Valmieras Ziņas

Valmieras Kultūras centrā izskanējis jauniešu koncerts “@mošanās”

Ceturtdien, 14.februārī, kad gaisā virmoja mīlestība un romantika, Valmieras Kultūras centrā notika mūsdienu deju kolektīvu un jauniešu vokāli instrumentālo grupu koncerts “@mošanās”, kuru organizēja Valmieras KC un Jaunatnes centrs “Vinda”.

Ar “Vindas” direktores Sanitas Lozes runāto dzeju sākās daudzveidīgs, skanīgs, ritmisks un enerģisks pasākums, kas divarpus stundu garumā priecēja vecākus, klasesbiedrus, draugus un vienkārši skatītājus.

Koncerta pirmo daļu iesāka Valmieras Pārgaujas ģimnāzijas grupas “Flash” romantiskā deja “Puķes”, tālāk uzstājās Valgas studija “Joy”, Valmieras Viestura vidusskolas deju grupa “Minerva”, Valmieras 2.vidusskolas deju grupa “Justify”, Valmieras KC deju grupa “Baltā”, Cēsu Bērnu un jauniešu centra “Spārni” deju grupa “Diverse Styles Crew”, Valmieras sākumskolas un Valmieras Valsts ģimnāzijas grupas “Undefined”, J.Neikena Dikļu pamatskolas deju kolektīvs un Kocēnu novada Dikļu pagasta mūsdienu deju kolektīvs “ESTRELAS”, Ziemeļvidzemes internātpamatskolas deju grupa un Valmieras deju studija “JV Clubs”. Bija arī atsevišķi pāru numuri, bet pa vidu dejām klausītāji baudīja Valmieras Viestura vidusskolas vokāli instrumentālo ansambļu un JC “Vinda” grupas “Veseri” dziesmas.

Klausītājiem patika gan spridzeklītis Rūdolfs Pauders ar draugiem, gan priekšnesumi, kuros atklājās vesels stāsts kā Cool lesson (“JustifY”), Planēta Noir ( “Joy Richard”), Sintijas Skrabes un Ievas Lindas Ābolas deja u.c.

Paldies visiem grupu vadītājiem un horeogrāfiem par ieguldīto darbu!

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

"Valmieras ziņas" jautā

Vai Valmierai būtu jāapvienojas ar apkārtējiem novadiem?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

SIA „VTU Valmiera” Reģ. Nr. 40003004220 aicina darbā Transportlīdzekļu tīrītāju (uz noteiktu laiku, līdz 30.09.2019) DARBA PIENĀKUMI: ·Transportlīdzekļu salonu un to elementu mazgāšana un tīrīšana PRASĪBAS PRETENDENTIEM: ·vidējā vai vidējā profesionālā izglītība ·vēlama iepriekšēja darba pieredze transportlīdzekļu mazgāšanā ·vēlamas iemaņas darbā ar sadzīves tehniku un mazgāšanas iekārtām ·labas saskarsmes un komunikācijas prasmes UZŅĒMUMS PIEDĀVĀ: ·darbu stabilā uzņēmumā ·darba samaksu 430-570 EUR (bruto) ·sociālās garantijas ·dinamisku un profesionālu darba vidi CV un pieteikuma vēstuli ar norādi vakancei „Transportlīdzekļu tīrītājs” līdz 2019.gada 31.martam iesniegt: ·sūtot elektroniski uz personals@vtu-valmiera.lv ·sūtot pa pastu „Brandeļi”, Brandeļi, Kocēnu pagasts, Kocēnu novads, LV-4220 (ja dokumentus nosūta pa pastu, uzņēmumam tie ir jāsaņem norādītajā adresē līdz noteiktā dokumentu iesniegšanas termiņa beigām) ·personīgi SIA „VTU Valmiera” administrācijas ēkas „Brandeļi”, Brandeļi, Kocēnu pagasts, Kocēnu novads, 205. kabinetā darba dienās no plkst.13:00 līdz 16:00 Sazināsimies ar pretendentiem, kuri būs izvirzīti nākamajai atlases kārtai, divu nedēļu laikā pēc CV un pieteikumu iesniegšanas termiņa beigām. Informācija 64250675 Profesija: TRANSPORTLĪDZEKĻU TĪRĪTĀJS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Valmiera Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz noteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Pakalpojumi Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz noteiktu laiku Aktuāla līdz: 2019-03-31 Kontaktpersona: CV un pieteikuma vēstuli sūtīt: personals@vtu-valmiera.lv

Mūsu partneri