Valmieras Ziņas

Valmieras pilsētas pašvaldība saņēmusi “Zaļās izcilības balvu”

Valsts vides dienests “Zaļās izcilības balvas” ceturtdien, 6.decembrī, piešķīris kopskaitā 18 uzņēmumiem un pašvaldībām, aģentūrai LETA sacīja VVD sabiedrisko attiecību speciāliste Maruta Bukleviča.

Par vides aizsardzības normatīvo aktu prasību ievērošanu un pašiniciatīvu ietekmes uz vidi mazināšanā balvu saņēma SIA “PF Vecauce”, “Vinda”, “Daile Agro”, “Axon Cable”, “Brabantia Latvia”, “Jensen Metal”, “LEAX Rēzekne”, “Neste Latvija” naftas produktu terminālis Rīgā, Laivinieku ielā 5, “Lestene”, “Pils rajona namu pārvalde”, “Cesvaines piens” un “Madara Cosmetics”, kā arī zemnieku saimniecības “Lūsēni” Kārsavas novada Mežvidu pagastā un “Stārķi” Daugavpils novada Sventes pagastā.

Tāpat ar “Zaļās izcilības balvu” tika apbalvotas trīs pašvaldības – Valmieras pilsētas pašvaldība, Rucavas novada pašvaldība un Alūksnes novada pašvaldība. Savukārt “Zaļās izcilības” veicināšanas balva šogad tika pasniegta zemnieku saimniecībai “Stārķi” Viļakas novada Susāju pagastā.

Kā ziņots, šī gada balvas ieguvēju noteikšanai VVD pilnveidojis vērtēšanas kritērijus un novērtējis piesārņojošo darbību veicējus. Iekļaušanai “zaļajā sarakstā” vērtēti uzņēmumi, kam piešķirta A, B vai C kategorijas piesārņojošo darbību atļaujas, kā arī pašvaldības.

VVD “Zaļās izcilības balvas” pasniegšanu finansiāli atbalsta Latvijas Vides aizsardzības fonds.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

Mūsu partneri