Valmieras Ziņas

Valmieras novada fonda jaunā vadītāja – Patricija Siliņa

“Pastāvēs, kas pārvērtīsies!” Ar šiem Raiņa vārdiem varam uzskatīt, ka esam atšķīruši jaunu lappusi Valmieras novada fonda dzīvē. Pēc fondā pavadītiem 15 gadiem tā pirmais vadītājs Ansis Bērziņš pienākumus nodod Patricijai Siliņai. VNF padome nupat janvārī viņu apstiprināja fonda valdes priekšsēdētājas amatā. Tāpat kā reiz sabilnieks Ansis, arī Patricija ir ienācēja Valmierā.

Ejot līdzi laikam, fonds turpinās iesāktos projektus un aktivitātes. “Nenoliedzami, fondam jābūvē arī jauni tilti ar ziedotājiem un novadu iniciatīvu īstenotājiem, balstoties uz iesāktajām tradīcijām,” norāda Patricija Siliņa. “Turpināsim jau aizsāktos fonda ziedojumu piesaistes pasākumus un aktivitātes – jau šomēnes notiks kolektīvās ziedošanas pasākums “Ziedotāju aplis”, kur meklēsim atbalstu sporta, kultūras un sociālās jomas projektiem. Vasarā plānots Labdarības Bumbu rallijs Valmieras pilsētas svētkos, bet rudenī – ikgadējais projektu konkurss “Sev, tev, novadam”. Arī fonda jaunieši jeb Jauniešu ideju laboratorija šomēnes izsludina savu ideju konkursu Valmieras un tās apkaimes jauniešiem, kur jaunieši varēs iegūt līdz pat 1500 eiro savām idejām. Viss turpinās!” uzsver jaunā fonda vadītāja, rīdziniece, kura pirms pusotra gada kopā ar ģimeni pārcēlās uz dzīvi Burtnieku novadā. Fonda birojā joprojām ar entuziasmu un atbildību darbojas projektu vadītāja Gundega Siliņa, grāmatvede Gunita Vītola un fonda jauniešu koordinators Ričards Edijs Štibe.

Patricija vairāku gadu garumā ir vadījusi starptautisku brīvprātīgo jauniešu apmaiņas programmu “AFS Latvija”, pārraugot gan ikdienas biroja darbu, gan vairākus desmitus brīvprātīgo, kā arī sadarbojoties ar biedrības partneriem “AFS International” tīklā visā pasaulē. Pabeigtas maģistratūras studijas Konkordijas Universitātē (ASV), apgūstot starptautisko uzņēmējdarbības vadību, finanses un mārketingu. Latvijā studēta arī pedagoģija, vadīta Latvijas Valdorfizglītības draugu biedrība.

Savukārt pēdējie gadi vairāk bijuši saistīti ar dažādiem projektiem Latvijā – finansējuma piesaiste Camphill ciemata “Rožkalni” darbībai un citi projekti, tostarp VNF Ziedotāju kluba atbalsts terapijas namiņa būvniecībai. “Jā, projektu konkurss “Sev, tev, novadam” mani atveda uz fondu burtiskā nozīmē,” atzīst Patricija.

“Es varu izdarīt to, ko tu nespēj. Tu vari izdarīt to, kas nav pa spēkam man. Kopā mēs varam paveikt lielas lietas.” Ar šo Mātes Terēzes atziņu Patricija iesāk savu darbu fondā un cer, ka Anša un citu līdzšinējo fonda kolēģu un padomes darbs kalpos par stipru pamatu nākamajiem labajiem darbiem Valmieras novadā.

Valmieras novada fonds jau gandrīz 15 gadus atbalsta vietējo iedzīvotāju iniciatīvas dzīves uzlabošanai Valmieras apkaimē, bet ziedotājiem piedāvā mērķtiecīgas filantropijas atbalstu. Ar pašu spēkiem, līdzcilvēku iesaisti un VNF ziedotāju atbalstu labiekārtotas atpūtas vietas, rīkoti izglītojoši, izklaidējoši un sportiski pasākumi, celti bērnu rotaļu laukumi un saglabātas vēstures liecības, iekārtotas iedzīvotāju tikšanās vietas un paveiktas daudzas citas lietas. Fonda ikdienas darbu jau vairākus gadus finansiāli atbalsta Borisa un Ināras Teterevu fonds un Valmieras pilsētas pašvaldība.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

Viens no vadošajiem ceļu būves uzņēmumiem Latvijā SIA “Binders”, īstenojot jaunus būvniecības projektus, aicina savai komandai pievienoties Eskavatora vadītāju. Darba pienākumi: Veikt darbus, kas saistīti ar ceļu un laukumu izbūvi; Veikt mehānisma tehniskās apkopes, atbilstoši izgatavotāja rūpnīcas dotajām instrukcijām; Veikt remontus, kas saistīti ar mehānisma sagatavošanu tehniskām apskatēm. Prasības: Vēlama pieredze ceļu būvē; Augsta atbildības sajūta; Atbilstošas kategorijas transportlīdzekļa vadītāja apliecība (C kategorija). Mēs piedāvājam: Veicamajam darbam atbilstošu, konkurētspējīgu atalgojumu (no 1100.00 līdz 1500.00 mēnesī, pirms nodokļu nomaksas); Visas sociālās garantijas; Visu nepieciešamo inventāru darbam; Iespēju apmesties uzņēmuma kopmītnēs. Gaidīsim Tavu pieteikumu uz e-pastu personals@binders.lv . Kontaktinformācija: e-pasts personals@binders.lv . Par konkursa rezultātiem informēsim tikai uz darba interviju uzaicinātos pretendentus/-es. Iesniedzot/nosūtot savu pieteikumu, kandidāts apliecina, ka piekrīt savu personas datu apstrādei Personāla atlases procesa nodrošināšanai. Ceļu būves firma SIA “BINDERS” nodrošinās Jūsu personas datu konfidencialitāti. Profesija: EKSKAVATORA VADĪTĀJS Darba vietas adrese: LATVIJA, Valmiera, Latvija Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Būvniecība / Nekustamais īpašums Pieteikto vietu skaits: 1 Aktuāla līdz: 2020-06-30 Kontaktpersona: personals@binders.lv; 26156775

Mūsu partneri