Valmieras Ziņas

“Varis Toys” piedalās starptautiskā izstādē Vācijā

Trešdien, 28.janvārī, Vācijas pilsētā Nirnbergā durvis vērusi ikgadējā starptautiskā rotaļlietu izstāde “Spielwarenmesse 2015” , kas ir savas nozares vadošā izstāde pasaulē, portālu “Valmieras Ziņas” informēja izstādes rīkotāji.

66.rotaļlietu izstāde, kas notiek no 28.janvāra līdz 2.februārim, ieies vēsturē ar vēl nebijušu dalībnieku skaitu (2 857) un vienlaikus arī ar rekordlielu dalībnieku skaitu no Latvijas. Starp 11 Latvijas ražotājiem ir arī SIA “Varis Toys” no Rencēniem.

Izstādes ietvaros “Varis Toys” prezentēs savu plašo koka rotaļlietu klāstu, tostarp jauno krāsaino “VARIS labirintu”, portāls “Valmieras Ziņas” uzzināja uzņēmumā.

Visi dalībnieki no Latvijas piedalās ar individuālajiem stendiem un savus produktus prezentē tematiskajās hallēs. “Spielwarenmesse” ir specializētā izstāde, tādējādi tā ir vieta un iespēja ražotājiem tikties ar vairumtirgotājiem un specializēto veikalu īpašniekiem, lai vienotos par piegādēm un noslēgtu sadarbības līgumus.

“Spielwarenmesse” ir pasaules vadošā specializētā rotaļlietu izstāde , kas ik gadu pulcē vairāk nekā 2 800 dalībniekus no 60 valstīm un vairāk nekā 75 000 apmeklētājus no 120 valstīm, aizņemot 18 halles ar kopējo ekspozīcijas laukumu 170 000 m². Kā jau ierasts februārī “Spielwarenmesse” un Nirnberga kļūst par nedalāmu jēdzienu. Izstādes ietvaros tiek prezentēti aptuveni 1 miljons spēļu un rotaļlietu produktu, no kuriem aptuveni 70 tūkstoši katru gadu ir jaunumi un šī ir centrālā vieta, kur tiek slēgti gada piegādes līgumi ražotāju un tirgotāju starpā.

Izstādē pārstāvēto produktu klāsts aptver rotaļlietu un spēļu pasauli, sadalot to 12 tematiskajās grupās: modeļu būve un konstruēšana; vilcienu modeļi un to piederumi; mehāniskās un elektroniskās rotaļlietas, celtniecības konstruktori, auto modeļi, motosporta trases; videospēles; lelles un mīkstās rotaļlietas; prāta un izglītojošās spēles, grāmatas, mācību un zinātnisko eksperimentu komplekti un palīglīdzekļi, multimediju piedāvājums; karnevāla piederumi, maskas, telpu rotājumi, piederumi dāvanu iesaiņošanai, svētku uguņošana un pirotehnika; koka rotaļlietas un mākslas suvenīri no koka; modes preces un aksesuāri ; viss skolai, papīrs, kancelejas preces, pašrocīga rotaļlietu veidošana un izgatavošana, bērnu spēļu mājas, to aprīkojums un piederumi; sports un brīvais laiks, ziemas un vasaras spēles un spēļu elementi atrakcijām brīvā dabā; zīdaiņu un bērnu pasaule, tekstilizstrādājumi zīdaiņiem, transporta līdzekļi, uzturs, kopšana, drošība; mēbeles un piederumi, bērnu istabu iekārtojums un aprīkojums .

Līdzās plašajam produktu piedāvājumam tematiskajās hallēs, “Spielwarenmesse” nav iedomāja bez jaunās halles 3a, kur vienuviet pieejama visa informācija par rotaļlietu nozares jaunumiem, attīstības tendencēm, proti, New Exhibitor Center, ToyAward , TrendGallery, Toy Business Forum un LicenceCenter . Hallē 3a meklējami un atrodami tie starptautiskie uzņēmumi, kas Spielwarenmesse piedalās pirmo reizi. Šeit arī 2015. gada Spielwarenmesse balvas ToyAwards ieguvēju prezentācijas vieta, kā arī jauno tirgus virzienu/tendenču galerija TrendGallery , ko veidojusi starptautiska ekspertu komisija, apkopojot informāciju par aktuāliem strāvojumiem jaunu produktu radīšanā, par rotaļlietu nozares attīstības virzieniem Āzijā, Eiropā un Amerikā.

Šī gada “TrendGallery” nosaukums ir “mazais zinātnieks”, tādējādi priekšplānā ir izvirzītas izglītojošās rotaļlietas, kas viegli un ieinteresēti ļauj apgūt – matemātiku, informātiku, dabas zinības un saprast kā darbojas tehniskas pasaule . Šeit arī licences devēju un ņēmēju, aģentūru un mediju pārstāvju tikšanās un darījumu slēgšanas vieta.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

"Valmieras ziņas" jautā

Vai jūs apmierina Valmieras novada pašvaldības vēlēšanu rezultāts?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

Pievienojies mūsu komandai! Valmieras novada pašvaldība (turpmāk – Pašvaldība) aicina darbā uz nenoteiktu laiku Valmieras novada Izglītības pārvaldes METODISKĀ DIENESTA VADĪTĀJU! Ja Tev ir vēlme:   nodrošināt Metodiskā dienesta darbu: konsultēt, informēt un sniegt metodisko atbalstu Valmieras novada izglītības iestāžu pedagogiem, skolu vadības komandām, jomu koordinatoriem, mācīšanās konsultantiem; plānot un organizēt pētījumus, datu ievākšanu un analīzi par mācīšanas darba kvalitāti un tās uzlabošanas iespējām Pašvaldības izglītības iestādēs; · apkopot un publiskot metodiskos materiālus un labās prakses piemērus izglītības procesa kvalitātes pilnveidei, veicināt zināšanu pārnesi; · rosināt metodisko materiālu izstrādi un savstarpējo mācīšanos; · piedalīties ar izglītību saistītu inovāciju un investīciju projektu izstrādāšanā un ieviešanā; · veidot aptaujas par izglītības jautājumiem, analizēt aptauju rezultātus un sniegt priekšlikumus izglītības kvalitātes celšanai;  un ja Tev ir: · otrā līmeņa augstākā izglītība pedagoģijā vai izglītības vadībā; · darba pieredze pedagoģijā, metodiskajā darbā vai izglītības vadībā ne mazāk kā 3 gadi; · valsts valodas prasme augstākajā līmenī un vismaz vienas Eiropas Savienības oficiālās valodas prasmes profesionālajai darbībai nepieciešamajā apjomā; · zināšanas jomu reglamentējošo normatīvo aktu normu piemērošanā; · labas prasmes darbā ar informācijas un komunikācijas tehnoloģijām; · kompetences: labas komunikācijas, prezentācijas un saskarsmes prasmes; prasme analizēt situācijas, atrast piemērotākos risinājumus; spēja analizēt liela apjoma datus; precizitāte un augsta atbildības sajūta; vēlme strādāt komandā; izvirzīt un sasniegt mērķus; mēs piedāvājam: labus darba apstākļus sakārtotā darba vidē; stabilu atalgojumu (atbilstoši 12.mēnešalgu grupai no 1195 EUR līdz 1400 EUR, atbilstoši darbinieka individuālajam novērtējumam); profesionālās pilnveidošanās iespējas; sociālās garantijas atbilstoši normatīvajos aktos noteiktajam. Motivācijas vēstuli, CV, augstākās izglītības dokumenta kopiju, kā arī redzējumu par Metodiskā dienesta darbības principiem un attīstības vīziju līdz divām A4 lapām datorrakstā, lūdzam iesniegt elektroniski, nosūtot uz personals@valmierasnovads.lv, vai personīgi Valmieras novada pašvaldības Dokumentu pārvaldības un klientu apkalpošanas centrā, adrese: Lāčplēša iela 2, Valmiera, Valmieras novads ar norādi „Metodiskā centra vadītāja/-as amatam”, līdz 2021.gada 4.oktobrim plkst.12:00. Tālrunis papildu informācijai: 64207148, 26121155. Informējam, ka pieteikuma dokumentā norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu šī atlases konkursa norisi atbilstoši fizisko personu datu aizsardzības regulējuma prasībām. Profesija: GALVENAIS SPECIĀLISTS METODIĶIS Darba vietas adrese: LATVIJA, Lāčplēša iela 2, Valmiera, Valmieras nov. Darbības joma: Valsts pārvalde Pieteikto vietu skaits: 1 Aktuāla līdz: 2021-10-04

Sociālās korekcijas izglītības iestāde „Naukšēni” (reģ.nr.4418000073), sākot ar 2021./2022. mācību gadu piedāvā darbu IZGLĪTĪBAS PSIHOLOGAM Darba slodze: 15 stundas nedēļā. Mēnešalga 540,00 EUR. Pretendentiem izvirzītās prasības: Izglītības atbilstība MK noteikumiem Nr.569 ,,Noteikumi par pedagogiem nepieciešamo izglītību un profesionālo kvalifikāciju un pedagogu profesionālās kompetences pilnveides kārtību” Galvenie amata pienākumi: Veikt psiholoģisko izpēti un sniegt atbalstu izglītojamajiem Veikt izglītojamo audzināšanas apstākļu izpēti un piedalīties konfliktsituāciju risināšanā Analizēt ar izglītojamo izglītošanu, attīstību saistītās problēmas, piedāvāt risinājumus Darba vietas adrese: Sociālās korekcijas izglītības iestādē „Naukšēni”, „Naukšēnu muiža”, Naukšēnu pagasts, Valmieras novads. Pieteikumu un CV uz sūtīt uz e-pastu info@skiinaukseni.lv vai pieteikties personīgi pie direktora (tālrunis 29293630) līdz 2021.gada 15.oktobrim Profesija: Izglītības un skolu PSIHOLOGS Algas izmaksas veids: Akordalga Darba vietas adrese: LATVIJA, Naukšēnu muiža, Naukšēni, Naukšēnu pag., Valmieras nov. Slodze: Nepilna slodze Darbības joma: Izglītība / Zinātne Pieteikto vietu skaits: 1 Aktuāla līdz: 2021-10-15 Kontaktpersona: Pieteikumu un CV sūtīt uz info@skiinaukseni.lv vai iesniegt personīgi, t. 29293630 (direktors). Izglītības līmenis: Augstākā izglītība (bakalaura grāds)

Mūsu partneri