Valmieras Ziņas

Valmieras pilsētai jauna mājaslapa

Lasīšanas laiks: 2 min

Pienākusi ilgi gaidītā diena – Valmierai ir jauna mājaslapa!

Esam rūpīgi strādājuši, lai jaunā mājaslapa atbilstu Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas (VARAM) izstrādātajām prasībām – nodrošināta ērta piekļuve un pieejamība personām ar invaliditāti un vecākiem cilvēkiem, kā arī citām sabiedrības grupām, kam nepieciešami pielāgojumi mājaslapas satura uztveršanai un izpratnei.

Kas ir mainījies jaunajā mājaslapā:

  • Mājaslapai mainīts uzsvars, vairāk stāstot par pakalpojumiem;
  • Mainīta struktūra, pārkārtotas sadaļas;
  • Ieviesta Valmieras pilsētas identitāte, krāsas izvēlētas tādas, lai nodrošinātu atbilstošu krāsu kontrastu;
  • Mājaslapa ir pielāgota kā datora, tā mobilo ierīču ekrāniem;
  • Mājaslapa ir viegli administrējama un ērti lietojama kā iedzīvotājiem, tā pašvaldības darbiniekiem, kuri ikdienā publicē un maina saturu www.valmiera.lv;
  • Mājaslapa ir veidota tā, lai jau drīzumā tā būtu pielāgojama jaunajam Valmieras novada konceptam;
  • lv ir izveidota kā ilgtspējīga un mainīgajiem apstākļiem pielāgoties spējīga mājaslapa! Jau no 1.jūlija mājaslapas domēns būs www.valmierasnovads.lv.

Svarīgi! Ja iepriekš biji pieteicies jaunumu saņemšanai savā e-pastā un vēlies tos saņemt arī turpmāk, aicinām pieteikties jaunumiem šeit. Ikvienu interesentu aicinām to darīt, lai ātrāk uzzinātu par Valmierā un novadā notiekošo, kā arī par pašvaldības pakalpojumu piedāvājumu un aktualitātēm.

Pēc iedzīvotāju aptaujām Valmieras mājaslapa ilgus gadus nemainīgi ir prioritārais un pirmais iedzīvotāju informācijas avots par Valmierā notiekošo. Centīsimies arī turpmāk to veidot kā aktuālas un uzticamas informācijas kanālu, tikai jau mūsdienīgā un pieejamā dizainā. Katrām pārmaiņām ir nepieciešams savs pielāgošanās laiks, dosim to arī jaunajai mājaslapai un ļausim tai iejusties mūsu ikdienā.

Mājaslapa joprojām ir izstrādes stadijā, tāpēc ne viss saturs šobrīd ir pieejams. Tas tiks publicēts pakāpeniski.

Aktuālais jautājums

Kā vērtējat jauno "Valmiera 2027" vides objektu pilsētas centrā?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

Pievienojies mūsu komandai! Valmieras novada pašvaldība (turpmāk – Pašvaldība) aicina darbā Valmieras novada Būvvaldes arhitektu/-i (uz nenoteiktu laiku) Ja Tev ir vēlme: - nodrošināt estētiskas un drošas vides veidošanas principu un būvniecības tiesiskuma ievērošanu Pašvaldības administratīvajā teritorijā; - pārraudzīt arhitektoniskās kvalitātes principa ievērošanu, ciktāl tas attiecas uz būves iekļaušanos ainavā un pilsētvidē; - izskatīt būvniecības ieceres, pārbaudīt lēmumos ietverto nosacījumu izpildi un iesniegto dokumentu saturu normatīvajos aktos noteiktajā apjomā; - organizēt būvniecības ieceru publisko apspriešanu; - strādāt ar “Būvniecības informācijas sistēmu” (BIS) un datu bāzēm; un ja Tev ir: - otrā līmeņa profesionālā vai akadēmiskā augstākā izglītība arhitekta specialitātē; - arhitekta patstāvīgās prakses sertifikāts tiks uzskatīts par priekšrocību; - vismaz divu gadu darba pieredze arhitekta darbā, kas saistīta ar būvprojektu izstrādi un būvniecības normatīvo aktu pielietošanu; - būvniecības procesu regulējošo normatīvo aktu pārzināšana; - pieredze nozares terminoloģijas, ar būvniecības nozari saistīto normatīvo aktu un standartu pielietošanā; - labas sadarbības veidošanas prasmes, spēja loģiski domāt un analizēt, strādāt intensīvi, patstāvīgi un uzņemties atbildību; - labas praktiskā pielietojuma prasmes darbam ar MS Office, BIS portālā vai BIS 2 profilā un biroja tehniku; - B kategorijas autovadītāja apliecība; mēs piedāvājam: - darba un ideju īstenošanas iespējas uz attīstību vērstā Pašvaldībā; - stabilu atalgojumu (atbilstoši 12.mēnešalgu grupai no 1535 EUR līdz 1645 EUR, atbilstoši darbinieka individuālajam novērtējumam); - darba devēja līdzfinansētu veselības apdrošināšanu un citus labumus atbilstoši darba rezultātiem un normatīvajos aktos noteiktajam; - profesionālās pilnveidošanās iespējas. CV, motivācijas vēstuli un augstākās izglītības dokumenta kopiju, lūdzam iesniegt elektroniski, nosūtot uz personals@valmierasnovads.lv vai personīgi Valmieras novada pašvaldības Dokumentu pārvaldības un klientu apkalpošanas centrā, adrese Lāčplēša ielā 2, Valmierā, Valmieras novadā ar norādi „ Arhitekta/-es amatam” līdz 2022.gada 27.maijam. Tālrunis papildu informācijai: 64207148, 64207124. Informējam, ka pieteikuma dokumentā norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu šī atlases konkursa norisi atbilstoši fizisko personu datu aizsardzības regulējuma prasībām. Profesija: ARHITEKTS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Rīgas iela 25C, Valmiera, Valmieras nov. Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Būvniecība / Nekustamais īpašums Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2022-05-27 Izglītības līmenis: 2.līmeņa profesionālā augstākā izglītība

Mūsu partneri