Valmieras Ziņas

Valmieras novada fonds parakstījis līgumus par 11 projektu realizāciju

Šodien, 29.aprīlī, Valmieras novada fonds (VNF) ziedotāju klātbūtnē parakstījis līgumus par 11 projektu realizēšanu programmā “Sev, tev, novadam”, par kopējo summu – 4700 eiro (3303 latiem), portālu “Valmieras Ziņas” informēja VNF sabiedrisko attiecību speciāliste Inese Boša.

Pēc viņas teiktā, projektu vidū ir ieceres uzlabot sporta un atpūtas iespējas, stiprināt ģimeņu saites un rūpēties par jauniešu prasmju pilnveidi.

Jau ziņots, ka Mazsalacā paredzēts sakārtot taciņu gar Salacas upi. To mazsalacieši ar nostiprinās ar grants segumu. Savukārt Ķoņu kalnā tiks uzstādītas kāpnes uz iedzīvotāju izbūvēto estrādi, bet rencēnieši izveidos atpūtas laukumu ar pašu gatavotiem soliem un ugunskura vietu.

Rūjienieši rūpēsies par sporta popularizēšanu, labiekārtojot volejbola laukumu un uzstādot atkritumu urnas daudzdzīvokļu namu kvartālā, bet Naukšēnos hokeja laukuma bortiem tiks uzstādīts aizsargtīkls. Pilnveidojot brīvā laika iespējas, Mūrmužas jaunieši remontēs dienas centra telpas, bet Kauguru skolā iekārtos pasaku istabu, kur bērniem pēc stundām uzkavēties, gaidot autobusu mājup. Telpu kosmētisko remontu veiks arī jauno vecāku apvienības – Mazsalacas mazuļu skoliņas vadītāji un vecāki.

Dikļos notiks izglītojošs cikls ģimenēm par ģimenes vērtībām, bet Kocēnos atbalstu saņēmusi iecere par vairāku dienu pārgājienu jauniešiem, kura laikā paredzēts izzināt vēsturi, apgūt alpīnisma un aktīvā tūrisma iemaņas. Savukārt Naukšēnu Cilvēkmuzejā ļaudis turpmāk tiks cienāti ar turpat audzēto ārstniecības augu tēju un uzzinās dabas velšu labvēlīgo ietekmi uz veselību.

Jau ziņojām, ka sākotnēji programmas “Sev, tev, novadam” projektu konkursā tika iesniegtas 18 ieceres, kam kasē bija paredzēti 6500 eiro (4568 lati). Apstiprinātajiem projektiem tiks izlietoti 4670 eiro (3282 lati), bet atlikums un turpmākie ziedojumi būs pieejami nākamajos konkursos.

Iepriekšējos astoņos gados dažādos konkursos VNF ir atbalstījis vairāk nekā 100 iedzīvotāju projektus par 80 000 eiro (56 224 latiem) Valmierā un sešos apkārtējos novados – Beverīnā, Burtniekos, Kocēnos, Mazsalacā, Naukšēnos un Rūjienā.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

"Valmieras ziņas" jautā

Vai jūs apmierina Valmieras novada pašvaldības vēlēšanu rezultāts?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

Pievienojies! Valmieras pilsētas 3.pirmsskolas izglītības iestāde “Sprīdītis aicina darbā pirmsskolas izglītības skolotāju (darba vietas adrese: Rūpniecības iela 29, Valmiera) uz noteiktu laiku pilnai darba likmei (40 stundas nedēļā jeb 1,0 likme). Ja Tev ir vēlme: nodrošināt kvalitatīvu, bērnu vecumam un individuālajām spējām atbilstošu izglītības procesu, īstenojot pirmsskolas izglītības vadlīnijas; plānot savu darbību un sagatavot darbam nepieciešamo dokumentāciju, tostarp e-vidē; sadarboties ar bērnu vecākiem, grupas un iestādes personālu, lai veicinātu katra bērna izaugsmi; iesaistīties iestādes attīstības plānošanā un īstenošanā atbilstoši kompetencei; un ja Tev ir: izglītība un pedagogu profesionālās kompetences pilnveide atbilstoši normatīvo aktu prasībām( Ministru kabineta noteikumiem Nr. 569 “Noteikumi par pedagogiem nepieciešamo izglītību un profesionālo kvalifikāciju un pedagogu profesionālās kompetences pilnveides kārtību”); valsts valodas prasmes augstākajā līmenī; pozitīva, radoša un atbildīga attieksme pret darbu; prasme strādāt komandā; psiholoģiskā noturība un augsta saskarsmes kultūra; prasmes darbā ar informācijas un komunikācijas tehnoloģijām; mēs piedāvājam: atalgojumu 790.00 euro pirms nodokļu nomaksas; darba devēja līdzfinansētu veselības apdrošināšanu un citas sociālās garantijas; drošu, estētisku un darba pienākumu veikšanai atbilstošu darba vidi. Profesionālās darbības aprakstu (CV) un pieteikuma vēstuli gaidīsim līdz 2021.gada 16.jūlijam personīgi (adrese: Rūpniecības iela 29, Valmiera) vai e-pastā spriditis@valmiera.edu.lv. Tālrunis papildu informācijai 64231434 Iesniegtos personas datus Valmieras pilsētas 3.pirmsskolas izglītības iestāde “Sprīdītis” (turpmāk – Iestāde) izmantos, lai konkursa kārtībā noteiktu vakancei atbilstošāko kandidātu. Ja kandidāts vēlas, lai viņa personas dati tiktu saglabāti Iestādes iekšējā datu bāzē ar mērķi tos apstrādāti citos Valmieras pilsētas pašvaldības personāla atlases konkursos, tad pieteikumā vakancei lūdzam kandidātam norādīt savu piekrišanu personas datu saglabāšanai. Sīkāka informācija par personas datu apstrādi Valmieras pilsētas pašvaldībā: http://www.valmiera.lv/images/userfiles/VPP_privatuma_politika.pdf. Profesija: PIRMSSKOLAS IZGLĪTĪBAS SKOLOTĀJS Darba vietas adrese: LATVIJA, Rūpniecības iela 29, Valmiera Darba veids: Darbinieka amats uz noteiktu laiku Darbības joma: Izglītība / Zinātne Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz noteiktu laiku Aktuāla līdz: 2021-07-16

Mūsu partneri