Valmieras Ziņas

Valmieras Jaunatnes centru “Vinda” vadīs Ilvars Ieviņš

Lasīšanas laiks: 2 min

28. decembra Valmieras novada pašvaldības domes sēdē deputāti Valmieras Jaunatnes centra (VJC) “Vinda” direktora amatā apstiprināja Ilvaru Ieviņu, portālu “Valmieras Ziņas” informēja Valmieras novada pašvaldības Zīmolvedības un sabiedrisko attiecību nodaļas komunikācijas un sabiedrisko attiecību speciāliste Liene Pinne.

Profesionālā darbība I. Ieviņam pēdējos 20 gadus saistīta ar pedagoģiju, darbu ar jaunatnes programmu un projektu administrēšanu un bērnu un jauniešu nometņu organizēšanu. Viņš strādājis par skolotāju Ropažu vidusskolā, mācot dažādus priekšmetus, kā arī vadījis dažādas interešu izglītības nodarbības. Bijis jaunatnes lietu speciālists Ropažu novada pašvaldībā, organizējot darbu ar jaunatni saskaņā ar jaunatnes politikas prioritātēm, plānojot pasākumus un projektus, kā arī piesaistot finanšu līdzekļus to īstenošanai, tāpat viņa pārziņā bijusi neformālās izglītības aktivitāšu koordinēšana. Joprojām turpina aktīvi darboties biedrībā “MĒRĶĪ”, organizējot un vadot bērnu un jauniešu  nometnes, pasākumus ģimenēm, jaunatnes un sporta jomas projektus. I. Ieviņa dzīves pamatvērtības ir ģimene, aktīvs un sportisks dzīvesveids, kā arī kristīgā ticība, ko piepilda aktīvi darbojoties Valmieras baptistu draudzē.

I.Ieviņš Latvijas Sporta un Pedagoģijas akadēmijā ieguvis bakalaura grādu sporta pedagoģijā, kvalifikācijas veselības un sociālo zinību skolotājs, brīvā laika un aktīvā tūrisma menedžeris, Latvijas Sporta un Pedagoģijas akadēmijā iegūts arī maģistra grāds sporta zinātnēs. Ieguvis nometņu vadītāja apliecību un piedalījies vairākos profesionālās kvalifikācijas celšanas kursos.

“Uz Valmieru pārcēlos šī gada rudenī, pilsētā esmu jaunienācējs. VJC “Vinda” vadīšanu saskatu kā loģisku turpinājumu izglītības un jaunatnes jomā manai līdz šim iegūtajai izglītībai un darba pieredzei. Jau esmu paguvis iepazīties ar VJC “Vinda”, tomēr, uzsākot darba gaitas, sākšu ar iestādes darbības padziļinātu izpēti, lai saprastu, kur mēs esam šobrīd. Tāpat vēlos izzināt Valmieras novada pašvaldības un Izglītības pārvaldes redzējumu, lai saskaņā ar iesaistītajām pusēm veidotu VJC “Vinda” attīstības plānu,” pauž I. Ieviņš.

VJC “Vinda” direktors I. Ieviņš darba pienākumus sāk pildīt no 2024. gada 2. janvāra.

Aktuālais jautājums

Vai esi iepazinies ar jauno Valmieras novada teritoriālo plānojumu?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

Meklējam cilvēku, kuram “deg acis” par e-komerciju un saturu! Ja Tev patīk filmēt video, radīt idejas, spēlēties ar dizainu un redzēt, kā Tavs darbs pārvēršas pārdošanā — šī vieta ir Tev. Mēs meklējam interneta veikala un satura cilvēku, kurš ne tikai “izdara darbu”, bet domā, eksperimentē un aug kopā ar uzņēmumu. Ko Tu darīsi: Pārvaldīsi un uzraudzīsi internetveikala ikdienas darbību; Pamanīsi un risināsi kļūdas (tehniskas un satura); Strādāsi ar datiem (Excel, produktu importi utt.); Uzlabosi klienta pieredzi un palīdzēsi palielināt pārdošanu; + svarīgākā daļa: Veidosi saturu Facebook, Instagram, TikTok; Filmēsi un montēsi video (reels, short form utt.); Izdomāsi reklāmas idejas (nevis tikai izpildīsi); Veidosi banerus, akciju vizuāļus; Komunicēsi ar klientiem digitālajās platformās; Analizēsi, kas strādā — un darīsi vairāk no tā;  Ko mēs sagaidām: Tev interesē e-komercija un digitālais mārketings; Tu pats/-i izmanto sociālos tīklus un saproti, kas “strādā”; Proti organizēt savu darbu un uzņemties iniciatīvu; Esi radošs/-a un nebaidies piedāvāt idejas; Pluss: Canva / Photoshop zināšanas; Video filmēšana un montāža; Pieredze ar Magento e-veikalu platformu; Excel zināšanas; Ko mēs piedāvājam: Darbu, kur vari reāli realizēt savas idejas; Iespēju augt kopā ar uzņēmumu; Brīvību eksperimentēt (nevis tikai “pildīt uzdevumus”); Draudzīgu kolektīvu; Atalgojumu atbilstoši prasmēm un rezultātiem; Darba laiks darbadienās no 08:00 līdz 17:00; Darba vieta: Tespars, Cempu iela 8F, Valmiera. Kā pieteikties: Sūti uz info@tespars.lv: CV īsu aprakstu par sevi piemērus ar saviem darbiem / video / projektiem *Sazināsimies ar tiem kandidātiem, kas tiks uzaicināti uz interviju. Profesija: REKLĀMAS VADĪTĀJS Darba vietas adrese: LATVIJA, Valmieras nov. Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Tirdzniecība / Mārketings Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2026-06-21 Kontaktpersona: CV lūdzam sūtīt uz e-pastu: info@tespars.lv . Izglītības līmenis: Vispārējā vidējā izglītība

AS G4S Latvia aicina pievienoties savai komandai: OPERATĪVO DARBINIEKU (Valmierā) Darba pienākumi: reaģēt uz trauksmju notikumiem objektos; pārbaudīt apsargājamos objektus; novērst apdraudējumu apsargājamos objektos, ja tas nepieciešams; aizturēt likumpārkāpējus un nodot tos policijai. No kandidāta sagaidām: derīgu apsardzes sertifikātu (ja nav, iespēja nokārtot mūsu mācību centrā bez maksas); B kategorijas autovadītāja aplicību; novērtēsim iepriekšēju darba pieredzi apsardzes jomā. Piedāvājam: atalgojumu no 1000-1225 EUR mēnesī pirms nodokļu nomaksas; iespēju saņemt papildus prēmiju līdz 150 EUR mēnesī; bezmaksas pusdienas maiņas laikā; darba grafiku - diennakts caur trijām (7-8 maiņas mēnesī); jaunu automašīna ar automātisko pārnesuma kārbu darba pienākumu veikšanai; sociālās garantijas, virsstundu, nakts un vētku stundu apmaksa atbilstoši likumdošanai; ērtu un mūsdienīgu darba formu; visus nepieciešamos līdzekļus darba pienākumu veikšanai. Piesakies zvanot pa tālr. 27807264 vai sūtot e-pastu cv@lv.g4s.com! Informējam, ka, iesniedzot savu pieteikumu, Jūs esat iepazīstināts, ka Jūsu personas dati tiks apstrādāti, lai izvērtētu pieteikumu AS G4S Latvia atlases procesa gaitā, saskaņā AS G4S Latvia pretendentu personu datu apstrādes noteikumiem, ar kuru pilno versiju varat iepazīties mūsu mājas lapā. Profesija: MOBILĀS GRUPAS APSARGS Darba vietas adrese: LATVIJA, Valmiera, Valmieras nov. Darbības joma: Drošība / Glābšanas dienesti / Aizsardzība Pieteikto vietu skaits: 1 Aktuāla līdz: 2026-08-31 Kontaktpersona: Personāla daļa .

SIA „Firma Madara’89”- viens no lielākajiem mazumtirdzniecības uzņēmumiem, kas veiksmīgi darbojas pārtikas mazumtirdzniecībā, piedāvā darbu pārdevējam (-ai) veikalā “top!” Alejas ielā 7A,Kocēnos. Uz atvaļinājumu laiku. Galvenie darba pienākumi: Pārtikas un nepārtikas preču tirdzniecība; Pircēju apkalpošana pie kases; Preču pieņemšana, pasūtīšana, uzskaite, izvietošana tirdzniecības zālē; Preču realizācijas termiņu, marķējuma, kvalitātes, uzglabāšanas apstākļu un atbilstošas temperatūras kontrole. Prasības kandidātiem: Vēlama pieredze pārtikas tirdzniecībā; Precizitāte, atbildības sajūta. Piedāvājam: «top! Labumu karti» pusdienu un pārtikas preču iegādei summā līdz 700 EUR gadā (pēc 3 mēnešiem); Īpaši labumi pirkumiem mūsu veikalos; Veselības apdrošināšanu un papildus bonusus pēc nostrādāta gada; Kompensāciju redzes korekcijas līdzekļiem 100 EUR; Svētku dāvanas un pasākumus; Apmaksātus papildatvaļinājumus; Darba alga no EUR 1000-1050 (bruto); Darba laiks maiņās no plkst. 8.00-22.00. CV lūdzam sūtīt uz e-pastu: cv@madara89.lv, ar norādi – pārdevējs KOCĒNOS vai pieteikties personīgi WhatsApp tel.nr. +371 26628461. Profesija: MAZUMTIRDZNIECĪBAS VEIKALA PĀRDEVĒJS Darba vietas adrese: LATVIJA, Alejas iela 7A, Kocēni, Kocēnu pag., Valmieras nov. Darba laika veids: Maiņu darbs Darba veids: Darbinieka amats uz noteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Tirdzniecība / Mārketings Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz noteiktu laiku Aktuāla līdz: 2026-06-05 Kontaktpersona: mini top! KOCĒNI CV lūdzam sūtīt uz e-pastu Vai pieteikties sūtot ziņu WhatsApp Izglītības līmenis: Vispārējā vidējā izglītība

Mūsu partneri