Valmieras Ziņas

Valmieras Pārgaujas Valsts ģimnāzija aicina topošos skolēnus!

Ir pavasaris, kad gribas palaist brīvībā gan sevi, gan domas, bet daudziem pavasaris ir laiks, kad jāpieņem nopietni lēmumi, kas ietekmēs turpmākos gadus un varbūt pat visu dzīvi. Šis ir laiks, kad par izvēli jādomā gan 6. un 9.klašu skolēniem, gan viņu vecākiem – kuru skolu izvēlēties, kura izglītības programma būs īstā, piemērotākā, nākotnē noderīgākā?

Katra skola ir ar kaut ko īpaša, unikāla un atšķirīga no citām. Valmieras Pārgaujas Valsts ģimnāzija piedāvā ne tikai labas akadēmiskās zināšanas, bet arī aktīvu skolas dzīvi pēc stundām. Šoreiz lai runā nevis skaitļi, bet pašu skolēnu pārdomas:

  • Ikviens esam unikāla zvaigzne Zvaigžņu ielā, un mums šeit ir visplašākās iespējas mirdzēt Visumā.
  • Šeit ir īpaša atmosfēra. Tā man liek justies kā ģimenē, iederēties. Man patīk, ka dzīves, sabiedrības zināšanas ir līdzsvarā ar skolas (grāmatu) zināšanām.
  • Te darbojas Skolēnu domīte, kas atplestām rokām gaida visus darboties gribošos, lai kopā sameistarotu kādu neaizmirstamu pasākumu.
  • Te strādā vislabākie, saprotošākie, radošākie skolotāji, kas neatmetīs tev ar roku un paskaidros kaut ceturto reizi.
  • Šī skola izaudzina raksturu un personību, palīdz atvērt dzīves tālākās durvis, jo šeit mēs mācāmies, runājam par dzīves mērķiem, spēlējam atjautības spēles, piedalāmies pasākumos, mācāmies komunicēt ar klases un skolasbiedriem. Un te ir brīnišķīgas balles, gudri skolotāji, garšīgs ēdiens, jauki cilvēki, radoša skolēnu dome, īpaša un aizraujoša skolas dzīve, modernas tehnoloģijas, draudzīgs kolektīvs.

Ja esi gatavs kļūt par pārgaujieti, iepazīsties ar skolas piedāvātajiem virzieniem vidusskolā:

  • DABASZINĀTŅU virziens – aicina tos, kuriem interesē medicīna, farmācija, uztura zinātne, lauksaimniecība, vide un cilvēks tajā,
  • INŽENIERZINĀTŅU virziens – piemērots topošajiem inženieriem, matemātiķiem, programmētājiem, visiem informācijas tehnoloģiju entuziastiem un tehniskajiem prātiem,
  • UZŅĒMĒJDARBĪBAS virziens – radīts tiem, kurus interesē uzņēmējdarbība, projektu vadība, reklāma, dizains un mode, grafikas un interjera dizains, kuriem patīk radīt lietas sev un apkārtējiem,
  • SOCIĀLO ZINĀTŅU virziens – tiem, kuri nākotnē vēlas būt juristi, žurnālisti, sabiedrisko attiecību speciālisti, politiķi, skolotāji, kuriem patīk rakstīt un kurus saista procesi mūsdienu sabiedrībā.

Reģistrēšanās iestājpārbaudījumiem:

Visa informācija par iestāšanos Valmieras Pārgaujas Valsts ģimnāzijā pieejama skolas mājas lapas www.vpvg.edu.lv sadaļā “Topošajiem skolēniem” vai pa tālruni 64207513.

"Valmieras ziņas" jautā

Vai jūs apmierina Valmieras novada pašvaldības vēlēšanu rezultāts?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

Mūsu partneri