Valmieras Ziņas

Valmieras sākumskolas skolēni atkārto roku mazgāšanas “ābeci”

Tīras rokas – recepte veselībai! Šāda devīze šogad ir Vispasaules roku mazgāšanas dienai, kura kopš 2008. gada tiek atzīmēta 15. oktobrī. Tās mērķis – atgādināt, ka bieži vien mūsu veselība ir atkarīga no pavisam elementāras personīgās higiēnas procedūras. 

Jau kļuvis par tradīciju, ka Vidzemes slimnīcas speciālisti roku mazgāšanas dienas ietvaros dodas uz kādu no Valmieras vai tuvējo novadu sākumskolām. Tad kopīgi ar jauniešiem tiek atkārtotas roku mazgāšanas “ābeces” patiesības un pie reizes arī – pareiza roku mazgāšanas tehnika. Šogad saruna par roku higiēnas tēmu notika Valmieras sākumskolas 4.a klasē, un to vadīja Vidzemes slimnīcas Terapijas nodaļas II virsmāsa Iveta Bērziņa.

Skolēni uzminēja un atpazina netīrākos priekšmetus un  virsmas, ar kurām saskaras ikdienas aktivitātēs, krustvārdu mīklā meklēja vārdus, kas raksturo mazgāšanās procesu, un atsaucību guva iespēja “nomazgāt” rokas ar medicīnas darbinieku apmācībām paredzēto iekrāsoto roku dezinfekcijas līdzekli un pēc tam speciālās lampas zilajā gaismā novērtēt, cik rūpīgi katrs ir apkopis savas rokas. Bērni neslēpa pārsteigumu par to, cik gan liela uzmanība ir jāpievērš roku mazgāšanai, lai tās būtu patiesi tīras un solījās turpmāk ievērot nodarbībā iemācīto.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

SS.COM Vakances (Vajadzīgi darbinieki) - Palīgs Mēs esam vadošais un pieredzes bagātākais saplānot prasme servisa - Sludinājumi Mēs esam vadošais un pieredzes bagātākais pilna servisa tirgus, sociālo, mediju pētījumu un konsultāciju uzņēmums Latvijā, un šobrīd aicinām uz sadarbību NTERVĒTĀJUS IEDZĪVOTĀJU DZĪVESVIETĀS VALMIERĀ UN VALMIERAS APKAIMĒ.Mēs sagaidām, ka Tev: ir teicamas latviešu un labas krievu valodas zināšanas; prasme pielietot praksē datorlietotāja iemaņas; ir iegūta vismaz vidējā izglītība; B kategorijas autovadītāja apliecība un Tev ir automašīna un/vai Tu spēj operatīvi saplānot pārvietošanās iespējas, izmantojot sabiedrisko transportu.  Augstu vērtēsim, ja Tev: ir sarunas vadītāja/-as, intervētāja/-as pieredze; piemīt drosme un prasme ieinteresēt un motivēt cilvēkus; ir personīga atbildības izjūta par Tev uzticēto uzdevumu; sagādā patiesu prieku sarunas; ir interese par pētījumu nozari.  Uzticēsim Tev: interviju veikšanu iedzīvotāju dzīvesvietās un iegūto datu kvalitatīvu ievadi programmā.  Piedāvāsim Tev: pieredzi starptautiskā pētījumu uzņēmumā Latvijā; individuālu apmācību pirms sadarbības uzsākšanas; veicamajiem pienākumiem, nozarei un tirgus situācijai atbilstošu atlīdzību - par katru kvalitatīvi paveiktu interviju (5.00€-12.00€ pēc nodokļu nomaksas) pienākumu veikšanai patērēto transporta un/vai degvielas izdevumu kompensāciju; nelaimes gadījumu apdrošināšanu; veselības apdrošināšanu pēc sešu mēnešu rezultatīvas sadarbības - tiek paveiks noteiktais uzdevums katrā no projektiem.  Sūti mums pieteikumu uz darbs@tns.lv, jautājumu gadījumā zvani uz tālruņiem 80000004, 67096313. *Piesakoties vakancei, pretendents piekrīt savu personas datu apstrādei saskaņā ar fizisko personu datu aizsardzības regulējuma noteikumiem. Visa atlases procesā saņemtā informācija par pretendentu tiks izmantota tikai un vienīgi pretendenta profesionālās piemērotības izvērtēšanai konkrētajam amatam. Personas datu pārzinis: SIA “TNS Latvia”, Kronvalda bulvāris 3-2, Rīga, LV-1010. Profesija: INTERVĒTĀJS Darba vietas adrese: LATVIJA, Valmiera Darba veids: Uzņēmuma līgums Darbības joma: Cita Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Uzņēmuma līgums Aktuāla līdz: 2020-03-31 Kontaktpersona: Sūtīt pieteikumu uz darbs@tns.lv, jautājumu gadījumā zvanīt uz 80000004, 67096313. Izglītības līmenis: Vispārējā vidējā izglītība

Mūsu partneri