Valmieras Ziņas

Valmieras koprades darbnīcai “DARE” savs logo

Valmieras Attīstības aģentūra jau februāra beigās vērs durvis pirmajai koprades darbnīcai Valmierā. Darbnīca tiek veidota sadarbībā ar Valmieras pilsētas pašvaldību un Valmieras Dizaina un mākslas vidusskolu un atradīsies vidusskolas telpās Purva ielā 12. Darbnīca būs pilsētas iedzīvotāju, uzņēmēju, skolēnu, pedagogu un entuziastu iemīļota pulcēšanās vieta, kur kopā darboties – realizēt radošos projektus un biznesa idejas, mācīties ko jaunu, izmantot darbnīcas iekārtas un instrumentus, lai radītu produktus un prototipus, un pilnvērtīgi kopā pavadīt brīvo laiku ar līdzīgi domājošajiem.

Janvārī noslēdzās darbnīcas vizuālās identitātes konkurss, kurā uzvarēja Valmieras Dizaina un mākslas vidusskolas 3. kursa audzēkne Betija Tekla Spāre. Konkursā kopā iesniegtas septiņpadsmit idejas. Par koprades darbnīcas logo radīšanu un iedvesmas avotu stāsta pati Betija: “Ideja radās, eksperimentējot ar vienkāršām figūrām un pakāpeniski veidojot sakarības starp elementiem. Daudz skicēju, līdz nonācu pie šī atrisinājuma. Mans iedvesmas avots bija Valmieras pilsētas zīmols.

Koprades darbnīcas identitātē svarīgi bija ienest Valmieras sajūtu, jo darbnīca būs kā daļa no pilsētas, kas veicinās jaunradi un attīstību Valmierā. Darbnīca sniegs panākumus skolēniem, studentiem, jaunajiem uzņēmējiem un citiem interesentiem, tā pavērs daudz jaunu un plašu iespēju, tādējādi veicinot arī pilsētas izaugsmi.” Kā topošā reklāmas dizaina nozares profesionāle Betija atzīst, ka arī pati plāno izmantot darbnīcas iespējas savā profesionālajā darbībā.

Valmieras Dizaina un mākslas vidusskolas audzēkne atzinīgi vērtē iespēju Valmierā profesionālā līmenī apgūt mākslu. “Valmierā mācos trešo gadu, taču jau kopš dzimšanas šo pilsētu saucu par mājām. Pēc Valmieras Dizaina un mākslas vidusskolas absolvēšanas turpināšu mācības šajā jomā, domāju par iestāšanos Latvijas Mākslas akadēmijā. Vēlos pateikties par atbalstu skolai un visvairāk savai skolotājai Kristai Jūlijai Kreišmanei, kuras pavadībā izveidoju savu pieteikumu konkursam no pirmajām skicēm līdz pat gala rezultātam,” stāsta Betija.

Betija Tekla Spāre, Valmieras Dizaina un mākslas vidusskolas 3. kursa audzēkne

Kā atzīst vērtēšanas komisijas pārstāve Baiba Zvejniece, vizuālās identitātes konkursa uzvarētāja izvēle bija izaicinājums, jo daudzi no iesniegtajiem darbiem bija spilgti un interesanti. “Betijas ideja un izpildījums piesaistīja gan ar darbnīcas nosaukumu “DARE”, gan ar tā vizuālo risinājumu. Tas mūsdienīgi un skaidri atspoguļo koprades darbnīcas būtību – sekmēt darbnīcas apmeklētāju un lietotāju kopā darbošanos, drosmīgas idejas, tehniskās zināšanas, jaunradi, konstruēšanas prasmes un radošumu, lai Valmierā veidotos daudz radošu projektu un jaunu produktu. Domājot par kopā darbošanos un drosmīgām idejām, mēs ceram, ka valmieriešiem patiks arī darbnīcas īpašais nosaukums “DARE” (angliski – uzdrīkstēties),” stāsta Baiba Zvejniece.

Valmieras koprades darbnīcas “DARE” atklāšana notiks 28. februārī no plkst. 11.00 līdz 13.00, un tajā aicināts piedalīties ikviens interesents. Atklāšanas laikā būs iespēja iepazīties ar darbnīcā pieejamām iekārtām un instrumentiem, kā arī aktīvi iesaistīties atklāšanas radošajās darbnīcās. Plašāka informācija par koprades darbnīcu pieejama www.developvalmiera.lv un www.valmiera.lv.

Projektu līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds iniciatīvas “Pilsētu inovatīvās darbības” ietvaros. Šī informācija atspoguļo vienīgi autora viedokli, un iniciatīvas “Pilsētu inovatīvās darbības” iestādes neatbild par šīs informācijas potenciālajiem izmantošanas veidiem.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

"Valmieras ziņas" jautā

Kā Covid-19 ietekmējis jūsu darbu?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

SIA “Plainstream” ir Latvijas uzņēmums, kas sniedz zvanu centra pakalpojumus Latvijā pazīstamākajiem zīmoliem, veicinot to biznesa attīstību. Tomēr vienkāršiem vārdiem sakot – mūsu darbs ir izcili apkalpot klientus telefoniski. Pievienojies mūsu komandai kā ZVANU CENTRA OPERATORS Mēs tev uzticēsim: Konsultēt klientus par uzņēmuma pakalpojumiem jeb ar prieku atbildēt uz klienta telefona zvaniem par tiem aktuāliem jautājumiem; Kā arī sniegt rakstiskas atbildes klientiem uz viņa iesūtītajiem jautājumiem e-pastā No Tevis sagaidām: Prieku darboties kopā ar klientiem, jo tā būs neatņemama tavas ikdienas sastāvdaļa; Spēja plūstoši runāt latviešu un krievu valodā, vēlama arī angļu valoda; Loģiskā domāšana, fleksibilitāte; Motivāciju mācīties, apgūt jaunas prasmes; Labas iemaņas darbā ar datoru. Tev piedāvāsim: Stabilu darbu profesionālā un draudzīgā kolektīvā; Apmaksātas apmācības un iespēju attīstīt savas prasmes; Maiņu darba laiku - maiņas garums 8,5 stundas (maiņas arī arpus standarta "ofisa" darba laika); Paveiktajam atbilstošu atalgojumu; un citiem labumiem (kopīgiem pasākumiem, izaugsmes iespējas, utt.). Ja esi meklētā persona, gaidīsim tavu CV ar norādi “Zvanu centra operators Valmierā” uz e-pastu cv@plainstream.lv vai vari pieteikties šeit: https://www.plainstream.lv/pieteikties/ Tomēr papildus jautājumos - gaidām arī tavu zvanu: 20114066. Profesija: Zvanu centru OPERATORS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Ausekļa iela 32, Valmiera Darba laika veids: Maiņu darbs Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Pakalpojumi Pieteikto vietu skaits: 2 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2020-05-31 Kontaktpersona: CV ar norādi “Zvanu centra operators Valmierā” sūtīt uz cv@plainstream.lv, 20114066 Izglītības līmenis: Vispārējā vidējā izglītība

Galvenie amata pamatpienākumi:  Rūpēties par izglītojamo drošību; Darba organizēšana un plānošana; Bērnu veselības stāvokļa novērtēšana; Bērnu profilaktisko pasākumu organizēšana un veikšana; Higiēnas prasību izpildes kontrole; Bērnu ēdināšanas uzraudzība sadarbībā ar ēdināšanas pakalpojuma sniedzēju; Infekcijas kontroles nodrošināšana; Profilaktiski izglītojošais darbs; Darba dokumentēšana; Uzņemties atbildību par sava darba kvalitāti; Profesionālās kvalifikācijas uzturēšana. Amata veikšanai nepieciešamā izglītība, kompetences un prasmes: Augstākā izglītība atbilstoši amata pienākumiem, papildus reģistrētas ārstniecības personas statuss. Darba pieredze ne mazāk kā 3 gadi, kā arī profesionālā pilnveide atbilstoši normatīvajiem aktiem par profesionālo pilnveidi; Spēja strādāt droši, akurāti un efektīvi; Spēja strādāt paaugstinātas spriedzes apstākļos; Spēja novērst problēmas un nodrošināt drošību; Valsts valodas prasme normatīvajos aktos noteiktajā līmenī. Motivētu pieteikuma vēstuli, izglītību apliecinošu dokumentu kopijas un CV jāiesniedz līdz 29.05.2020. Mazsalacas pilsētas Pirmsskolas izglītības iestādē (Parka iela 14, Mazsalacā, Mazsalacas novadā, LV-4215) vai elektroniski pirmsskola@mazsalaca.edu.lv . Papildus informācija: tālr. 27871920 (pirmsskolas vadītāja Saiva Liepa). Profesija: BĒRNU MĀSA Darba vietas adrese: LATVIJA, Parka iela 14, Mazsalaca, Mazsalacas nov. Darba laika veids: Normālais darba laiks Slodze: Nepilna slodze Darbības joma: Izglītība / Zinātne Pieteikto vietu skaits: 1 Aktuāla līdz: 2020-05-29 Kontaktpersona: Piet.vēst., izgl.apliec.dok.kopijas un CV sūtīt uz pirmsskola@mazsalaca.edu.lv, t. 27871920.

Mūsu partneri