Valmieras Ziņas

Valmieras zīmola jaunās identitātes pamatā – izaugsmes medaļa

Lai precīzāk pozicionētu Valmieras kā uz tās iedzīvotāju labklājību orientētas, dzīvespriecīgas un videi draudzīgas pilsētas tēlu, ar pozitīvu ietekmi un nozīmi reģiona, Latvijas, Baltijas un pasaules mērogā, izstrādāta jauna Valmieras zīmola identitāte. Tā plašākai sabiedrībai tika prezentēta 25.oktobrī, klātesot valmieriešiem, nozares profesionāļiem, zīmola izstrādātājiem un citiem interesentiem, portālu “Valmieras Ziņas” informēja Valmieras pilsētas pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste Laura Moča.

„Pateicoties Valmieras iedzīvotāju rūpēm un atbildībai pret savu pilsētu, Valmiera nepārtraukti ir augusi un attīstījusies.

Valmieras uzņēmumi piedāvā savus produktus pasaules tirgū. Valmierā pieejama augsta izglītības kvalitāte ikvienam, no bērnu dārza līdz pat augstskolai, profesionālajai un mūžizglītībai. Ir daudz darīts, lai labiekārtotu pilsētvidi, vienlaikus saglabājot Valmieras dabas skaistumu, attīstot tūrisma un apskates objektus, papildinot atpūtas un sporta infrastruktūru. Īpaša Valmieras sastāvdaļa ir Valmieras teātris, kas atrod arvien jaunus veidus, kā aizraut dažādu paaudžu kultūras baudītājus. Valmiera spēj nodrošināt kvalitatīvu dzīves vidi. Tā ir kā lieliska alternatīvai dzīvei lielpilsētā,” stāsta Valmieras pilsētas pašvaldības domes priekšsēdētājs Jānis Baiks.

2018.gada sākumā sadarbībā ar aģentūru „McCANN Riga” tika uzsākts darbs pie Valmieras zīmola identitātes izstrādes, procesā iesaistot gan dažādu nozaru profesionāļus, gan valmieriešus, pilsētas draugus un sadarbības partnerus.

„Valmieru nav iespējams raksturos, izceļot un aprakstot tikai vienu vai pāris jomas, kas pilsētā ir attīstītas, jo tad daudz kas būtisks paliktu nepateikts.

Valmieras jaunais sauklis „Dzīvojam zaļi!” asprātīgā veidā norāda uz galvenajām pilsētas kvalitātēm – labklājību, dzīvesprieku un dabu, kā vērtību, kas caurvij ikvienu darbības jomu.

Valmiera dod iespēju un aicina dzīvot zaļi gan iedzīvotājus, gan pilsētas viesus, uzņēmējus, gan investorus,” norāda “McCANN Riga” aģentūras vadītājs un galvenais stratēģis Kristaps Siliņš.

Savukārt zīmola vizuālā identitāte katram Valmieras iedzīvotājam atgādina par pilsētai svarīgāko — dabu kā vērtību, izaugsmi un sasniegumiem. “Valmieras logo ir lakonisks un viegli atpazīstams. Tas raksturo Valmieru kā drošu, stabilu, mērķtiecīgu, pārliecinošu, modernu un progresīvu pilsētu.

Logo pamatā ir simbols – Valmieras izaugsmes medaļa – apliecinot ideju, ka katrs, kurš ar savu darbu, idejām, enerģiju nesis ieguldījumu Valmieras attīstībā, ir pelnījis saņemt izaugsmes medaļu un kopīgi svinēt panākumus.

Valmierā panākumus atzīmē ar jauniem mērķiem. Katra izaugsme un sasniegumi ir pilsētas sasniegumi, tādēļ visi kopā varam lepoties ar paveikto, izvirzot tālākus mērķus,” stāsta aģentūras “Overpriced” dizaina direktors Aigars Mamis.

Parādot to, ka Valmieras izaugsmes pamatā ir ikviens valmierietis vai pilsētas draugs, kurš ar savu darbu devis ieguldījumu pilsētas attīstībā, izveidots īpašs foto stends, kurā nofotografējoties apzināties sevi, savu ģimeni un savus līdzcilvēkus kā Valmieras izaugsmes veidotājus.

Stends uz noteiktu laiku atrodas Valmieras integrētās bibliotēkas un Vidzemes Augstskolas foajē (Cēsu ielā 4) un ir pieejams ikvienam interesentam. Iedzīvotāji aicināti fotogrāfijas ar sevi Valmieras izaugsmes medaļā publicēt sociālajos tīklos (ar tēmturi #dzīvojamzaļi), tādējādi parādot, ka Valmiera lepojas ar saviem iedzīvotājiem un iedzīvotāji lepojas ar savu pilsētu.

Iegūt plašāku informāciju par Valmieras jauno zīmola identitāti, kā arī grafiskajiem risinājumiem, kā arī rastu atbildes uz jautājumiem iespējams interneta vietnē http://zimols.valmiera.lv/.

Lai par Valmieras zīmola identitātes maiņu uzzinātu plašāka sabiedrība, pēc Valsts svētkiem plānots uzsākt komunikācijas kampaņu, parādot un iedzīvinot Valmieras identitātes pamatprincipus.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

"Valmieras ziņas" jautā

Kā Covid-19 ietekmējis jūsu darbu?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

Valmierā uzņēmējdarbība un attīstība iet roku rokā ar dabisku, sakoptu un sakārtotu vidi. Tā iedvesmo augstiem sasniegumiem sportā, izglītībā, radošiem risinājumiem kultūrā un jaunu virsotņu sasniegšanai! Valmieras pilsētas 5.pirmsskolas izglītības iestāde “Vālodzīte” (turpmāk – Iestāde) aicina darbā uz nenoteiktu laiku skolotāju palīgu, darba vietas adrese: Smiltenes iela 10, Valmiera (pilna slodze (40 stundas nedēļā)). Ja Tev ir vēlme: ēdināt, aprūpēt, mazgāt un ģērbt bērnus; mācīt bērniem patstāvības un pašapkalpošanās iemaņas; uzkopt grupas telpas, mazgāt traukus, klāt bērnu gultas un mainīt gultas veļu; sniegt atbalstu grupas pedagogiem bērnu izglītošanas procesā; iesaistīties grupas un iestādes pasākumos; un ja Tev ir: valsts valodas prasme augstākajā līmenī; pozitīva un atbildīga attieksme pret darbu; psiholoģiskā noturība, sadarbības prasmes un augsta saskarsmes kultūra; mēs piedāvājam: atalgojumu 455 euro mēnesī pirms nodokļu nomaksas; darba devēja līdzfinansētu veselības apdrošināšanu un citas sociālās garantijas; darbu profesionālā, radošā un pozitīvi noskaņotā kolektīvā; drošu, estētisku un sakārtotu darba vidi. Profesionālās darbības aprakstu (CV) un pieteikuma vēstuli gaidīsim līdz 2020.gada 8.jūnijam, personīgi (adrese: Smiltenes iela 10, Valmiera) vai e-pastā: valodzite@valmiera.edu.lv. Tālruņi informācijai: 64235378, 29405471. Iesniegtos personas datus Valmieras pilsētas pašvaldība izmantos, lai konkursa kārtībā noteiktu vakancei atbilstošāko kandidātu. Ja kandidāts vēlas, lai viņa personas dati tiktu saglabāti Valmieras pilsētas pašvaldības iekšējā datu bāzē ar mērķi tos apstrādāti citos Valmieras pilsētas pašvaldības personāla atlases konkursos, tad pieteikumā vakancei lūdzam kandidātam norādīt savu piekrišanu personas datu saglabāšanai. Sīkāka informācija par personas datu apstrādi Valmieras pilsētas pašvaldībā: http://www.valmiera.lv/images/userfiles/VPP_privatuma_politika.pdf. Profesija: SKOLOTĀJA PALĪGS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Smiltenes iela 10, Valmiera Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Izglītība / Zinātne Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2020-06-08 Kontaktpersona: CV un piet. vēst. iesniegt personīgi vai sūtīt uz valodzite@valmiera.edu.lv; t. 29405471.

Latvijas SOS Bērnu ciematu asociācija ir starptautiska, sociāla labdarības organizācija, kas nodrošina ilgtermiņa ģimenes tipa aprūpi bez vecāku gādības palikušiem bērniem un īsteno ģimeņu stiprināšanas projektus Latvijā kopš 1997.gada. Latvijas SOS Bērnu ciematu asociācijas Valmieras SOS Bērnu ciemats aicina pievienoties savai komandai Sociālo darbinieku/ci Pienākumi: Ikdienā atbalstīt SOS audžuģimenes darbā ar bērniem un jauniešiem. Veikt profesionālu un efektīvu sociālo gadījumu risināšanu. Organizēt un veikt profilaktisko sociālo darbu Valmieras SOS Bērnu ciematā, nodrošinot attīstības iespējas bērniem un jauniešiem. Pārstāvēt bērnu intereses un tiesības citās institūcijās. Sadarbība ar bāriņtiesām un sociālajiem dienestiem. Veicināt, organizēt un piedalīties bērnu un jauniešu tikšanās reizēs ar viņu izcelsmes ģimeni, radiniekiem. Pārraudzīt bērnu tiesību aizsardzību atbilstoši LR likumdošana. Mēs sagaidām: Pieredzējušu sociālo darbinieku ar augstāko izglītību un sekmīgu līdzšinējo darba pieredzi (vismaz 3 gadi) sociālajā darbā ar ģimenēm ar bērniem. Teicamas prasmes organizēt un efektīvi darboties starp profesionālā komandā. Pievienojoties mūsu komandai Jūs iegūsiet: dinamisku un radošu darbu starptautiskā nevalstiskā organizācijā. nozīmīgu vietu spēcīgā komandā. profesionālu apmācību, darbu uzsākot. labus darba apstākļus. Darba vieta: Ganību iela 3, Valmiera. Darba slodze: pilna laika darbs (40 stundas nedēļā). Sīkākai informācijai lūdzam zvanīt SOS Vidzemes programmas direktoram Edijam Pētersonam mob. tālrunis: 27873444. CV un motivācijas vēstuli sūtiet personāla vadītājai Elīnai Niemiro uz e-pasta adresi: elina.niemiro@sosbca.lv  līdz 15.06.2020 ar norādi “Sociālais darbinieks Valmierā”. Profesija: SOCIĀLAIS DARBINIEKS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Ganību iela 3, Valmiera Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Veselības aprūpe / Sociālā aprūpe Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2020-06-15 Darba sākšanas datums: 2020-07-01 Kontaktpersona: Elīna Niemiro elina.nemiro@sosbca.lv

Valmierā uzņēmējdarbība un attīstība iet roku rokā ar dabisku, sakoptu un sakārtotu vidi. Tā iedvesmo augstiem sasniegumiem sportā, izglītībā, radošiem risinājumiem kultūrā un jaunu virsotņu sasniegšanai! Valmieras pilsētas 6.pirmsskolas izglītības iestāde “Kārliena” aicina darbā pirmsskolas izglītības skolotāju (darba vietas adrese: Rūpniecības ielā 16 A, Valmiera) uz noteiktu laiku pilnai darba likmei (40 stundas nedēļā jeb 1,0 likmes) Ja Tev ir vēlme: · veikt izglītojamo attīstības dinamikas analīzi; · plānot un organizēt radošu pedagoģisko procesu; · sadarboties ar izglītojamo vecākiem un kolēģiem; · atbilstoši prasībām, veikt ierakstus plānošanas un uzskaites dokumentācijā; · pilnveidot un izkopt savu profesionālo kompetenci; un ja Tev ir: · izglītība un pedagogu profesionālā pilnveide atbilstoši normatīvo aktu prasībām (Ministru kabineta noteikumi Nr. 569); · valsts valodas prasmes augstākajā līmenī; · pozitīva, radoša un atbildīga attieksme pret darbu; · psiholoģiskā noturība un augsta saskarsmes kultūra; mēs piedāvājam: · atalgojumu 750 euro mēnesī pirms nodokļu nomaksas; · sociālās garantijas; · drošu, estētisku un sakārtotu darba vidi. Profesionālās darbības aprakstu (CV), pieteikuma vēstuli gaidīsim līdz 2020. gada 6.jūnijam e-pastā: karliena@valmiera.edu.lv  Tālrunis informācijai 29449903. Iesniegtos personas datus Valmieras pilsētas pašvaldība izmantos, lai konkursa kārtībā noteiktu vakancei atbilstošāko kandidātu. Ja kandidāts vēlas, lai viņa personas dati tiktu saglabāti Valmieras pilsētas pašvaldības iekšējā datu bāzē ar mērķi tos apstrādāti citos Valmieras pilsētas pašvaldības personāla atlases konkursos, tad pieteikumā vakancei lūdzam kandidātam norādīt savu piekrišanu personas datu saglabāšanai. Sīkāka informācija par personas datu apstrādi Valmieras pilsētas pašvaldībā: http://www.valmiera.lv/images/userfiles/VPP_privatuma_politika.pdf. Profesija: PIRMSSKOLAS IZGLĪTĪBAS SKOLOTĀJS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Rūpniecības iela 16A, Valmiera Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz noteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Izglītība / Zinātne Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz noteiktu laiku Aktuāla līdz: 2020-06-06 Kontaktpersona: CV un pieteikuma vēstuli sūtīt uz e-pastu karliena@valmiera.edu.lv, tālr. 29449903.

Mūsu partneri