Valmieras Ziņas

Valmieras pilsētai jauna mājaslapa

Lasīšanas laiks: 2 min

Pienākusi ilgi gaidītā diena – Valmierai ir jauna mājaslapa!

Esam rūpīgi strādājuši, lai jaunā mājaslapa atbilstu Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas (VARAM) izstrādātajām prasībām – nodrošināta ērta piekļuve un pieejamība personām ar invaliditāti un vecākiem cilvēkiem, kā arī citām sabiedrības grupām, kam nepieciešami pielāgojumi mājaslapas satura uztveršanai un izpratnei.

Kas ir mainījies jaunajā mājaslapā:

  • Mājaslapai mainīts uzsvars, vairāk stāstot par pakalpojumiem;
  • Mainīta struktūra, pārkārtotas sadaļas;
  • Ieviesta Valmieras pilsētas identitāte, krāsas izvēlētas tādas, lai nodrošinātu atbilstošu krāsu kontrastu;
  • Mājaslapa ir pielāgota kā datora, tā mobilo ierīču ekrāniem;
  • Mājaslapa ir viegli administrējama un ērti lietojama kā iedzīvotājiem, tā pašvaldības darbiniekiem, kuri ikdienā publicē un maina saturu www.valmiera.lv;
  • Mājaslapa ir veidota tā, lai jau drīzumā tā būtu pielāgojama jaunajam Valmieras novada konceptam;
  • lv ir izveidota kā ilgtspējīga un mainīgajiem apstākļiem pielāgoties spējīga mājaslapa! Jau no 1.jūlija mājaslapas domēns būs www.valmierasnovads.lv.

Svarīgi! Ja iepriekš biji pieteicies jaunumu saņemšanai savā e-pastā un vēlies tos saņemt arī turpmāk, aicinām pieteikties jaunumiem šeit. Ikvienu interesentu aicinām to darīt, lai ātrāk uzzinātu par Valmierā un novadā notiekošo, kā arī par pašvaldības pakalpojumu piedāvājumu un aktualitātēm.

Pēc iedzīvotāju aptaujām Valmieras mājaslapa ilgus gadus nemainīgi ir prioritārais un pirmais iedzīvotāju informācijas avots par Valmierā notiekošo. Centīsimies arī turpmāk to veidot kā aktuālas un uzticamas informācijas kanālu, tikai jau mūsdienīgā un pieejamā dizainā. Katrām pārmaiņām ir nepieciešams savs pielāgošanās laiks, dosim to arī jaunajai mājaslapai un ļausim tai iejusties mūsu ikdienā.

Mājaslapa joprojām ir izstrādes stadijā, tāpēc ne viss saturs šobrīd ir pieejams. Tas tiks publicēts pakāpeniski.

Aktuālais jautājums

Kā vērtē aizvadīto 2022. gadu?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

VSIA “Valmieras drāmas teātris” aicina darbā AUDIO IEKĀRTU OPERATORU Galvenie pienākumi: veikt izrāžu un mēģinājumu apskaņošanu gan stacionārā, gan izbraukumos uzstādīt un noņemt skaņu aparatūru Prasības: vidējā vispārējā vai profesionālā izglītība vēlama pieredze darbā ar skaņu iekārtām precizitāte un augsta atbildības sajūta spēja strādāt komandā prasme plānot spēja pielāgoties elastīgam darba laikam Mēs piedāvājam: pilnas slodzes darbu sociālās garantijas apmācību darba vietā dinamisku, interesantu darbu radošā vidē draudzīgu kolektīvu atalgojums no 1000.- līdz 1150.- eiro mēnesī (bruto) Pieteikumu un CV sūtīt līdz 13.februārim uz e-pastu: vdt@vdt.lv ar norādi “Audio iekārtu operatora vakancei”. Lūdzam ievērot, ka sazināsimies ar kandidātiem, kuri tiks izvirzīti otrajai atlases kārtai (darba intervijai). Jūsu pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu pretendentu atlasi. Personas datu apstrādes pārzinis ir VSIA “Valmieras drāmas teātris”. Pēc konkursa noslēgšanās, Jūsu personas dati tiks dzēsti vai iznīcināti. Profesija: AUDIO IEKĀRTU OPERATORS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Lāčplēša iela 4, Valmiera, Valmieras nov. Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Kultūra / Māksla Pieteikto vietu skaits: 2 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2023-02-13 Kontaktpersona: CV un motivāc. vēstuli sūtīt uz e-pastu vdt@vdt.lv vai nodādāt personīgi teātrī. Izglītības līmenis: Vispārējā vidējā izglītība

Mūsu partneri