicinājumiem un aktualitātēm savā jomā, kā arī sniedza atbildes uz dalībnieku interesējošiem jautājumiem, piemēram, kāda ir Latvijas loma NATO, kā izvairīties no kiberuzbrukumiem un kas īsti ir “interneta troļļi”. Diskusijā piedalījās arī ViA studenti un Latvijas Reģionu televīzijas “ReTV” raidījuma “aNATOmy: stāsts par NATO vēsturi, lomu un nākotni” vadītāji Keita Loreta Kronberga un Niks Samauskis, kuri dalījās ar savu pieredzi filmējoties raidījumā, tiekoties ar Eiropas spēcīgākās militārās alianses pārstāvjiem Latvijā un ielūkojoties karavīru ikdienas un darba gaitās. Pasākuma noslēgumā vidusskolēniem un studentiem bija iespēja izmēģināt ViA izstrādātu acu izsekošanas spēli, 3D brilles un citas jaunākās nākotnes tehnoloģijas.

Karjeras nedēļa ir ikgadējs pasākumu cikls, kurš šogad visā Latvijā norisinās no 14. līdz 18. oktobrim. Tās laikā jauniešiem ir iespēja izzināt un atrast sev vispiemērotāko nākotnes nodarbošanos, tikties ar dažādu profesiju pārstāvjiem, apmeklēt uzņēmumus un karjeras konsultācijas. Skolēni aicināti piedalīties dažādās diskusijās, radošajās darbnīcās, konkursos un citos izglītojošos pasākumos. Šī gada galvenā Karjeras nedēļas pasākumu tēma ir nākotnes profesijas.

ViA kopā ar Latvijas Reģionu Televīziju “ReTV” īsteno NATO Publiskās diplomātijas divīzijas atbalstītu projektu, kura mērķis ir īstenot virkni aktivitāšu, lai paaugstinātu izpratni un zināšanas par NATO vēsturi, nākotnes attīstību, kā arī Alianses militāro spēku klātbūtnes nozīmi Latvijā. Projekta ietvaros tapis četru raidījumu cikls “aNATOmy: stāsts par NATO vēsturi, lomu un nākotni” un četru diskusiju cikls, katru reizi aplūkojot citu, ar NATO saistītu tematiku: sievietes, nākotne, vēsture un stratēģiskā komunikācija. Aizvadītas divas pirmās diskusijas, taču nākošā -“NATO un vēsture” – gaidāma 1. novembrī, plkst. 14:00, Cēsu ielā 4, Valmierā.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

AS „Valmieras piens” aicina pievienoties komandai CEHA STRĀDNIEKUS/(-CES) ražošanas cehā.  GALVENIE DARBA PIENĀKUMI: • Ražot piena produktus atbilstoši tehnoloģiskām instrukcijām; • Pārbaudīt iepakojamā materiāla, piena produktu un ražošanas iekārtu stāvokli; • Veikt pasūtījuma komplektēšanu, sagatavošanu, iekraušanu; • Veikt darba telpu, iekārtu un inventāra mazgāšanu un dezinfekciju. PRASĪBAS KANDIDĀTAM: • Vidējā vai vidējā profesionālā izglītību (vēlams pārtikas rūpniecībā); • Darba pieredze pārtikas rūpniecībā (vēlams); • Iespēja strādāt fizisku darbu un summēto darba laiku; • Augsta atbildības sajūta. DARBA LAIKA VEIDS UN REŽĪMS: summētais darba laiks pēc grafika maiņās. Jāstrādā 4-5 darba dienas nedēļā, arī sestdienās un svētdienās, ja sanāk pēc grafika. Iespējamie maiņu darba laiki 6:30-18:00, 8:00-20:00, 10:00-22:oo un maiņas mainīsies pēc grafika, visu laiku nebūs darbs tikai vienā maiņā. MĒS PIEDĀVĀJAM: • Iespēju strādāt un pilnveidoties lielā un starptautiskā uzņēmumā; • Dinamisku darba vidi; • Apmācību, uzsākot darbu; • Atalgojumu sākot no 611 EUR pirms nodokļu nomaksas; • Bezmaksas uzņēmuma produkciju un citus labumus. Ja vēlies kandidēt uz šo amatu, CV ar norādi "Ceha strādnieks" sūti uz e-pasta adresi sannija.novika@foodunion.com Tālrunis informācijai: 27883303. Sazināsimies tikai ar tiem, kandidātiem, kurus aicināsim uz pārrunām. Profesija: CEHA STRĀDNIEKS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Rīgas iela 93, Valmiera Darba laika veids: Summētais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Ražošana Pieteikto vietu skaits: 3 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2020-03-19 Kontaktpersona: CV ar norādi “Ceha strādnieks” sūtīt uz sannija.novika@foodunion.lv, t. 27883303. Izglītības līmenis: Vispārējā vidējā izglītība

Mūsu partneri