Valmieras Ziņas

Valmieras Kultūras centrā izskanējis jauniešu koncerts “@mošanās”

Ceturtdien, 14.februārī, kad gaisā virmoja mīlestība un romantika, Valmieras Kultūras centrā notika mūsdienu deju kolektīvu un jauniešu vokāli instrumentālo grupu koncerts “@mošanās”, kuru organizēja Valmieras KC un Jaunatnes centrs “Vinda”.

Ar “Vindas” direktores Sanitas Lozes runāto dzeju sākās daudzveidīgs, skanīgs, ritmisks un enerģisks pasākums, kas divarpus stundu garumā priecēja vecākus, klasesbiedrus, draugus un vienkārši skatītājus.

Koncerta pirmo daļu iesāka Valmieras Pārgaujas ģimnāzijas grupas “Flash” romantiskā deja “Puķes”, tālāk uzstājās Valgas studija “Joy”, Valmieras Viestura vidusskolas deju grupa “Minerva”, Valmieras 2.vidusskolas deju grupa “Justify”, Valmieras KC deju grupa “Baltā”, Cēsu Bērnu un jauniešu centra “Spārni” deju grupa “Diverse Styles Crew”, Valmieras sākumskolas un Valmieras Valsts ģimnāzijas grupas “Undefined”, J.Neikena Dikļu pamatskolas deju kolektīvs un Kocēnu novada Dikļu pagasta mūsdienu deju kolektīvs “ESTRELAS”, Ziemeļvidzemes internātpamatskolas deju grupa un Valmieras deju studija “JV Clubs”. Bija arī atsevišķi pāru numuri, bet pa vidu dejām klausītāji baudīja Valmieras Viestura vidusskolas vokāli instrumentālo ansambļu un JC “Vinda” grupas “Veseri” dziesmas.

Klausītājiem patika gan spridzeklītis Rūdolfs Pauders ar draugiem, gan priekšnesumi, kuros atklājās vesels stāsts kā Cool lesson (“JustifY”), Planēta Noir ( “Joy Richard”), Sintijas Skrabes un Ievas Lindas Ābolas deja u.c.

Paldies visiem grupu vadītājiem un horeogrāfiem par ieguldīto darbu!

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

"Valmieras ziņas" jautā

Vai Valmierā nepieciešams izveidot iekštelpu bērnu rotaļu laukumu?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

AS ”VIADA Baltija” (reģ. Nr. 40103867145) ir viens no vadošajiem uzņēmumiem Latvijas naftas produktu mazumtirdzniecības tirgū, kā arī jauns un strauji augošs degvielas mazumtirdzniecības veikalu tīkla operators. Uzņēmums aicina darbā OPERATORU-PĀRDEVĒJU (uz pilnu vai nepilnu darba laiku). Ko sagaidām no kandidāta: Degvielas, preču un pakalpojumu pārdošana; Preču pieņemšana un izvietošana plauktos un to derīguma termiņa kontrole; Uzturēt tīras un kārtīgas DUS telpas, preces un preču plauktus; Pārzināt DUS veikala preču sortimentu un nepieciešamības gadījumā klientiem sniegt konsultāciju; Brīvi sarunāties latviešu un krievu valodā; Izglītība (vidējā, vidējā speciālā); Labas komunikācijas spējas, godīgums un augsta atbildības sajūta. Ko mēs piedāvājam: Apmācības pirms pastāvīga darba uzsākšanas; Dinamisku darbu augošā un stabilā uzņēmumā; Darba laiku saskaņā ar darba grafiku; Stabilu atalgojumu, ikmēneša piemaksas; Sociālās garantijas, pēc 1 nostrādāta gada veselības apdrošināšana. Savu kandidatūru vari pieteikt: sūtot CV ar norādi „„Operators - pārdevējs DUS" Valmiera 2" uz e-pastu personals@viadabaltija.lv Degvielas uzpildes stacijā - Brīvnieki, Kauguru pagasts, Beverīnas novads Telefons informācijai: 67301555. DUS darba režīms: maiņas bez nakts stundām (darbs saskaņā ar grafiku). Darba samaksa pirms nodokļu nomaksas: 3,30 EUR/h – dienas maiņā, 6,60 EUR/h – svētku dienās, Pārdošanas piemaksas. Profesija: DEGVIELAS UZPILDES STACIJAS PĀRDEVĒJS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Valmiera, Brīvnieki, Kauguru pag., Beverīnas nov. Darba laika veids: Maiņu darbs Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Tirdzniecība / Mārketings Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2019-10-13 Kontaktpersona: CV ar nor.„„Operators-pārdevējs DUS" Valmiera 2” sūtīt uz personals@viadabaltija.lv, t. 67301555.

Mūsu partneri