Valmieras Ziņas

Valmieras novada amatnieku darinājumi ceļo uz tirdziņiem Vācijā

Lasīšanas laiks: 3 min

Gandrīz katrā Vācijas pilsētā novembra beigās parādās mājīga svētku saliņa, kas piesaista garāmgājējus ar svaigi ceptu maizīšu un karstvīna aromātu, un kurai apmeklētājus pievilina Ziemassvētku rotājumu mirdzums. Šeit var ne tikai nobaudīt tradicionālos cienastus, bet arī iegādāties dāvanas tuviniekiem, portālu “Valmieras Ziņas” informēja Valmieras novada pašvaldības Zīmolvedības un sabiedrisko attiecību nodaļas komunikācijas un sabiedrisko attiecību speciāliste Ginta Gailīte.

Valmieras novadu ar Giterslo apriņķi Vācijā saista jau vairāk nekā 30 gadus ilgs sadarbības līgums, kas uzņēmējdarbības veicināšanas jomā paredz iespēju Valmieras novada adītājām un mājražotājiem piedalīties Ziemassvētku tirdziņos Giterslo apriņķī.

Valmieras novada amatnieku un mājražotāju produkcija jau ir labi zināma vācu draugiem Giterslo apriņķa pilsētās Hallē, Šteinhāgenā un Hārzevinkelā, kur ik gadu Pirmās Adventes nedēļas nogalē notiek Ziemassvētku tirdziņš, un jau kopš 2015. gada arī sadarbības pilsētu Valmieras, Rūjienas un Mazsalacas stendi ir šo tirdziņu neatņemama sastāvdaļa. Tas ir ne tikai atbalsts mūsu amatniekiem un mājražotājiem, bet arī iespēja Giterslo apriņķa iedzīvotājiem stāstīt par Latviju, par mūsu kopīgo sadarbību, iepazīties klātienē un stiprināt sadarbību un draudzību.

29. novembra rīta agrumā uz Vāciju devās pirmā Ziemassvētku preču ekipāža ar Valmieras, Rūjienas un Mazsalacas rokdarbnieču darinājumiem. Uz tirdziņiem Vācijā tika nosūtīti 52 vietējo mājražotāju un amatnieku rokdarbi. Visiecienītākie Vācijas tirdziņos esot mūsu adījumi – cimdi un zeķes, kuri kvalitātes ziņā droši varot konkurēt ar Vācijas adījumiem. Rūjienas, Mazsalacas un Valmieras pārstāvji Pirmās Adventes tirdziņos savās sadraudzības pilsētās piedalīsies no 29.novembra – 5.decembrim.

Savukārt Naukšēnu apvienības pārstāvji uz Otrās Adventes tirdziņu dosies no 6.decembra līdz 12.decembrim. Sadarbība ar Borgholchauzenu notiek jau vairāku gadu garumā. Borgholchauzena ir maza pilsētiņa Giterslo reģionā, tomēr tirdziņš arī šeit ir ļoti populārs un apmeklētāji turp sabrauc no tuvas un tālākas apkaimes, tāpēc pircēju allaž bijis ļoti daudz. Nu jau arī latviešu preču stends kļuvis atpazīstams un populārs. Kā iemīļotu satikšanās vietu to iecienījuši arī šeit dzīvojošie latvieši.

Ziemassvētku tirdziņa apmeklējums dod iespēju iepazīties ar Vācijas kultūru un tradīcijām, kā arī gūt milzum daudz iespaidu no pasakainās atmosfēras, kas valda Vācijas pilsētās laika periodā no novembra beigām līdz Ziemassvētku vakaram.

Iepirkt vai noskatīt dāvanas tirdziņos pat nav galvenais, – visam pāri ir pasakainā svētku atmosfēra — mirdzošas lampiņas, Ziemassvētku mūzika, piparkūku un karstvīna smarža… Šeit pazūd steiga un tā vien gribas apstāties un pačalot ar satiktajiem paziņām un draugiem. Zinātāji stāsta, ka Adventes laikā, kad darbojas Ziemassvētku tirdziņi, cilvēki norunājot satikšanos nevis iemīļotajā krodziņā vai kafejnīcā, bet tieši tirdziņā, kur varot laiski papļāpāt un notiesāt sautētus kāpostus ar tradicionālajām vācu desiņām.

Tiešās pārdošanas konsultants/-e sadarbībā ar “TET” Mēs BSS, oficiālais Tet sadarbības partneris, aicinām komandā enerģiskus un ambiciozus cilvēkus, kuri vēlas kopā attīstīties, augt un sasniegt savus un uzņēmuma mērķus. Šī ir Tava iespēja sākt karjeru uzņēmumā, kas ir viens no zināmākajiem zīmoliem Latvijā! Tavs darbs būs: 🏠 Klientu apmeklēšana viņu dzīvesvietās pēc iepriekš sagatavota darba uzdevuma– gan jauni, gan esoši Tet klienti 💬 Tet produktu un pakalpojumu prezentēšana un konsultēšana klātienē (internets, TV, elektrība, viedie risinājumi) 🔍 Individuāli piemērotāko risinājumu atrašana katram klientam 🎯 Mērķu sasniegšana un kopīga komandas motivācija Ko mēs meklējam: Mēs meklējam pārdošanas talantus! Pieredze pārdošanā būs Tavs trumpis! Tu labprāt komunicē, nebaidies pieklauvēt un uzsākt sarunu Tev iekāpjot liftā ir vēlme sasveicināties ar līdzbraucējiem, nevis nodurt skatienu grīdā Esi pozitīvs, enerģisks un gatavs mācīties Vēlies strādāt dinamiskā vidē un redzēt savu darba rezultātu augam Ko mēs piedāvājam: 🎓 Pilnībā apmaksātas apmācības un profesionāļu atbalstu ik uz soļa  🏆 Darbu ar atpazīstamu un uzticamu zīmolu — Tet  💬 Iespēju attīstīt pārliecību, komunikācijas un pārdošanas prasmes, kas noderēs visur 🤝 Draudzīgu un enerģisku kolektīvu 📈 Ātras izaugsmes iespējas — gan profesionālās, gan finansiālās 👥 Iespēju būt līderim un veidot savu komandu 🗺 Darba iespējas visā Latvijā – strādā savā pilsētā vai tās tuvumā 🚗 Iespēju strādāt kustībā, ārpus biroja, bez rutīnas un garlaicības 💸Stabilus, taču neierobežotus ienākumus: fiksēta mēnešalga 780(bruto) + bonusi no pārdotā. Šī ir Tava iespēja sākt karjeru uzņēmumā, kas ir viens no zināmākajiem zīmoliem Latvijā! Sūti savu pieteikumu ar norādi "Valmiera" uz: cv@balticsalessolutions.lv  Profesija: KONSULTANTS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Valmiera, Valmieras nov. Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz noteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Informācijas tehnoloģijas / Telekomunikācijas Pieteikto vietu skaits: 2 Līgums: Darbinieka amats uz noteiktu laiku Aktuāla līdz: 2026-02-28 Kontaktpersona: Sūti savu CV uz cv@balticsalessolutions.lv Izglītības līmenis: Vispārējā vidējā izglītība

Mūsu partneri