Valmieras Ziņas

Velosipēdu izmēri pēc auguma

Meklējot piemērotāko velosipēdu, daudzi vispirms izvērtē cenas un stila aspektus, jo uzskatāms, ka šie divi kritēriji ir svarīgākie un pēc to salīdzināšanas noteikti atradīsiet vairāk vai mazāk Jums piemēroto velosipēdu. Tomēr, vai ir vērts iegādāties tādu, kas ir piemērots tikai vairāk vai mazāk, ja iespējams ieguldīt labākajā kvalitātē? Plaša velosipēdu izvēle Jūs gaida šeit: sieviešu velosipēdi un vīriešu velosipēdi, bet padomi – zemāk.

Velosipēda izmērs pēc auguma ir viena no galvenajiem niansēm, meklējot Jums piemērotāko velosipēdu. Protams, svarīgas arī citas nianses, taču tieši izmērs nodrošina to, ka pat ilgākie braucieni nebūs sarežģīti, pēc mīšanas nesāpēs muguru vai kājas.

  • Bērnu velosipēdi – tagad, nevis uz nākotni?

Bērniem bieži ieteicami mazāki velosipēdi, kas ir piemēroti pēc viņu auguma. Problēma ir tāda, ka, vēloties ietaupīt, vecāki pērk bērniem pārāk lielus velosipēdus un, pievienojot papildriteņus, cer uz to, ka bērns varēs braukt stabili. Diemžēl, bieži bērnam ir bail braukt ar tādu velosipēdu, jo sēžot ir grūti sasniegt pedāļus, turklāt, bailes bieži pavada krišana, kas izraisa vēl lielāku diskomfortu.

  • Pārāk mazs – nav labi arī kā pārāk liels?

Tieši tāpat piemērotā velosipēda meklēšana ir jāīsteno arī pieaugušajiem, kuri bieži pērk standarta velosipēdus, neizvērtējot sava ķermeņa vajadzības. Ja bērniem bieži iegādājami pārāk lieli velosipēdi, cerot, ka bērni ātri izaugs līdz tiem, savukārt vecāki parasti iegādājas mazākus velosipēdus, jo tie izskatās kompaktāki, vieglāk transportējami. Braucot ar pārāk mazu velosipēdu, Jūs pakļaujiet sevi riskam, ka nepārtrauktās saliekšanās dēļ Jums sāpēs mugura un kājas. Turklāt, bieži ir sajūtamas arī sāpes kaklā, kas pēc ilgāka laika var kļūt par hroniskām. Šādā gadījumā braukšanas ar velosipēdu prieks pagriezīsies pret Jums.

Velosipēda izmērs pēc auguma – svarīgākā nianse, kas palīdzēs atrast Jums piemēroto velosipēdu. Lai paši lielākie attālumi tiks veikt ātri un vienkārši, lai mīšanas prieks sniegs Jums iespēju justies lieliski un fiziski spēcīgi.

Dažāda izmēra, augstas kvalitātes, firmas velosipēdi – MERIDA velosipēdi!

AS „Valmieras piens” aicina pievienoties komandai CEHA STRĀDNIEKUS/(-CES) ražošanas cehā.  GALVENIE DARBA PIENĀKUMI: • Ražot piena produktus atbilstoši tehnoloģiskām instrukcijām; • Pārbaudīt iepakojamā materiāla, piena produktu un ražošanas iekārtu stāvokli; • Veikt pasūtījuma komplektēšanu, sagatavošanu, iekraušanu; • Veikt darba telpu, iekārtu un inventāra mazgāšanu un dezinfekciju. PRASĪBAS KANDIDĀTAM: • Vidējā vai vidējā profesionālā izglītību (vēlams pārtikas rūpniecībā); • Darba pieredze pārtikas rūpniecībā (vēlams); • Iespēja strādāt fizisku darbu un summēto darba laiku; • Augsta atbildības sajūta. DARBA LAIKA VEIDS UN REŽĪMS: summētais darba laiks pēc grafika maiņās. Jāstrādā 4-5 darba dienas nedēļā, arī sestdienās un svētdienās, ja sanāk pēc grafika. Iespējamie maiņu darba laiki 6:30-18:00, 8:00-20:00, 10:00-22:oo un maiņas mainīsies pēc grafika, visu laiku nebūs darbs tikai vienā maiņā. MĒS PIEDĀVĀJAM: • Iespēju strādāt un pilnveidoties lielā un starptautiskā uzņēmumā; • Dinamisku darba vidi; • Apmācību, uzsākot darbu; • Atalgojumu sākot no 611 EUR pirms nodokļu nomaksas; • Bezmaksas uzņēmuma produkciju un citus labumus. Ja vēlies kandidēt uz šo amatu, CV ar norādi "Ceha strādnieks" sūti uz e-pasta adresi sannija.novika@foodunion.com Tālrunis informācijai: 27883303. Sazināsimies tikai ar tiem, kandidātiem, kurus aicināsim uz pārrunām. Profesija: CEHA STRĀDNIEKS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Rīgas iela 93, Valmiera Darba laika veids: Summētais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Ražošana Pieteikto vietu skaits: 3 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2020-03-19 Kontaktpersona: CV ar norādi “Ceha strādnieks” sūtīt uz sannija.novika@foodunion.lv, t. 27883303. Izglītības līmenis: Vispārējā vidējā izglītība

Mūsu partneri