Valmieras Ziņas

Velo un kājāmgājēju cikls “Ziemeļu stiga” aicina piedzīvojumā arī šogad!

Lasīšanas laiks: 3 min

Pirms gada devāmies virzienā no Valmieras uz ziemeļiem gar Gauju, cauri Sedas purvam, gar krāšņo Burtnieka ezeru, cauri Oleriem uz saldējuma galvaspilsētu Rūjienu, pa šaursliežu dzelzceļu uz Naukšēniem, garām Piksāru baznīcai uz Unguriņu robežpunktu, pieveicot aptuveni 160 km garo “Ziemeļu stigu”. Pienācis laiks atkal meklēt pārgājienu zābakus, uzpucēt velosipēdu un mesties piedzīvojumos, jo velo un kājāmgājēju cikls “Ziemeļu stiga” priecēs arī šogad! Ar četriem posmiem no Unguriņiem cauri Lodei uz Araksti, pa dzelzceļa uzbērumu uz Ipiķiem, pa meža stigām un purva taciņām ar velosipēdu, ieriņķojot Ramatā, visbeidzot pa krāšņo un ainavisko Dauģēnu taku nonāksim Mazsalacā. 

Ieplāno! 

Pirmais posms 28. aprīlī vedīs no Unguriņiem uz Araksti un būs veicams ar kājām 15 km garumā. Otrais posms 26. maijā vedīs no Arakstes uz Ipiķiem un būs veicams ar kājām 16 km garumā. Trešais posms 29. jūnijā no Ipiķiem uz Ramatu būs veicams ar velosipēdu 32 km garumā. Noslēdzošais posms 24. augustā no Ramatas gar Salacu uz Mazsalacu būs veicams 15 km garumā ar kājām. Visi maršruti būs lineāri. Plānots, ka katra posma sākumā dalībnieki ar saviem transportlīdzekļiem dosies uz attiecīgā posma noslēguma punktu, tad kopā ar organizētu autobusu dosies uz maršruta sākuma punktu. Tādejādi, izejot vai izbraucot visu posmu, katra dalībnieka transportlīdzeklis sagaidīs to posma noslēguma punktā un mājās nokļūšana nesagādās liekus uztraukumus. Par katru posmu plašāka informācija sekos tīmekļvietnē visit.valmiera.lv. 

Piesakies! 

Vai esi gatavs piedzīvot, sajust un izgaršot? Jau šobrīd ir atvērta pieteikšanās uz pirmo posmu no Unguriņiem uz Araksti ar kājām, kas norisināsies 28. aprīlī. Tas būs vidējas grūtības pakāpes pārgājiens un vedīs gan pa taciņām un lielākiem ceļiem, gan arī dažubrīd taku vajadzēs meklēt, jo būs jāpievar meža posmi. Lai pārgājiens būtu pozitīvu piedzīvojumu piepildīts, aicinām pirms tam izvērtēt savu fizisko sagatavotību. Pārgājienā neiztikt bez pieturvietām un stāstiem – par tiem parūpēsies pārgājiena vadītājs, pastaigu dabā un laivu braucienu entuziasts Toms Treimanis. Pa ceļam satiksim vietējos Laņģezera attīstītājus, redzēsim Lodes ciemu, Arakstes muižas atdzimšanu, un, protams, pārgājienā neiztikt bez  zupas, ar kuru mielosimies noslēgumā. Pārgājienu izkrāsos un pavasarīgas notis ienesīs Kokmuižas bezalkoholiskie dzērieni. 

Dalībnieki aicināti ar saviem transportlīdzekļiem ierasties noslēguma punktā Arakstē, lai ar organizētu autobusu kopīgi dotos uz maršruta sākuma punktu Unguriņos. Katrs dalībnieks, kurš būs reģistrējies, saņems pārgājiena tehnisko aprakstu, lai varētu tam sagatavoties un būtu informēts. 

Pārgājiena dalībnieku skaits ir ierobežots, tāpēc savu dalību aicinām pieteikt iepriekš, zvanot pa tālruni 26332213, rakstot uz e-pastu tic@valmierasnovads.lv vai ierodoties klātienē Valmieras Tūrisma informācijas centrā (Bruņinieku ielā 1). Pārgājiena dalības maksa ir 10 EUR. Informējam, ka pasākumu laikā var tikt fotografēts un filmēts. Fotoattēli un video var tikt izmantoti, lai atspoguļotu pārgājiena un velo ciklu norisi un popularizētu Valmieras novadu.

AS “Sadales tīkls” (reģistrācijas Nr.40003857687) nodrošina elektroenerģijas savienojumu vairāk nekā 790 000 klientu pieslēgumu visā  Latvijā. Mēs ilgtermiņā rūpējamies par droša, vieda un efektīva elektrotīkla attīstību, lai nodrošinātu klientiem kvalitatīvu elektroapgādi un veicinātu sabiedrības labklājību, drošību un izaugsmi. Aicinām darbā specializētā automobiļa vadītāju   (profesijas kods –833208) Darba vieta: Valmiera, Raiņa iela 12B Darbs uz nenoteiktu laiku, pilna slodze. Atalgojums sākot no 1410,00 EUR līdz 1580,00 EUR bruto mēnesī Mēs Tev uzticēsim veikt elektropārvades līniju trašu tīrīšanas darbus ar speciālo tehniku un instrumentiem veikt kravu pārvadājumus un strādāt ar specializēto tehniku elektropārvades līniju remonta darba izpildē veikt ikdienas tehnisko apkopi un piedalīties darba pienākumu veikšanai nodoto transportlīdzekļu uzturēšanas un remonta darbos darbs saistīts ar komandējumiem. Piesakies, ja Tev ir • vēlme un interese strādāt ar dažāda veida specializēto tehniku • vispārējā vidējā izglītība • B, BE, C un CE kategorijas autovadītāja apliecība un braukšanas pieredze • profesionālā transportlīdzekļu vadītāju kategorija (95.kods) • TR2 kategorijas traktortehnikas vadītāja apliecība un braukšanas pieredze • pieredze tehnikas remontā • valsts valodas zināšanas pamata līmenī (A2) • prasme darbā ar datoru (MS Office) Esot mūsu komandā, Tu iegūsi: uz tehnoloģijām balstītu mūsdienīgu darba vidi vienā no Latvijas vadošajiem uzņēmumiem veselības un nelaimes gadījumu apdrošināšanu apmācību darba vietā profesionālās izaugsmes iespējas profesionālus un atsaucīgus kolēģus Pieteikumus gaidīsim līdz 04.06.2024. Pieteikuma vēstuli un CV, neiekļaujot sensitīvu informāciju (piem. foto, tautību, vecumu utt.), ar norādi “Specializētā automobiļa vadītājs/-a Valmierā" sūti uz e-pastu:darbs@sadalestikls.lv vai piesakies mājaslapā: www.sadalestikls.lv/lv/darba-iespejas Iesniegto informāciju uzglabāsim 4 mēnešus. Ar detalizētu informāciju par AS "Sadales tīkls" veikto personas datu apstrādi var iepazīties mājas lapas www.sadalestikls.lv sadaļā "PERSONAS DATU APSTRĀDE"- "Personas datu apstrāde pretendentu atlases procesā". Iesniegtā informācija atlases caurspīdīguma nodrošināšanas un darbinieku interešu pārstāvības mērķa sasniegšanai var tikt nodota LAB "Enerģija", www.energija.lv. Iebildumu gadījumā informē mūs, e-pasts: darbs@sadalestikls.lv Ja ir papildus jautājumi, raksti uz epastu: darbs@sadalestikls.lv Profesija: SPECIALIZĒTĀ /AUTOMOBIĻA VADĪTĀJS Darba vietas adrese: LATVIJA, Raiņa iela 12B, Valmiera, Valmieras nov. Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz noteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Elektronika / Enerģētika / Elektroenerģija Pieteikto vietu skaits: 2 Līgums: Darbinieka amats uz noteiktu laiku Aktuāla līdz: 2024-06-04 Kontaktpersona: Personāla daļa darbs@sadalestikls.lv Izglītības līmenis: Vispārējā vidējā izglītība

Mūsu partneri