Valmieras Ziņas

Valmieras Kultūras centrs uzsāk jauno sezonu

Augusta beigās uz pirmo jaunās sezonas tikšanos pulcējās Valmieras Kultūras centra mākslinieciskās pašdarbības kolektīvu vadītāji un Kultūras centra vadība. Tikšanās laikā tika runāts par paveikto un jaunajā sezonā plānoto.

Valmieras Kultūras centra direktors Toms Upners: “Šī sezona mums ir nozīmīga – tā aizritēs Kultūras centra 55. jubilejas zīmē. Septembrī visi mākslinieciskās pašdarbības kolektīvi uzsāk klātienes mēģinājumus, sākas arī rudens koncertsezona. Lai arī šoruden tiekamies jaunos un citādos apstākļos nekā ierasts, esam optimisma pilni un gatavi klātienē satikt gan pašdarbniekus, gan pasākumu apmeklētājus. Mūsu prioritāte būs drošs un pārdomāts mēģinājumu process un koncertdarbība, ievērojot sanitārā protokola prasības un pulcēšanās ierobežojumus. No iestādes puses esam sagatavojuši visus nepieciešamos apstākļus veiksmīgai mēģinājumu un koncertdarbības norisei, taču vienlaikus aicinām apmeklētājus būt sociāli atbildīgiem. Finiša taisnē ir darbs pie Valmieras Kultūras centra pārbūves būvprojekta izstrādes, un tiek meklētas iespējas piesaistīt finansējumu projekta īstenošanai. Pagaidām grūti prognozēt, kad reāli varētu uzsākties ēkas pārbūves darbi, bet ir skaidrs, ka Valmieras pilsētas pašvaldība Kultūras centra pārbūvi virzīs kā primāro investīciju projektu jaunajā Eiropas Savienības finanšu plānošanas periodā.”.

Septembrī, uz mēģinājumiem aicinot gan esošos, gan jaunus dalībniekus, radošo sezonu uzsāk visi mākslinieciskās pašdarbības kolektīvi. Ikviens, kurš jūt sevī radošu nemieru un vēlmi izpausties, laipni gaidīts kādā no kolektīviem. Ar informāciju par mēģinājumu norisi var iepazīties Valmieras Kultūras centra mājaslapā www.vkc.lv .

2020./2021. gada sezonā vairāki kolektīvi svinēs kopā būšanas jubilejas. Jauniešu koris “Skan” 20 gadu jubileju atzīmēs koncertā 28. novembrī, arī kamerkoris “Kaķi” svinēs 20 gadu jubileju, bet vidējās paaudzes deju kolektīvam “Pastalnieki” – 40. Jubilāri šajā sezonā ir arī abas studijas – Tautas Lietišķās mākslas studijai “Valmiera” -75, bet Tautas Tēlotājas mākslas studijai – 65.

Rudens koncertsezona Valmieras Kultūras centrā sāksies 5. septembrī plkst. 20.30 ar mūsdienu deju grupas “Baltā” koncertu “Stāsti dejā”. Tāpat 5. septembrī no plkst.10.00 ikviens aicināts uz ziedaino jostu un celaiņu aušanas darbnīcu Tautas Lietišķās mākslas studijas “Valmiera” telpās Rūpniecības ielā 25C. 12. septembrī uz koncertu “Pavasaris septembrī” Sv. Sīmaņa baznīcā aicina jauktais koris “Valmiera”, savukārt 13. septembrī Valmieras Kultūras centrā notiks Tēva dienas svinības, bet Valmieras muzejā – tradicionālās dziedāšanas meistarklase projekta “Gara gaisma” ietvaros. Līdz 31. oktobrim aicinām apmeklēt mākslinieces Katrīnas Gailes izstādi “Viļņošanās , bet 18. un 19. septembrī norisināsies Vidzemes Uzņēmēju dienas. Oktobrī Valmieras Kultūras centrā ar koncertiem viesosies grupas “Ducele”, “Baritoni”, Aivars Hermanis un citi skatuves mākslinieki. Rudenī skanēs arī spāņu un latino grupas “Los Nens” koncerts “Pasion Espanola”, muzikāla koncertprogramma “Dieva dēli. Saules meitas”, kā arī etno kokļu kopas koncerts “Gara gaisma” un notiks vairāki pasākumi bērniem. Viens no tiem būs koncertuzvedumu cikls bērniem “Krāsainā pasaule”, kas norisināsies ar Vidzemes plānošanas reģiona un Valsts Kultūrkapitāla fonda finansiālu atbalstu.

Jāpiebilst, ka 2019. gadā gan Valmieras Kultūras centra telpās, gan brīvdabā norisinājušies 224 pasākumi, kopējais norišu apmeklējums bija 112 355 cilvēki.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

"Valmieras ziņas" jautā

Vai ārkārtējās situācijas ieviešana apturēs Covid-19 izplatīšanos?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

Mazsalacas novada pašvaldība, reģistrācijas Nr.90009114167, Pērnavas iela 4, Mazsalaca, Mazsalacas nov., aicina pieteikties Dzimtsarakstu nodaļas un Valsts un pašvaldības vienotā klientu apkalpošanas centra vadītāju (pilns darba laiks – 1 amata vieta uz noteiktu laiku). Prasības pretendentam: 1) augstākā juridiskā izglītība; 2) valsts un pašvaldības normatīvo aktu pārzināšana; 3) labas komunikācijas prasmes, spēja loģiski domāt un analizēt, strādāt intensīvi, patstāvīgi un uzņemties atbildību; 4) labas datora lietošanas iemaņas. Galvenie darba pienākumi: 1) reģistrēt dzimšanas, miršanas faktus un laulības; 2) izsniegt civilstāvokļa aktu reģistrācijas apliecības, izziņas un izrakstus no reģistru ierakstiem; 3) atjaunot, anulēt, papildināt un labot civilstāvokļa aktu reģistru ierakstus; 4) sagatavot dokumentus vārda, uzvārda un tautības ieraksta maiņai un iesniegt tos Tieslietu ministrijas Dzimtsarakstu departamentam; 5) sagatavot un sniegt pārskatus par nodaļas darbību, normatīvajos aktos noteiktajos termiņos; 6) kārtot nodaļas lietvedību atbilstoši normatīvajiem aktiem; 7) veidot reģistru arhīva fondu un nodrošināt arhīva fonda dokumentu glabāšanu, uzskaiti un izmantošanu; 8) sniegt noteiktus Valsts ieņēmumu dienesta, Valsts sociālās apdrošināšanas aģentūras un Lauksaimniecības datu centra pakalpojumu; 9) sniegt informāciju un atbalstu e-pakalpojumu pieteikšanā par Nodarbinātības valsts aģentūras, Uzņēmumu reģistra, Pilsonības un migrācijas lietu pārvaldes, Valsts darba inspekcijas, Valsts zemes dienesta, Lauku atbalsta dienesta sniegtajiem pakalpojumiem; 10) sniegt informāciju par pašvaldības sniegtajiem pakalpojumiem. 11) veidot un uzturēt kārtībā pašvaldības pastāvīgi un ilgtermiņa glabājamo dokumentu uzskaiti, sastādot pašvaldības arhīva fonda lietas; 12) sastādīt lietu nomenklatūras. Atalgojums: no 736,65 euro – 802,95 euro  Pretendentus aicinām pieteikties, iesniedzot šādus dokumentus: CV un motivācijas vēstuli. Dokumentus iesniegt līdz 2020. gada 11. decembrim, nosūtot to uz e-pastu: mazsalaca.dome@mazsalacasnovads.lv vai pasta adresi Pērnavas iela 4, Mazsalaca, Mazsalacas novads LV-4215, vai iesniedzot personīgi Mazsalacas novada pašvaldības Kancelejā darba laikā no plkst.8.00 līdz 16.00. Profesija: PAŠVALDĪBAS IESTĀDES VADĪTĀJS /PRIEKŠNIEKS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Pērnavas iela 4, Mazsalaca, Mazsalacas nov. Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz noteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Valsts pārvalde Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz noteiktu laiku Aktuāla līdz: 2020-12-11 Kontaktpersona: Dokumentus, norādot amatu, iesniegt, nosūtot uz mazsalaca.dome@mazsalacasnovads.lv

Rimi veikals Valmierā, Rīgas ielā 74, aicina darbā PĀRDEVĒJU (vitrīnas zonā). Ja Tev ir svarīgi: Algas pieaugums pēc pārbaudes laika - 3 mēnešiem Atlaides Tev un Tavam tuviniekam līdz 15% pirkumiem mūsu veikalos Apmaksāta pirmreizējā obligātā veselības pārbaude Veselības apdrošināšana pēc 1 gada Apmaksāti nodokļi, atvaļinājums, slimības lapas Elastīgs darba grafiks un bezmaksas pusdienas Kopīgi darba pasākumi, pabalsti, dāvanas Ievad apmācība darbā un karjeras izaugsmes iespējas Apmaksāts transports, braucot strādāt uz Rīgu Draudzīgi, atsaucīgi kolēģi un pozitīva darba vide Ja Tev ir: Vēlme strādāt un iegūt jaunas prasmes un zināšanas Latviešu valodas zināšanas Spēja strādāt precīzi un augsta atbildības sajūta Pozitīva attieksme un spēja strādāt komandā Iepriekšēja pieredze mazumtirdzniecībā vai klientu apkalpošanā tiks uzskatīta par priekšrocību Mēs Tev uzticēsim: Veidot pozitīvu un profesionālu uz klientu orientētu servisa līmeni Nodrošināt efektīvu, ātru pircēju apkalpošanu, konfliktsituāciju novēršanu Veikt skaidras un bezskaidras naudas norēķinus Atalgojums: 3.40 EUR/h – 3.80 EUR/h dienas maiņā (pirms nodokļu nomaksas) 6.80 EUR/h – 7.60 EUR/h svētku dienā (pirms nodokļu nomaksas) Iespēja saņemt ikmēneša bonusu līdz 80 EUR Piesakies, sūtot savu CV uz e-pastu personals@rimibaltic.com (norādot vakanci: Pārdevējs Valmierā) vai zvanot uz tālruni 80007464. Informējam, ka iesniedzot savu pieteikumu, Jūs piekrītat, ka Jūsu un/vai Jūsu likumiski aizbilstamā personas dati tiks apstrādāti, lai izvērtētu pieteikumu Rimi Latvia atlases procesa gaitā, saskaņā ar Rimi Latvia Informāciju par personas datu apstrādi atlases procesu ietvaros, ar kuras pilnu versiju varat iepazīties Rimi mājas lapā sadaļā Privātuma noteikumi. Profesija: MAZUMTIRDZNIECĪBAS VEIKALA PĀRDEVĒJS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Rīgas iela 74, Valmiera Darba laika veids: Maiņu darbs Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Tirdzniecība / Mārketings Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2020-12-10 Kontaktpersona: CV sūtīt uz personals@rimibaltic.com (norādot amatu_Valmierā) vai zvanot uz 80007464. Izglītības līmenis: Vispārējā vidējā izglītība

Mūsu partneri