Valmieras Ziņas

Veiksmīgi attīsta uzņēmējdarbībai nepieciešamo infrastruktūru Kocēnos

Kocēnu novada dome jau vairākus gadus realizē projektu Nr. 3.3.1.0/16/I/024 “Uzņēmējdarbības attīstībai nepieciešamās infrastruktūras attīstība Kocēnu novada Kocēnu pagasta, Kocēnos”, portālu “Valmieras Ziņas” informēja Kocēnu novada domes sabiedrisko attiecību speciālists Kristers Blūms.

Projekta mērķis ir palielināt privāto investīciju apjomu reģionā, veicot ieguldījumus uzņēmējdarbībai nozīmīgā infrastruktūrā Kocēnu novada Kocēnos, komercdarbības attīstībai. Projektā veiktas visas plānotās aktivitātes, pārbūvētas divas ielas (Ozolu un Spīdolas iela), būtiski uzlabojot infrastruktūru, kas nepieciešama uzņēmējdarbības attīstībai. Pēdējo gadu laikā veiksmīgi attīstījies uzņēmums SIA “Kocēnu korti”, izbūvējot tenisa kortus, uzceļot viesu namu un uzņemot tajā viesus. SIA “Kocēnu korti” atrodas pie pārbūvētās Ozolu ielas, kas ved uz Kocēnu ciema centru. Pārbūvētā Spīdolas iela nepieciešama, lai nodrošinātu uzņēmējiem atbilstošu piekļuvi projektā atjaunotās Ķenča 2, 3 un 5 ielas ēkām, kur viena ēka jau nodota nomā uzņēmējam, par otru ēku izsludināta nomas tiesību izsole.

Atjaunotas ēkas Ķenča ielā 2, 3 un 5. Par ēku Ķenča ielā 2 tika izsludināta nomas tiesību izsole un noslēgts nomas līgums ar SIA “Valmiermuižas alus”, līgumā paredzot nosacījumu trīs gadu laikā radīt 5 jaunas darba vietas un veikt ieguldījumus 500 000,00 EUR apmērā. 2020.gada jūnijā, izsludinātas nomas tiesības Ķenča ielai 3 un 5, izsole noslēgsies 29.06.2020.

Projekta sadarbības partneris SIA “Kocēnu komunālā saimniecība” veicis projektā plānotos darbus attīrīšanas iekārtu jaudas palielināšanai, kas bija nepieciešams, jo pie esošās slodzes tā nespēj attīrīt notekūdeņus, kas bremzē ražošanas apjomu palielināšanos un uzņēmējdarbību Kocēnu ciemā kopumā.            

Projekta rezultātā ir radīti uzņēmējiem atbalstoši priekšnosacījumi uzņēmējdarbības attīstībai un uzsākšanu Kocēnu novadā un ir redzami pirmie pozitīvie rezultāti, kas liecina par pozitīvu tendenci un paredzams, ka līdz 2023.gadam tiks sasniegti projekta iznākuma rādītāji.    Projektā plānotie rezultāti: 7 komersanti, kuriem uzlabota uzņēmējdarbības infrastruktūra, 25 jaunas darba vietas un komersantu nefinanšu investīcijas pašu nemateriālajos ieguldījumos un pamatlīdzekļos 874 241.00 EUR. Projekta rezultātu sasniegšanu plānots sasniegt līdz 2023.gada augustam.

Projekta kopējie attiecināmie izdevumi 827 233.77 EUR, ERAF finansējums 660 236.00 EUR, valsts budžeta dotācija pašvaldībām 26 102.89 EUR, pašvaldības finansējums 78 308.66 EUR, privātais attiecināmais finansējums 45 652.20 EUR, publiskais finansējums (sadarbības partnerim) 16 934.02 EUR.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

"Valmieras ziņas" jautā

Vai tu vakcinēsies pret Covid-19?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

SIA “ZAAO”, VRN 44103015509, ir vadošais atkritumu apsaimniekošanas uzņēmums Vidzemē, kas nodrošina kvalitatīvu atkritumu apsaimniekošanas pakalpojumu sniegšanu izmantojot modernas un mūsdienīgas tehnoloģijas, un ir atvērts jaunu tehnoloģiju ieviešanai procesu optimizācijai. AICINĀM DARBĀ: Atkritumvedēja vadītāju 8332 01 MĒS PIEDĀVĀJAM: Pilnu darba slodzi, normālo darba laiku ar summētā darba laika organizāciju četru mēnešu pārskata periodā; Labus darba apstākļus; Bruto atalgojumu no 1200 Eur mēnesī; Sociālās garantijas; Kvalifikācijas celšanas iespējas; Veselības un nelaimes gadījumu apdrošināšana. DARBA PIENĀKUMI: Sadzīves atkritumu , lielgabarīta atkritumu un šķiroto atkritumu savākšana saskaņā ar maršruta lapu; Pārvietojot konteinerus (smags fizisks darbs) un strādājot ar hidrauliskajiem manipulatoriem ievērot darba drošības noteikumus; Uzturēt automašīnu tehniski labā stāvoklī un savlaicīgi ziņot par tehniskajiem bojājumiem.  PRASĪBAS: Vidējā vai vidējā speciālā izglītība ; C kategorijas autovadītāja apliecība; 95 kods; Vismaz trīs gadu pieredze automašīnas vadīšanā; Vēlama pieredze darbā ar hidrauliskajiem manipulatoriem; Labas tehniskās zināšanas; Prasme rīkoties ārkārtas situācijās; Komunikācijas prasmes, kas orientētas uz klientu apkalpošanu; Prasme pielietot darbā tehnisko inventāru; Organizatoriskās prasmes. PIETEIKTIES: CV (dzīves apraksts), motivācijas vēstuli un atsauksmes vai rekomendācijas lūdzam sūtīt e-pastā silvija.vilcane@zaao.lv līdz 2021. 31.janvārim Tālrunis: 64281250; 26568230. Pateicamies par atsaucību un lūdzam ievērot, ka izskatot iesūtītos piedāvājumus, sazināsimies ar pretendentiem, kuri tiks izvirzīti nākamajai atlases kārtai. Informējam, ka Jūsu pieteikumu dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu šī atlases konkursa norisi. Personas datu apstrādes pārzinis ir SIA “ZAAO”, Rīgas iela 32, Valmiera, LV-4201 Profesija: ATKRITUMVEDĒJA VADĪTĀJS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Valmiera Darba laika veids: Summētais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Transports / Loģistika Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2021-01-31 Kontaktpersona: Silvija Vilcāne Izglītības līmenis: Vispārējā vidējā izglītība

 Latvijas SOS Bērnu ciematu asociācija (www.sosbernuciemati.lv) ir starptautiska, sociāla labdarības organizācija, kas nodrošina ilgtermiņa ģimenes modeļa aprūpi bez vecāku gādības palikušiem bērniem un sniedz palīdzību ģimenēm ar bērniem Latvijā kopš 1997.gada. Aicinām pievienoties Valmieras SOS Bērnu ciematu komandai: SOS AUDŽUMAMMAS ASISTENTI/U (aukli) (uz nepilnu darba slodzi) Galvenie darba pienākumi: Aicinām atsaukties kandidātus ar: Pieredzi darbā ar dažāda vecuma bērniem un jauniešiem. Priekšroka kandidātiem ar izglītību pedagoģijas, sociālā darba, medicīnas un/vai psiholoģijas jomā. Pieredzi komandas darbā ar pieaugušajiem. Prasmi organizēt ģimenes un mājas saimniecisko dzīvi. Pievienojoties mūsu komandai Jūs iegūsiet: iespēju strādāt nevalstiskā organizācijā ar ievērojamu pieredzi bērnu aprūpes un ģimeņu atbalsta jomā; profesionālu apmācību darbu uzsākot; labus darba apstākļus. Sīkākai informācijai lūdzam zvanīt Valmieras SOS Bērnu ciemata direktoram Edijam Pētersonam mob. tālrunis: 27873444 CV un motivācijas vēstuli lūdzam sūtīt līdz 10.02.2021.personāla vadītājai Elīnai Niemiro uz e-pasta adresi: elina.niemiro@sosbca.lv. ar norādi Profesija: AUKLIS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Ganību iela 3, Valmiera Darba laika veids: Nepilnais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Nepilna slodze Darbības joma: Veselības aprūpe / Sociālā aprūpe Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2021-02-10 Kontaktpersona: Elīna Niemiro elina.nemiro@sosbca.lv

Mūsu partneri