Valmieras Ziņas

Valmieras novads 1.jūnijā kļūs ar saulespuķēm bagātāks

Lasīšanas laiks: 2 min

Valmieras novada pašvaldība aicināja iedzīvotājus maija sākumā sēt saulespuķes un audzēt stādiņus, lai Starptautiskajā bērnu aizsardzības dienā, tās stādītu īpaši šim mērķim veidotās dobēs novada publiskajās teritorijās. Iedzīvotāji, kuri mājās izaudzējuši saulespuķu stādiņus, aicināti 1.jūnijā plkst. 18.00. tos iestādīt dobēs, portālu “Valmieras Ziņas” informēja Valmieras novada pašvaldības Zīmolvedības un sabiedrisko attiecību nodaļas Digitālās komunikācijas un mārketinga speciāliste Laura Moča.

Saulespuķe ir viens no Ukrainas simboliem, tāpēc ar iedzīvotāju atbalstu plānots veidot saulespuķu dobes, kas būs Valmieras novada iedzīvotāju simbolisks veltījums bērniem, kuriem ir jādzīvo pasaulē, kur valda miers, dzīvesprieks un laime.

Saulespuķu dobes būs pieejamas:

Valmierā:

Jāņparks
Lucas skvērs
Stacijas ielas skvērs, Stacijas iela 2A

 

Burtnieku apvienībā:

Valmieras pagasts Pie ēkas Vanagu 4 (mazais rotācijas aplis)
Burtnieku pagasts Pie pārvaldes ēkas, Jāņa Vintēna iela 7
Vecates pagasts Kultūras nama priekšpusē, “Kultūras centrs”
Matīšu pagasts Pie bērnudārza, Skolas iela 11
Ēveles pagasts Pie bibliotēkas, “Pāvulēni”
Rencēnu pagasts Pie kultūras nama, Valmieras iela 12

 

Mazsalacas apvienībā:

Mazsalaca G.Ērenpreisa ielā 2
Mazsalaca Parka ielā 31, ( pļavā pie Mazsalacas burtiem) 
Sēļu pagasts “Sēļu muižā”
Ramatas pagasts “Ķīšos”

 

Kocēnu apvienībā:

Kocēni Alejas ielas un Jāņa Ķeņča ielas krustojumā pie dīķa
Dikļi Dziesmu svētku promenādē
Bērzaine Centra iela- visā bērzu alejas garumā
Zilaiskalns Zilākalna parkā

 

Naukšēnu apvienībā:

Naukšeni “Naukšēnu vidusskola”, pagalmā
Naukšēni Pie apvienības pārvaldes, “Pagasta nams”

 

Rūjienas apvienībā:

Rūjiena Pie Tālavas taurētāja pieminekļa
Jeru pagasts “Endzeles muižas” pagalmā
Lodes pagasts Pie pārvaldes ēkas
Ipiķu pagasts Pie pārvaldes ēkas
Vilpulkas pagasts Pie pārvaldes ēkas

 

Strenču apvienībā:

Strenčos Tirgus laukumā

 

Aktuālais jautājums

Kas, jūsuprāt, ir Valmieras sports nr.1?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

Pievienojies mūsu komandai! Valmieras novada pašvaldības (turpmāk – Pašvaldība) Brenguļu, Kauguru un Trikātas apvienības pārvalde (turpmāk – Pārvalde) aicina darbā  saimniecības strādnieku/-ci uz noteiktu laiku. Ja Tev ir vēlme: • veikt dažāda rakstura saimnieciskos darbus Pārvaldes Brenguļu pagasta teritorijā (infrastruktūras uzturēšanas, kopšanas, transportēšanas un citus ar amata pienākumiem saistītus darbus); • veikt pļaušanas un sniega attīrīšanas darbus; • veikt koku un krūmu zāģēšanu, zaru savākšanu gar pašvaldības autoceļiem un Pašvaldībai piederošajās teritorijās; • pēc nepieciešamības veikt remontdarbus Pašvaldībai piederošajos īpašumos; ja Tev ir: • pamata vai vidējās pakāpes profesionālā izglītība; • labas latviešu valodas zināšanas; • B kategorijas autovadītāja apliecība; • iemaņas darbā ar traktortehniku, dārza tehniku, dažādiem mehānismiem un iekārtām; • augsta atbildības sajūta pret uzdotajiem pienākumiem un precizitāte to izpildē; mēs piedāvājam: • pamatalgu pārbaudes laikā 763 EUR pirms nodokļu nomaksas, pēc pārbaudes laika 803 EUR pirms nodokļu nomaksas; • iespēju saņemt atvaļinājuma pabalstu darba un dzīves līdzsvaram par labu darba sniegumu; • darba devēja līdzfinansētu veselības apdrošināšanu un citas sociālās garantijas atbilstoši darba rezultātiem un normatīvajos aktos noteiktajam; • profesionālās pilnveidošanās iespējas zinošu un atsaucīgu kolēģu komandā. Motivācijas vēstuli, CV, izglītības dokumenta kopiju lūdzam iesniegt elektroniski, nosūtot uz e-pastu: bktapvieniba@valmierasnovads.lv, vai personīgi Brenguļu, Kauguru un Trikātas apvienības pārvaldē, adrese: “Kaimiņi”, Brenguļi, Brenguļu pagasts, Valmieras novads, ar norādi „Pieteikums Brenguļu, Kauguru un Trikātas apvienības pārvaldes saimniecības strādnieka/-ces amatam”, līdz 2024.gada 2.augustam. Papildu informācija, zvanot pa tālruni: 20364827 vai 25748882. Informējam, ka pieteikuma dokumentā norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu šī atlases konkursa norisi atbilstoši fizisko personu datu aizsardzības regulējuma prasībām. Profesija: SAIMNIECĪBAS STRĀDNIEKS Darba vietas adrese: LATVIJA, Kaimiņi, Brenguļi, Brenguļu pag., Valmieras nov. Darba veids: Darbinieka amats uz noteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Būvniecība / Nekustamais īpašums Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz noteiktu laiku Aktuāla līdz: 2024-08-02 Kontaktpersona: bktapvieniba@valmierasnovads.lv 25748882 Izglītības līmenis: Profesionālā vidējā izglītība

Mūsu partneri