Valmieras Ziņas

Valmieras pilsētas pašvaldības projektu konkursos atbalstītas 17 idejas

30.janvārī tika apstiprināti pašvaldības projektu konkursu rezultāti bērnu un jauniešu nometņu rīkošanai, kultūras norišu īstenošanai un aktīva, sportiska dzīvesveida popularizēšanai. Līdzfinansējums 18 648 EUR apmērā piešķirts 17 ideju īstenošanai, portālu “Valmieras Ziņas” informēja Valmieras pilsētas pašvaldības Zīmolvedības un sabiedrisko attiecību nodaļas vadītājas vietniece Zane Bulmeistare.

Bērnu un jauniešu nometņu projektu konkursā atbalstīti četri pieteikumi. Valmieras tehnikuma nometnē “RoboQuiz” dalībnieki vecumā no 13 līdz 16 gadiem iepazīs eksaktās zinātnes un tehnoloģiju pasauli, apgūstot mehatronikas, programmēšanas, robotu būvēšanas un 3D modelēšanas pamatus.

Nodibinājuma “SVS atbalsta fonds” rīkotajā nometnē “Jaunais inženieris” bērni vairāk uzzinās par inženierzinātnēm, pētīs dažādas parādības un procesus, to cēloņus un likumsakarības, dosies dabā un izzinās vidi.

Valmieras 2.vidusskolas nometnē dalībnieki iejutīsies zinātnieka lomā – dabas draugi uzzinās, kāpēc ir svarīgi saudzēt vidi, veiks eksperimentus un pārgājienos pētīs dabas daudzveidību.

Savukārt nodibinājums “Valmieras sporta klubs” aicina doties “Piedzīvojumu virpulī”. Tas sola jautrus notikumus, sportiskas aktivitātes un labu brīvā laika pavadīšanu.

Sporta projektu konkursā tiks īstenotas sešas idejas. Biedrība “Valmiera Summer Cup” sadarbībā ar Valmieras Bērnu sporta skolu augusta izskaņā rīkos starptautisku basketbola turnīru 8-14 gadus veciem jauniešiem, aicinot ne tikai stiprināt basketbola tradīcijas Valmierā, bet viesus iepazīstinot ar pilsētu un tās piedāvātajām iespējām.

Valmieras Bērnu sporta skola rīkos meistarklašu ciklu “Uzdrīksties uzvarēt!”. Sportisti un nozares personības dalīsies stāstos, atklājot savu ceļu, kā pārvarēt šķēršļus un tikt līdz uzvarai.

Biedrība “Dzīvo kustībai” aicinās ikvienu interesentu piedalīties nodarbībās #workshopValmiera, sniedzot padziļinātu informāciju uztura zinātnē, sporta un treniņu teorijā un to plānošanā.

Savukārt tautas orientēšanās sacensību seriāla “Valmieras Magnēts” jaunajā sezonā biedrība “Ziemeļvidzemes orientēšanās centrs” piedāvās orientēšanās sacensības arī 2.-12.klases skolēniem.

Valmieras peldbaseins un pilsētas un tuvākās apkārtnes ceļi 10.maijā kļūs par trasi baseintriatlona dalībniekiem. Biedrība “Burkānciems & Co” aicinās pieteikties dalībniekus dažādās vecuma un meistarības grupās.

Bērni un jaunieši ar speciālām vajadzībām, viņu ģimenes un draugi aizraujošus brīžus piedzīvos nodibinājuma “Fonds “Iespēju tilts”” rīkotajā Boccia spēles turnīrā, kas Valmierā norisināsies novembrī.

Kultūras projektu konkursā iedzīvotāji īstenos septiņas idejas. Valmieras pilsētas svētku laikā jau trešo reizi Valmieras Jaunatnes centrs “Vinda” piedāvās alternatīvās mūzikas skatuvi “Harmonija brīvdabā”. Uzstāsies grupas “Refleksija”, “Pirmais Kurss” un “Čipsis un Dullais”.

Arī šogad, sagaidot Valmieras vasaras teātra festivālu, norisināsies biznesa, mākslas un tehnoloģiju augstskolas “RISEBA” Arhitektūras departamenta starptautiskā vasaras skola “FestivaL’and 3.0”. Dalībnieki mentoru komandas vadībā izstrādās idejas, plānos un izveidos Valmieras vasaras teātra festivāla centru Vecpuišu parkā, kur paredzēta atpūtas zona, skatuve, brīvdabas kinoteātris, kā arī dažādas aktivitātes.

Savukārt Valmieras Mākslas dienu laikā “Valmiermuižas kultūras biedrība”, piedāvājot apmeklēt izstādes, lekcijas un darbnīcas, aicinās izzināt laikmetīgo mākslu.

Mūzikas svētkus Burkānciemā rīkos biedrība “Universum”. Ikviens interesents gaidīts koncertos “Namdaru ielas svētki” un “Palejas ielas svētki”, lai ne tikai baudītu skaistu mūziku dārza koncertu tradīcijās, bet arī iepazītu Burkānciema ielas un to vēsturi.

Tāpat atbalsts sniegts Vidzemes Augstskolai jauniešu kora “Skan” 20 gadu jubilejas koncerta rīkošanai Valmieras Kultūras centrā.

Līdzfinansējums piešķirts biedrībai “Valmieras Zonta klubs” dzejnieces Tamāras Skrīnas dzejoļu grāmatas “MINI” izdošanai. Tā būs veltījums Valmierai, kur dzejniece pavadījusi savas dzīves lielāko daļu. Grāmatas atklāšana norisināsies Valmieras dzejas dienu laikā.

Aicinot baudīt Norvēģijas kormūziku, biedrība “Rīgas projektu koris” jau 22.februārī aicina apmeklēt koncertu “Ceļš uz ziemeļiem” Valmieras Sv.Sīmaņa baznīcā. Koncertprogrammā Edvarda Grīga, Franka Havroja un Grētas Pedersenas skaņdarbi Rīgas projektu kora izpildījumā.

Pateicamies par iniciatīvu un idejām, sagatavojot projektu pieteikumus un tādējādi bagātinot Valmierā pieejamo norišu klāstu!

Ar konkursu nolikumu un rezultātiem var iepazīties Valmieras mājaslapā, sadaļā “Pašvaldība”, “Projektu konkursi”.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

"Valmieras ziņas" jautā

Kā Covid-19 ietekmējis jūsu darbu?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

Valmierā uzņēmējdarbība un attīstība iet roku rokā ar dabisku, sakoptu un sakārtotu vidi. Tā iedvesmo augstiem sasniegumiem sportā, izglītībā, radošiem risinājumiem kultūrā un jaunu virsotņu sasniegšanai! Valmieras pilsētas 5.pirmsskolas izglītības iestāde “Vālodzīte” (turpmāk – Iestāde) aicina darbā uz nenoteiktu laiku skolotāju palīgu, darba vietas adrese: Smiltenes iela 10, Valmiera (pilna slodze (40 stundas nedēļā)). Ja Tev ir vēlme: ēdināt, aprūpēt, mazgāt un ģērbt bērnus; mācīt bērniem patstāvības un pašapkalpošanās iemaņas; uzkopt grupas telpas, mazgāt traukus, klāt bērnu gultas un mainīt gultas veļu; sniegt atbalstu grupas pedagogiem bērnu izglītošanas procesā; iesaistīties grupas un iestādes pasākumos; un ja Tev ir: valsts valodas prasme augstākajā līmenī; pozitīva un atbildīga attieksme pret darbu; psiholoģiskā noturība, sadarbības prasmes un augsta saskarsmes kultūra; mēs piedāvājam: atalgojumu 455 euro mēnesī pirms nodokļu nomaksas; darba devēja līdzfinansētu veselības apdrošināšanu un citas sociālās garantijas; darbu profesionālā, radošā un pozitīvi noskaņotā kolektīvā; drošu, estētisku un sakārtotu darba vidi. Profesionālās darbības aprakstu (CV) un pieteikuma vēstuli gaidīsim līdz 2020.gada 8.jūnijam, personīgi (adrese: Smiltenes iela 10, Valmiera) vai e-pastā: valodzite@valmiera.edu.lv. Tālruņi informācijai: 64235378, 29405471. Iesniegtos personas datus Valmieras pilsētas pašvaldība izmantos, lai konkursa kārtībā noteiktu vakancei atbilstošāko kandidātu. Ja kandidāts vēlas, lai viņa personas dati tiktu saglabāti Valmieras pilsētas pašvaldības iekšējā datu bāzē ar mērķi tos apstrādāti citos Valmieras pilsētas pašvaldības personāla atlases konkursos, tad pieteikumā vakancei lūdzam kandidātam norādīt savu piekrišanu personas datu saglabāšanai. Sīkāka informācija par personas datu apstrādi Valmieras pilsētas pašvaldībā: http://www.valmiera.lv/images/userfiles/VPP_privatuma_politika.pdf. Profesija: SKOLOTĀJA PALĪGS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Smiltenes iela 10, Valmiera Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Izglītība / Zinātne Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2020-06-08 Kontaktpersona: CV un piet. vēst. iesniegt personīgi vai sūtīt uz valodzite@valmiera.edu.lv; t. 29405471.

Latvijas SOS Bērnu ciematu asociācija ir starptautiska, sociāla labdarības organizācija, kas nodrošina ilgtermiņa ģimenes tipa aprūpi bez vecāku gādības palikušiem bērniem un īsteno ģimeņu stiprināšanas projektus Latvijā kopš 1997.gada. Latvijas SOS Bērnu ciematu asociācijas Valmieras SOS Bērnu ciemats aicina pievienoties savai komandai Sociālo darbinieku/ci Pienākumi: Ikdienā atbalstīt SOS audžuģimenes darbā ar bērniem un jauniešiem. Veikt profesionālu un efektīvu sociālo gadījumu risināšanu. Organizēt un veikt profilaktisko sociālo darbu Valmieras SOS Bērnu ciematā, nodrošinot attīstības iespējas bērniem un jauniešiem. Pārstāvēt bērnu intereses un tiesības citās institūcijās. Sadarbība ar bāriņtiesām un sociālajiem dienestiem. Veicināt, organizēt un piedalīties bērnu un jauniešu tikšanās reizēs ar viņu izcelsmes ģimeni, radiniekiem. Pārraudzīt bērnu tiesību aizsardzību atbilstoši LR likumdošana. Mēs sagaidām: Pieredzējušu sociālo darbinieku ar augstāko izglītību un sekmīgu līdzšinējo darba pieredzi (vismaz 3 gadi) sociālajā darbā ar ģimenēm ar bērniem. Teicamas prasmes organizēt un efektīvi darboties starp profesionālā komandā. Pievienojoties mūsu komandai Jūs iegūsiet: dinamisku un radošu darbu starptautiskā nevalstiskā organizācijā. nozīmīgu vietu spēcīgā komandā. profesionālu apmācību, darbu uzsākot. labus darba apstākļus. Darba vieta: Ganību iela 3, Valmiera. Darba slodze: pilna laika darbs (40 stundas nedēļā). Sīkākai informācijai lūdzam zvanīt SOS Vidzemes programmas direktoram Edijam Pētersonam mob. tālrunis: 27873444. CV un motivācijas vēstuli sūtiet personāla vadītājai Elīnai Niemiro uz e-pasta adresi: elina.niemiro@sosbca.lv  līdz 15.06.2020 ar norādi “Sociālais darbinieks Valmierā”. Profesija: SOCIĀLAIS DARBINIEKS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Ganību iela 3, Valmiera Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Veselības aprūpe / Sociālā aprūpe Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2020-06-15 Darba sākšanas datums: 2020-07-01 Kontaktpersona: Elīna Niemiro elina.nemiro@sosbca.lv

Valmierā uzņēmējdarbība un attīstība iet roku rokā ar dabisku, sakoptu un sakārtotu vidi. Tā iedvesmo augstiem sasniegumiem sportā, izglītībā, radošiem risinājumiem kultūrā un jaunu virsotņu sasniegšanai! Valmieras pilsētas 6.pirmsskolas izglītības iestāde “Kārliena” aicina darbā pirmsskolas izglītības skolotāju (darba vietas adrese: Rūpniecības ielā 16 A, Valmiera) uz noteiktu laiku pilnai darba likmei (40 stundas nedēļā jeb 1,0 likmes) Ja Tev ir vēlme: · veikt izglītojamo attīstības dinamikas analīzi; · plānot un organizēt radošu pedagoģisko procesu; · sadarboties ar izglītojamo vecākiem un kolēģiem; · atbilstoši prasībām, veikt ierakstus plānošanas un uzskaites dokumentācijā; · pilnveidot un izkopt savu profesionālo kompetenci; un ja Tev ir: · izglītība un pedagogu profesionālā pilnveide atbilstoši normatīvo aktu prasībām (Ministru kabineta noteikumi Nr. 569); · valsts valodas prasmes augstākajā līmenī; · pozitīva, radoša un atbildīga attieksme pret darbu; · psiholoģiskā noturība un augsta saskarsmes kultūra; mēs piedāvājam: · atalgojumu 750 euro mēnesī pirms nodokļu nomaksas; · sociālās garantijas; · drošu, estētisku un sakārtotu darba vidi. Profesionālās darbības aprakstu (CV), pieteikuma vēstuli gaidīsim līdz 2020. gada 6.jūnijam e-pastā: karliena@valmiera.edu.lv  Tālrunis informācijai 29449903. Iesniegtos personas datus Valmieras pilsētas pašvaldība izmantos, lai konkursa kārtībā noteiktu vakancei atbilstošāko kandidātu. Ja kandidāts vēlas, lai viņa personas dati tiktu saglabāti Valmieras pilsētas pašvaldības iekšējā datu bāzē ar mērķi tos apstrādāti citos Valmieras pilsētas pašvaldības personāla atlases konkursos, tad pieteikumā vakancei lūdzam kandidātam norādīt savu piekrišanu personas datu saglabāšanai. Sīkāka informācija par personas datu apstrādi Valmieras pilsētas pašvaldībā: http://www.valmiera.lv/images/userfiles/VPP_privatuma_politika.pdf. Profesija: PIRMSSKOLAS IZGLĪTĪBAS SKOLOTĀJS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Rūpniecības iela 16A, Valmiera Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz noteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Izglītība / Zinātne Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz noteiktu laiku Aktuāla līdz: 2020-06-06 Kontaktpersona: CV un pieteikuma vēstuli sūtīt uz e-pastu karliena@valmiera.edu.lv, tālr. 29449903.

Mūsu partneri