Valmieras Ziņas

Valmieras novada jaunieši aicināti piedalīties neformālā diskusijā ar politiķiem

Lasīšanas laiks: < 1 min

Piektdien, 13. maijā, no plkst. 14.00 līdz plkst. 19.00 Burtnieku jauniešu centrā notiks neformālā diskusija “Kafija ar politiķiem – jaunieši novadā no pilsētas līdz laukiem?”, kurā piedalīsies Valmieras novada jaunieši un Valmieras novada pašvaldības domes deputāti – domes priekšsēdētājs Jānis Baiks, deputāti Guna Ķibere, Jānis Skrastiņš un Harijs Rokpelnis, portālu “Valmieras Ziņas” informēja Valmieras novada pašvaldības Zīmolvedības un sabiedrisko attiecību nodaļas komunikācijas un sabiedrisko attiecību speciāliste Elīna Upīte.

“Kafija ar politiķiem” ir īpaši organizēta pēcpusdiena, kurā neformālā vidē ir iespēja satikties jauniešiem un lēmumu pieņēmējiem, lai pārrunātu aktuālas tēmas, uzklausītu viens otra viedokli un kopā radītu jaunas idejas vai meklētu risinājumus, lai kopīgi veidotu Valmieras novadu, ievērojot jauniešu vajadzības visās apdzīvotās vietās. Tā ir platforma neformālām sarunām brīvā gaisotnē, kurā visi runā kā līdzīgs ar līdzīgu.

Būtisks aspekts jauniešu un lēmumu pieņēmēju kopīgai sarunai ir Valmieras novada jaunatnes jomas attīstības dokumentu izstrāde, kuru sagatavošanā ir svarīgi iesaistīt arī pašus jauniešus, lai izzinātu viņu intereses, vajadzības un kopīgi uzlabotu Valmieras novada pilsētu, pagastu un lauku teritoriju jauniešu dzīves kvalitāti.

Aicinām jauniešus līdz 9. maijam reģistrēties dalībai pasākumā, aizpildot pieteikumu šeit.

Pasākumu organizē Valmieras novada Izglītības pārvalde sadarbībā ar Trikātas jauniešu centru, Burtnieku jauniešu centru, Rūjienas jauniešu centru un Valmieras Jaunatnes centru “Vinda”.

Aktuālais jautājums

Kā vērtējat ielu un ceļu uzturēšanas kvalitāti Valmieras pilsētā?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

(Reģ.nr. LV90001342592) izsludina konkursu uz vakanto programmētāja amatu uz nenoteiktu laiku (nepilns darba laiks – 20 stundas nedēļā) Prasības pretendentam: augstākā izglītība datorzinībās vai inženierzinātnēs (vai pēdējā kursa students), zināšanas HTML, PHP, CSS, JavaScript, MySQL, par priekšrocību tiks uzskatīta iepriekšēja pieredze tīmekļa sistēmu izstrādē, kā arī pieredze CMS, labas latviešu un angļu valodas zināšanas, augsta atbildības sajūta, precizitāte, labas komunikācijas prasmes, prasme patstāvīgi organizēt savu darbu un operatīvi risināt problēmas, augstas darba spējas un radoša pieeja darbam, analītiska domāšana, iniciatīva. Galvenie pienākumi: esošo tīmekļa sistēmu uzturēšana un optimizēšana, jaunu tīmekļa sistēmu izstrāde un ieviešana. Mēs piedāvājam: interesantu un atbildīgu darbu, sociālās garantijas, izaugsmes iespējas un iespēju iesaistīties projektos, garantētu un regulāru atalgojumu 890,00 EUR pirms nodokļu nomaksas mēnesī Pretendentiem motivācijas vēstuli, dokumentu kopijas, kas apliecina izglītību (vai izziņu par studijām) un CV sūtīt pa e-pasta adresi agrita.somase@va.lv vai iesniegt personīgi Valmierā, Cēsu ielā 4, kabinetā Nr.C204 ar norādi „Konkursam uz programmētāja amatu” līdz 2022.gada 26.jūlijam. Par tehniskajiem jautājumiem un darba pienākumiem zvanīt: 29340322 (Jānis Kleinbergs, IT grupas vadītājs) Profesija: PROGRAMMĒTĀJS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Cēsu iela 4, Valmiera, Valmieras nov. Darba laika veids: Nepilnais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Nepilna slodze Darbības joma: Izglītība / Zinātne Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2022-07-26 Kontaktpersona: Motivācijas vēstuli, izglītības dok. kopijas ( izziņu par studijām) un CV sūtīt pa e-pastu Izglītības līmenis: 2.līmeņa profesionālā augstākā izglītība

Mūsu partneri