Valmieras Ziņas

Valmieras novada fonds parakstījis līgumus par 11 projektu realizāciju

Šodien, 29.aprīlī, Valmieras novada fonds (VNF) ziedotāju klātbūtnē parakstījis līgumus par 11 projektu realizēšanu programmā “Sev, tev, novadam”, par kopējo summu – 4700 eiro (3303 latiem), portālu “Valmieras Ziņas” informēja VNF sabiedrisko attiecību speciāliste Inese Boša.

Pēc viņas teiktā, projektu vidū ir ieceres uzlabot sporta un atpūtas iespējas, stiprināt ģimeņu saites un rūpēties par jauniešu prasmju pilnveidi.

Jau ziņots, ka Mazsalacā paredzēts sakārtot taciņu gar Salacas upi. To mazsalacieši ar nostiprinās ar grants segumu. Savukārt Ķoņu kalnā tiks uzstādītas kāpnes uz iedzīvotāju izbūvēto estrādi, bet rencēnieši izveidos atpūtas laukumu ar pašu gatavotiem soliem un ugunskura vietu.

Rūjienieši rūpēsies par sporta popularizēšanu, labiekārtojot volejbola laukumu un uzstādot atkritumu urnas daudzdzīvokļu namu kvartālā, bet Naukšēnos hokeja laukuma bortiem tiks uzstādīts aizsargtīkls. Pilnveidojot brīvā laika iespējas, Mūrmužas jaunieši remontēs dienas centra telpas, bet Kauguru skolā iekārtos pasaku istabu, kur bērniem pēc stundām uzkavēties, gaidot autobusu mājup. Telpu kosmētisko remontu veiks arī jauno vecāku apvienības – Mazsalacas mazuļu skoliņas vadītāji un vecāki.

Dikļos notiks izglītojošs cikls ģimenēm par ģimenes vērtībām, bet Kocēnos atbalstu saņēmusi iecere par vairāku dienu pārgājienu jauniešiem, kura laikā paredzēts izzināt vēsturi, apgūt alpīnisma un aktīvā tūrisma iemaņas. Savukārt Naukšēnu Cilvēkmuzejā ļaudis turpmāk tiks cienāti ar turpat audzēto ārstniecības augu tēju un uzzinās dabas velšu labvēlīgo ietekmi uz veselību.

Jau ziņojām, ka sākotnēji programmas “Sev, tev, novadam” projektu konkursā tika iesniegtas 18 ieceres, kam kasē bija paredzēti 6500 eiro (4568 lati). Apstiprinātajiem projektiem tiks izlietoti 4670 eiro (3282 lati), bet atlikums un turpmākie ziedojumi būs pieejami nākamajos konkursos.

Iepriekšējos astoņos gados dažādos konkursos VNF ir atbalstījis vairāk nekā 100 iedzīvotāju projektus par 80 000 eiro (56 224 latiem) Valmierā un sešos apkārtējos novados – Beverīnā, Burtniekos, Kocēnos, Mazsalacā, Naukšēnos un Rūjienā.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

"Valmieras ziņas" jautā

Vai Valmierā vajag uzstādīt fotoradarus?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

SIA “BEST WOOD Europa” aicina darbā apkures/ katlu KURINĀTĀJU. Darba apraksts: Apkures iekārtu apkalpošana, kurināšana. Sekot apkures iekārtu kontroles aparatūras rādītājiem saskaņā ar katlu ekspluatācijas noteikumiem un instrukcijām. Sekot apkures iekārtu armatūru, cirkulācijas sūkņu, dūmsūkņa, skursteņa un dūmvadu tehniskajam stāvoklim un to drošai ekspluatācijai. Veikt apkures iekārtu uzturēšanu pastāvīgā darba kārtībā. Fiksēt uzskaites datus reģistrācijas žurnālos. Prasības kandidātiem: Augsta atbildības sajūta. Apkures krāšņu/ katlu kurinātāja sertifikāts/operatora apliecība. Pieredze profesijā. Uzņēmums piedāvā: Stabilu darba vietu. Konkurētspējīgu atalgojumu. Daļēji apmaksātas pusdienas. Apmaksātus ceļa izdevumus no Valmieras. Ražotnes atrašanās vieta: “Zālītes”, Brenguļu pagasts, Beverīnas novads, LV-4245. Darba amata apraksts: pilna slodze, pastāvīgs darbinieks. Darba laika veids: maiņu darbs. Alga: EUR 4,25 bruto stundā (papildus piemaksas par apzinīgi veiktu darbu). Pieteikšanās: sūtīt CV norādi “Kurinātājs_Brenguļi” uz e-pastu bwe@bwe.lv līdz 2019.gada 27.decembrim. Tālrunis papildu informācijai: 24966076. Sazināsimies ar kandidātiem, kuri būs tikuši 2.atlases kārtā. Profesija: APKURES /KRĀŠŅU KURINĀTĀJS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Valmiera, Zālītes, Brenguļu pag., Beverīnas nov. Darba laika veids: Maiņu darbs Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Pakalpojumi Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2019-12-27 Kontaktpersona: CV ar profesijas norādi sūtīt uz e-pasta adresi bwe@bwe.lv, t. 24966076.

Mūsu partneri