Valmieras Ziņas

Valmieras Pārgaujas Valsts ģimnāzija aicina topošos skolēnus!

Lasīšanas laiks: 3 min

Ir pavasaris, kad gribas palaist brīvībā gan sevi, gan domas, bet daudziem pavasaris ir laiks, kad jāpieņem nopietni lēmumi, kas ietekmēs turpmākos gadus un varbūt pat visu dzīvi. Šis ir laiks, kad par izvēli jādomā gan 6. un 9.klašu skolēniem, gan viņu vecākiem – kuru skolu izvēlēties, kura izglītības programma būs īstā, piemērotākā, nākotnē noderīgākā?

Katra skola ir ar kaut ko īpaša, unikāla un atšķirīga no citām. Valmieras Pārgaujas Valsts ģimnāzija piedāvā ne tikai labas akadēmiskās zināšanas, bet arī aktīvu skolas dzīvi pēc stundām. Šoreiz lai runā nevis skaitļi, bet pašu skolēnu pārdomas:

  • Ikviens esam unikāla zvaigzne Zvaigžņu ielā, un mums šeit ir visplašākās iespējas mirdzēt Visumā.
  • Šeit ir īpaša atmosfēra. Tā man liek justies kā ģimenē, iederēties. Man patīk, ka dzīves, sabiedrības zināšanas ir līdzsvarā ar skolas (grāmatu) zināšanām.
  • Te darbojas Skolēnu domīte, kas atplestām rokām gaida visus darboties gribošos, lai kopā sameistarotu kādu neaizmirstamu pasākumu.
  • Te strādā vislabākie, saprotošākie, radošākie skolotāji, kas neatmetīs tev ar roku un paskaidros kaut ceturto reizi.
  • Šī skola izaudzina raksturu un personību, palīdz atvērt dzīves tālākās durvis, jo šeit mēs mācāmies, runājam par dzīves mērķiem, spēlējam atjautības spēles, piedalāmies pasākumos, mācāmies komunicēt ar klases un skolasbiedriem. Un te ir brīnišķīgas balles, gudri skolotāji, garšīgs ēdiens, jauki cilvēki, radoša skolēnu dome, īpaša un aizraujoša skolas dzīve, modernas tehnoloģijas, draudzīgs kolektīvs.

Ja esi gatavs kļūt par pārgaujieti, iepazīsties ar skolas piedāvātajiem virzieniem vidusskolā:

  • DABASZINĀTŅU virziens – aicina tos, kuriem interesē medicīna, farmācija, uztura zinātne, lauksaimniecība, vide un cilvēks tajā,
  • INŽENIERZINĀTŅU virziens – piemērots topošajiem inženieriem, matemātiķiem, programmētājiem, visiem informācijas tehnoloģiju entuziastiem un tehniskajiem prātiem,
  • UZŅĒMĒJDARBĪBAS virziens – radīts tiem, kurus interesē uzņēmējdarbība, projektu vadība, reklāma, dizains un mode, grafikas un interjera dizains, kuriem patīk radīt lietas sev un apkārtējiem,
  • SOCIĀLO ZINĀTŅU virziens – tiem, kuri nākotnē vēlas būt juristi, žurnālisti, sabiedrisko attiecību speciālisti, politiķi, skolotāji, kuriem patīk rakstīt un kurus saista procesi mūsdienu sabiedrībā.

Reģistrēšanās iestājpārbaudījumiem:

Visa informācija par iestāšanos Valmieras Pārgaujas Valsts ģimnāzijā pieejama skolas mājas lapas www.vpvg.edu.lv sadaļā “Topošajiem skolēniem” vai pa tālruni 64207513.

"Valmieras ziņas" jautā

Vai jūs tumsā lietojat atstarotāju vai atstarojošu apģērbu?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

Pievienojies mūsu komandai! Valmieras novada pašvaldība (turpmāk – Pašvaldība) aicina darbā Pašvaldības administrācijas Dokumentu pārvaldības un klientu apkalpošanas centrā BIROJA ADMINISTRATORU Strenču apvienības pārvaldē (turpmāk – Apvienība) (uz nenoteiktu laiku). Ja Tev ir vēlme: • veikt dokumentu un arhīva pārvaldību Apvienībā, sniegt konsultācijas Apvienības darbiniekiem dokumentu pārvaldības jautājumos; • īstenot biroja administrēšanas funkcijas, nodrošinot Apvienības pārvaldes vadītāja darbu; • konsultēt apmeklētājus sniedzot vispārēju informāciju par Pašvaldības un Apvienības sniegtajiem pakalpojumiem, to saņemšanas kārtību, procedūru un nepieciešamajiem dokumentiem; un ja Tev ir: • augstākā izglītība; • vismaz trīs gadu darba pieredze dokumentu pārvaldības jomā tiks uzskatīta par priekšrocību; • valsts valodas prasme augstākajā līmenī; • labas datorprasmes, prasme strādāt ar MS Office programmām un biroja tehniku; • kompetences: labas komunikācijas prasmes, spēja strādāt gan individuāli, gan komandā, profesionāla attieksme pret darba pienākumiem; • sadarbspējīgs COVID-19 vakcinācijas vai pārslimošanas sertifikāts; Mēs piedāvājam: • darba un ideju īstenošanas iespējas uz attīstību vērstā Pašvaldībā; • stabilu atalgojumu (atbilstoši 9.mēnešalgu grupai no 890 EUR līdz 955 EUR un darbinieka individuālajam novērtējumam); • darba devēja līdzfinansētu veselības apdrošināšanu un citus labumus atbilstoši darba rezultātiem un normatīvajos aktos noteiktajam • profesionālās pilnveidošanās iespējas. Pieteikuma vēstuli, CV un augstākās izglītības dokumenta kopijas var iesniegt elektroniski, nosūtot uz personals@valmierasnovads.lv, vai personīgi Pašvaldības Dokumentu pārvaldības un klientu apkalpošanas centrā adrese: Lāčplēša ielā 2, Valmierā, Valmieras novadā ar norādi „Biroja administrators” līdz 2022.gada 27.janvārim. Tālrunis papildu informācijai: 64207148. Informējam, ka pieteikuma dokumentā norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu šī atlases konkursa norisi atbilstoši fizisko personu datu aizsardzības regulējuma prasībām. Profesija: BIROJA ADMINISTRATORS Darba vietas adrese: LATVIJA, Valkas iela 16, Strenči, Valmieras nov. Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Valsts pārvalde Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2022-01-27 Kontaktpersona: CV, motivācijas vēst. un izgl.dok.kopiju sūtīt uz personals@valmierasnovads.lv, t. 64207148. Izglītības līmenis: Augstākā izglītība (bakalaura grāds)

 izsludina konkursu uz vakanto DATORSPECIĀLISTA amatu (0,8 slodze) Prasības pretendentam: augstākā izglītība datorzinībās vai inženierzinātnēs, vai pēdējo kursu students; labas latviešu un angļu valodas zināšanas; augsta atbildības sajūta, precizitāte, labas komunikācijas un sadarbības spējas; prasme patstāvīgi organizēt savu darbu un operatīvi risināt problēmas, augstas darba spējas un radoša pieeja darbam, vēlme apgūt jaunas prasmes un papildināt savas zināšanas; analītiska domāšana, iniciatīva; sadarbspējīgs Covid-19 vakcinācijas vai pārslimošanas sertifikāts. Galvenie pienākumi: nodrošināt IT atbalstu; veikt datortehnikas un aprīkojuma uzturēšanu, tehnisko apkopi un remontu, kā arī programmatūras atjaunināšanu; veikt audio, foto un video tehnikas izsniegšanu, uzturēšanu un apkopi; E-mācību vides sistēmas lietotāju atbalsts (Moodle). Mēs piedāvājam: interesantu un atbildīgu darbu; sociālās garantijas; garantētu atalgojumu par padarīto darbu (768.00 EUR pirms nodokļu nomaksas); papildu atalgojumu projektos vai akadēmiskajā darbā (0,2 slodze) pēc iespējām un intereses. Interesentiem līdz 2022.gada 23.janvārim sūtīt motivācijas vēstuli un CV ViA juristei-personāla speciālistei (adrese: Valmiera, Cēsu iela 4, LV-4201, kabinets Nr.C204 vai e-pasts: agrita.somase@va.lv) ar norādi „Datorspeciālista vakancei”. Profesija: DATORSISTĒMU TEHNIĶIS Darba vietas adrese: LATVIJA, Cēsu iela 4, Valmiera, Valmieras nov. Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Nepilna slodze Darbības joma: Informācijas tehnoloģijas / Telekomunikācijas Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2022-01-23 Kontaktpersona: Sūtīt CV un motivācijas vēstuli ar amata norādi uz agrita.somase@va.lv, t. 26186555. Izglītības līmenis: Augstākā izglītība (bakalaura grāds)

Mūsu partneri