Valmieras Ziņas

Valmieras teātrī pirmizrāde Maikla Freina lugai “Klusumu! Notiek izrāde”

Lasīšanas laiks: < 1 min

Svētdien, 13.aprīlī Valmieras teātra Lielajā zālē notiks pirmizrāde pazīstamā britu dramaturga Maikla Freina lugai “Klusumu! Notiek izrāde” (Noises Off), ko iestudē režisore Inese Mičule, portālu “Valmieras Ziņas” informēja Valmieras teātra sabiedrisko attiecību speciāliste Zane Ceriņa.

Izrādes radošajā komandā ir scenogrāfs Gints Sippo, kostīmu māksliniece Jurate Silakaktiņa un kustību konsultante Liene Stepena, bet lomās iejūtas aktieri: Dace Eversa vai Baiba Valante, Imants Strads vai Māris Bezmers, Māra Mennika, Elīna Vāne, Oskars Morozovs vai Ģirts Rāviņš, Inese Ramute, Kārlis Freimanis, Arnolds Osis, Aigars Vilims vai Juris Laviņš.

Maikla Freina luga ir viens no visgrūtākajiem dramaturģijas žanriem – situāciju komēdija, kurā notikumi un to izraisītās sekas mainās zibenīgi, bet komiska ir nopietnība, ar kādu varoņi izturas pret sevi un dzīvi. “Mūsu mērķis ir nevis pliki izklaidēt vai tukši smīdināt, bet radīt skatītājiem pozitīvas emocijas, labu enerģiju,” sacīja izrādes režisore Inese Mičule.

“Ja izrādei beidzoties, aktieri būs slapji, bet apmierināti, savukārt skatītāji – labā garastāvoklī, tad mēs būsim izpildījuši savu funkciju.”

Izrāde “Klusumu! Notiek izrāde!” notiks arī 15., 26. un 27.aprīlī, 2., 3., 22.maijā un 12., 13.jūnijā.  

 

Aktuālais jautājums

Vai 2026. gada ziema un aukstums tev sagādāja kādas problēmas ar apkuri vai ūdensapgādes pakalpojumiem?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

Mūsu partneri